|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
jutro obiecuje opisac te mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 110 |
Färjestad - Linköping 1.40 6.00 5.00 1 HV 71 - Luleå 1.45 5.60 4.65 1
kursy z expekta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
vitja vito jesli grasz te mecze to ja radze ci sie przejsc do profa bo robia jak zwykle promocje, nawet po podatku bedziesz mial sporo wiecej kursy 1.49 i 1.74
faerjestad-linkoping 1 1.49 :5gw: faerjestad imponuja od pocztaku sezonu 2 zwyciestwa i dzis bedzie 3, peter nordstroem klasa dla siebie i dla reszty, linkoping rowniez dwa zwysciestwa ktore przeiwdzialem jedno po OT (niestety), ale skladowo nie rowna sie w zadnej linii ani pozycji do druzyny z poludnia szwecji, jak dla mnie pewna 1, chociaz w dalszych meczach radze uwazac na linkoping i stawic na nich gdyz z pewnoscia zajma mjiejsce okolo 5-7
hv-lulea 1 :5gw: 1.74 kurs u wiekoszci bukow netowych 1.40-1.45 w profuie istna promocja, tym bardiej ze druzyna liva i davidssona pewnie powinna wygrac to spotkanie, radzie rowniez zagrc I terjce podobnie jak meczu poprzedniego. lulea bardzo slaba. na pewnop nie awansuje do play off w tym roku, takie jest moje zdanie
timro-frolunda 2 :3gw: 2.24 mistrz powinien poradzic sobie z ekipa z timro, ktora co prawda zaimponowala w pierwszej kolejce, ale w II w meczu z lulea wszytsko powrocilo do normy, timro bedzie walczyc o play offy co nie sadze by im sie udalo a frolunda o mistrza wniosek nasuwa sie sam, kurs 2.25 warty ryzyka, frolunda w szwecji 1.85, dosc dobra historia spotkan na korzysc frolundy, timro nie wygralo z frolunda u siebie od ponad 2 lat, po problemach rodzinnych do sladu frolundy wraca Joel Lundqvist
modo-malmoe 1 1.93 :4gw: modo wygralo 4 ostatnie mecze u siebie z malmoe i dzis rowniez powinno wygrac, slaby start druzyny z orskoldsvik, 2 porazki bramki 1-10, ale dzis powinni poprawic ten bilans kurs warty ryzyka w szwecji 1.50, u nas prof daje 1.93, sts 1.80 wniosek nasuwa sie sam,malmoe dzis oslabione w efckie zagrac debiutant 19 letni Nihlstorp, malmoe bardzo slabe na wyjazdach, w zeszlym sezonie wszytsko praktycznie przegrywali, radze zagarc ten mecz, kurs tylko tak wysoki z powodu slabego staru modo, zwyciestwo musi dzisiaj przyjsc, szwedzi zgodnie typuja 1!
sodertajle-brynaes 1 :4gw: 1.88 mysle rowniez ze 1 warta ryzyka, sodertajle zaimponowalo w I kolejce wygrywajac z modo 4:1, w drugiej kolejce tez latwo nie dali sie linkoping przegrywajac dopiero po dogrywce, sodertajle druzyna mocniejsza od brynaes ktore w tym roku zapewne znow nie awansuja do play off, chociaz bardzo korzystnie zaprezentowalo sie w pierwszych 2 spotkaniach, porazka 0:2 z hv po wyrownajej walce i wygrana z djurgardens ktore jest w tej chiwli po prsotu slabe, mysle ze jednak 1, chcoiaz modo dla mnie bardziej pewne przy wyzszym kursie, sodertajle wygralo 2 ostatnie spotkania z brynaes u siebie 5:3 i 6:3
djurgardens-leksand 2 3.40 :2gw: djurgarden wygfralo ostatnie 4 spotkania z leksand i dzis moze byc podobnie jednak 2 przy tym kursie warta ryzyka, kursy u bukow netowych ponizej 3. djurgarden oslabione w tym sezonie, leksand wzmocnione, leksand zaprezntowalo sie calkiem przyzwoicie w 2 pierwszyhc meczach z hv nawet przewaga w starlach 35:27 jednak wynik odwrotny 1:5, wszyscy w leksand maja pretensje o slaba postawe do bramkarza balesa i niewykluczone ze dzis kto inny stanie w bramce, djurgarden rowniez z nowym brmkarzem ktory imponuje na treningach bjorn bjurling, kazdy wynik mozliwy ale ja stawiam na leksand, odradzam stawianie na djurgardens przy tym kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
mysle ze mod nawet bardziej pewne niz :4gw: ktore dalem, poza tym hv i fbk daja w miare pewny kupon na kurs 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Modo - Malmoe omijam. A nawet sklonny bylbym na X2 sie skusic. Nie tylko dlatego ze Modo wystartowalo fatalnie, rowniez dlatego ze Malmoe gra dobrze. W pierwszych dwoch meczach grali na najsilniejsze druzyny ligi i podjeli walke! Minimalna porazka 3-4 z Farjestads wstydu nie przynosi, a zwyciestwo nad Frolunda musi budzic szacunek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
malmoe w zeszlym roku jesli sie nie myle tylko 1 zwyciestwo na wyjezdzie, co roku bardzo mocne u siebie i bardzo slabo na wyjezdzie, dzisiaj uwazam ze od modo dostane lekcje, tym bardziej ze malmoe oslabione, z frolunda tez mimo wyganej nie grali nazdzwyczajnie II tercja strzaly 17:3 na korzysc frolundy co chyba pokazuje klase obydwu druzyn, bardzo dobrze natomiast bronil ich bramkarz dzieki ktoremu wygrali z grajaca w oslabieniu frolunda, ja osobiscie gram 1, podobnie jak wiekoszosc szwedow
