|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
frajestad kurs 2.00 zl
gram z bologna i baselem za 60 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
typ el_macho z konkursu hokejowego:
Expekt Leksand - Södertälje UNDER 5.5 @1.90
Podpisuje sie pod tym obydwoma rekami. ciesze sie ze ktos analizuje podobnie jak, jest to jedyne zdarzenie z ligi szwedzkiej ktore na dzis wyslalem. :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]Dzisiaj chyba nikt sie mi nie sprzeciwi jak krzykne: Lulea-Djugarden 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a do tego mozna tez cyknac Linkoping z Modo na Linke a reszte no bet bo mozna wyjsc w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] lulea -djurgarden zagralem na 1 na jednym kuponie ale jest to najmniej pewny mecz na dzis moim zdaniem, lulea mimo 2 porazek zaprezentowals sie calkiem korzystnie we wszystkich 3 spotkaniach, ale tez nie wiem czy djurgardens przegra dzis 4 mecz, terner djurgdrens mowi ze nie ma zadnego kryzysu i ze beda chcieli dzis wygrac, dla mnie raczej powinna wygrac lulea ale jest to najmniej pewny mecz na dzis linkoping-modo powinna byc 1, modo mimo zwyciestwa z malmoe 2:0 w zeszlej kolejce nie zachwycilo bryaneas-faerjestad niby pewna 2 i tez gram to na kilku kuponach ale wlasnie przeczytalem ze fbk oslabione calle steen i radek hamr nie bede grac, nie wiadomo tez czy zagra dieter kalt ale nie sa to tez jacys bardzo znaczacy gracze, peter nordstroem powinien poprowadzic fbk do zwyciestwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]typ el_macho z konkursu hokejowego:
Expekt Leksand - Södertälje UNDER 5.5 @1.90
Podpisuje sie pod tym obydwoma rekami. ciesze sie ze ktos analizuje podobnie jak, jest to jedyne zdarzenie z ligi szwedzkiej ktore na dzis wyslalem. :3gw: [/qb] moim zdaniem bedzie over ale zycze by ci weszlo! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
[ Linked Image] Froelunda - HV 71 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Hehehe widze, że Johny nieco potrenowałeś wcześniej w temacie Kokosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co poniektórzy dzięki temu poznają loga drużyn, które grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
Trening czyni miszcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie mogłem znaleźć tematu "test" dlatego spróbowałem w "kokosie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał SR: [qb] bryaneas-faerjestad niby pewna 2 i tez gram to na kilku kuponach ale wlasnie przeczytalem ze fbk oslabione calle steen i radek hamr nie bede grac, nie wiadomo tez czy zagra dieter kalt ale nie sa to tez jacys bardzo znaczacy gracze, peter nordstroem powinien poprowadzic fbk do zwyciestwa[/qb] chyba brak tych zawodnikow a w konsekwencji rozbicie linii rozniosla sile oderzeniowa fbk, ale info dostalem dopiero po 16, i nie sadzilem ze to az tak rozbije fbk, teraz wiem ile znaczy rozbicie linii....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
a mnie tak leksand wkurvil ze zawieszam podawanie moich typow, i tak zreszta dzis to wszytsko prawie odwrotnie w szwecji powchodzilo, chyba sie nie znam!
moj pierwszy etap progresji za 25zl frolunda i leksand zakladana wygrana 81zl i leksand wygrywa sobie spokojnie po II tercjach 2:0 strzaly 22:10 i trzecia tercja robi sie 3:3... z 6 meczy, jesli linkoping czegos z soba nie zrobi tylko 2 trafione, porazka kompletna! swoja droga pierwszy raz mam tak fatalna kolejke w szwedzki hokej! zawsze trafialem przynajmniej 3 mecze, cholera dzis na prawde mam dosc! zeby chociaz niemki wygraly dzis w pilke to przynajmniej tydzien nie bedzie stracony!
przy okazji chyle glowe przed timro chyba nie docenilem tej druzyny a takze roboty ktora robi ich trener!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
terrorist jutro nowy dzien, nowe nadzieje.I tak niezle ten hokej analizujesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 74 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Czesc Terrorist. Nie zalamuj sie jedna kolejka, niestety nie poszla jak chciales. Tak nieraz wychodzi, wszystko do d.... ale bedzie lepiej. Od jakiegos czasu czytam Twoje typy i cos czasami tam wybiore i wejdzie. Takze glowa do gory. Niedlugo rusza wielka maszyna za oceanem, wiec bedzie lepiej.
Nie rezygnuj i kombinuj dalej. Hej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
juz mi przechodzi bo leksand mi wywalil tez kupon na 1665zl i tym sie tak wkurvilem, ale potem drugi mecz nie weszedl wiec kupon dwoma wylecial przynajmniej.... ale i tak leksand mi wypieprzyl kuponow dodatkowo na przyjamniej 400zl wiec to mnie tak podlamalo, tym bardziej ze mecz mieli juz wygrany 2:0 po II tercjach strazly 22:10, a dzis poza szwedzkim hokejm po prostu wszytsko wchodzilo norwegia 3 pewniaki i porazka frisk za 4.65, rosenborg, HPK, espoo, basel, tagliati, dzien byl na prawde super ale szwedzi dzis w hokeja odstawili niezle numery, zwlaszcza to leksand... fbk tez chcociaz tego mozna sie bylo spodziewac, ale te newsy o niegrajacyh zawodnikach za pozno dostalem...
i nastepna rzecz linkoping przewaga w starzlach i porazka, malmoe przewaga w starzlach i porazka, faresjtad przewaga w strazlach i porazka, leksand tez niezla przewaga remis, to mnie tak wkurza ze co kolejke w strzalach prawie wszytko trafiam a wyniki odwrotne, nie chce nikomu dawac zlych typow bo inwestujecie wasze pewnie ciezko zarobione pieniadze a dzis wlasnie takie typy dalem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
mi tez Leksand z*****ło kupon,2-0 tak pieknie było i dali sobie stzrelic 3 gole i to na 3-2 prowdzenia było tak zajebiste,a tu znowu sobie po chwili dali stzrelic,mozna sie w*****ic normalnie 30 zeta zgarnoł STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
[email]B@W<br[/email] /> Djurgården - Frölunda 2 @ 2,2 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
brpn trudny mecz, ja bym go ominal, djurgarden zapowiada pierwsze zwyciestwo, co nie wiem czy im sie zreszta uda
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czesc!!!!!! wiecie coś o meczu sodertajle i fajerkach, w profie kurs na tych pierwszych 2,00 i to mi sie wydaje sporo aczkolwiek nie znam info z wieczora spasiba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Soedertalje - Lulea 1 2.00 (STS) :4gw: HV 71 - Timra 1 1.85 (STS) :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
terrorist nie lam sie! To czy ktos zagra Twoje typy czy nie to indiwidualna sprawa. Wiem, ze mozna troche zarobic na hokeju, i dzieki Tobie zarobilem juz duzo. Graj dalej, bo ja sie nie znam na tej dyscyplinie dopiero w nia wchodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Popieram uwazam ze dajesz dobre typy tylko ze sensacje sie zdarzaja. Ja chyba zagra Farjestad :3gw:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dośc długo miałem okazję sprawdzać sprawdzalność Waszych typów i tak jak mówi Rossman sensacje się zdarzają. Terrorist i Bron maja nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))
na dziś jednak zagrałbym: Djurgarden vs Frolunda 2 Farjestad vs Leksand 1
+ jakieś 2 mecze ze szwajcarskiej i 1 z fińskiej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|