i jestem raczej pewien ze modo nie zanotuje trzeciej porazki tym bardziej ze oczekiwania wobec tej druzyny sa duze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
ooooj wielki błąd....sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]potwierdzam kurs na orebro wart ryzyka, co prawda mora powinna wygrac mecz ale za taki kurs mozna zaryzykowac zwyciestwo orebro, podobnie jak dzis linkoping za 4.15, ale to wszytsko najwzyej w jakims rozpisie 2z4 etc
ja ryzykuje jeszcze sporting-malmoe 2, czekam tylko az kursy na malmoe maxymalnie wzrosna[/qb] prosze zobacz moj post wyslany dzien pozniej...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ale wtiopa zw1 ... hm? spoko - zdarza sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> prawda terrorist ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
tez nie uwazam ze jestem nieomylny i moge dzis zadnego meczu nie trafic, ale mysle ze przeanlizowalem te mecze najlepiej jak potrafilem i zagralem ja za 170zl+ szwajcaria kloten i zurich za 25
to sa tylko i wylacznie moje typy i wcale nikt nie musi z nich korzystac, ale mam nadziej ze moje anliazy sie komus przydadza
zycze powodzenia
adolf dlaczego nie dajesz zadnych info???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
jesli komu sie przyda przed chwila znalazelm stronke, typy szwedzkiej telewizji na dzis, sakert znaczy pewny kupon, chans - szansa
Säkert (2,84) **********Chans (19,60) 9 FBK -Linköp 1******* 6 L Mosk-Arsen 1 10 HV71 -Luleå 1******* 12 Söder -Brynä 2 11 Modo -Mif 1******* 58 Porto -R Mad 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Wszystko pięknie, ładnie tylko gdzie jest ten ZONK w postaci X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Dziś dla mnie do grania tylko Indianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
adolf pewnie gdzies bedzie tylko ze ja nie gram z podporkami, najblizej remisu chyba djurgarden-leksand, chociaz jak pokazalo djurgarden w zeszlym roku nie lubia remisowac, przewiduje zacieta walke w tym meczu o pierwsze zwyciestwo i daltego moze wypasc remis chociaz na 2 kuponach dalem na leksand al;e za drobna kase
mysle ze przyszla kolejka moze dostarczyc kilku remisow bo patrzylem juz na zestaw, w tej lepiej zeby nie bylo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]mysle ze mod nawet bardziej pewne niz :4gw: ktore dalem, poza tym hv i fbk daja w miare pewny kupon na kurs 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] co prawda trafilem dzis tylko 3 mecze, wtopa frolundy i sodertajle ale trafilem 3 najabrdziej pewne mecze ktore polecalem wszystkim... adolf, na Twoja polecenie znalazlem tez ZONKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzien na ponad 250zl na plus, szkoda sodertajle i frolundy by bylo by duzo wiecej, ale nie zawsze sie wszytsko trafia i nikt nie jest nieomylny.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
frolunda-hv 1 8/10 :4gw: 1,79 lulea-djurgarden 1 5/10 :3gw: 2.07 leksand-sodertajle 1 8/10 :4gw: 2.l3 brynaes-faerjestad 2 7/10 :4gw: 1.98 linkoping-modo 1 7/10 :4gw: 2.07 malmoe-timro 1 6/10 :3gw: 2.13
analizy jutro, ale co zauwazylem wczoraj w tej kolejce nie ma łatwych meczów, radze ominac przede wszysctkim lulea-djurgardens, leksand i frolunda najbardziej pewne, faerjestad tez powinno sobie poradzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
Frolunda-HV 71 1 1.79 :4gw:
Frolunda jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.Ostatnie 2 mecze indianie przegrali minimalnie a źle niegrali.Gdzie główny pretendent do tytułu ma zdobywać punkty jak nie w swojej hali ?
Choć HV są w świetnej formie to niewystarczy dziś na Frolunde.U szwedów kurs 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Frolunda-HV 71 1 1.80 (STS) :4gw: - Frolunda podobnie jak HV 71 świetnie wystartowały w tym sezonie, dla mnie jest to mecz kolejki, liczę że Frolunda udowodni że jest głównym kandydatem na mistrza , rok temu 4:1, 4:2 -Leksand-Soedertajle 1 1.95 :4gw: trzecie już podejście przed własną publicznością, w zeszłym roku 1:3 i 6:3 ,albo wygrają albo play-off oddalą się poważnie do tego gram HPK-JyP (opisałem w lidze fińskiej)
k.o. 5.44 gram za 30 zeta (a co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Witam Panowie, Gdybyscie mieli wybrac jeden mecz - ten najbardziej pewny - to który byście wybrali ? Chcialbym jeden umiescic w kuponie...zastanawiam się nad Västra Frölunda - HV 71 1.. dzięki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]albo wygrają albo play-off oddalą się poważnie [/qb] Jeszcze daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Dzisiaj chyba nikt sie mi nie sprzeciwi jak krzykne: Lulea-Djugarden 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a do tego mozna tez cyknac Linkoping z Modo na Linke a reszte no bet bo mozna wyjsc w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|