|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
do ktorej dzis toto i milenium otwarte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
do ktorej dzis toto i milenium otwarte? tak trudno zajrzeć na ich strony?? toto fix -> Niedziela 09:00 - 16:00 millenium -> Niedziela 9:00-14:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja myślę, że dla Leszna nie ma w gruncie rzeczy znaczenia czy pojadą w PO z Tarnowem czy z Polonią. Może chcieliby z ZG - z marketingowego punktu widzenia. Wziąłem tę Unię też, znaczy Tarnów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Głuchy Andrzej dziś liczę na 5-6 oczek  Do tego wziąłem trochę na przekór innym: Hansa(+1) z Ryanem, w Milenium ale to dlatego głównie, że Mil liczy jokery więc może się opłacić. Ryan w parzez Karolem może wozic 2, a z Hansem przegrywać. Na sparingu z Polonią był ponoć słaby, ale sam nie widziałem. no i Walasek over 10.5 - jeśli ZG ma wygrać, Walasek musi pojechać na poziomie. Nickiego pewnie nie osiągnie, ale z resztą wygrywać powinien. No chyba ze jakis kryzys mentalny po SWC. ale dziś raczej bez szaleństw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
w milenium mozna laczyc typy z jednego meczu bo wiem ze w toto mozna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
moje typy
Toto:
torun - wroclaw(11) 1 jagus ov10,5 tarnow - leszno(+2) 2
millenium( niestety nie zagram bo ni zdaże :/ )
torun - wroclaw(+12) 1 kolodziej - hampel(+1) 2 walasek ov 10,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
moje typy
Toto:
torun - wroclaw(11) 1 jagus ov10,5 tarnow - leszno(+2) 2
millenium( niestety nie zagram bo ni zdaże :/ )
torun - wroclaw(+12) 1 kolodziej - hampel(+1) 2 walasek ov 10,5 zaloz PP a nie zaśmiecasz tutaj :/ kogo to obchodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
kurcze, ale niemozliwie dlugo dzis trzeba czekac na kursy u bookow, a mecze juz od 17
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
CZĘSTOCHOWA-BYDGOSZCZ 1
Pod nieobecnosc AJ i Sajfutdinov-a nie widze zadnych szans dla druzyny z bydgoszczy , jedyne czego mozna sie spodziewac to duzego lania , gdyz czestochowa nie odpusci zadnego meczu bo to dla nich mecz o byc albo nie byc , wynik w granicach 19-15 na kozysc gosp
TORUŃ-WROCŁAW 1
Tu glownie bedzie walka o bonus druzyna z wroclawia wygrala u siebie 23pkt dzisiaj bez crumpa , i chyba holdera , beda miec ciezko ale mysle ze nie daja sobie wydrzec bonusa i przegraja 21-19 pkt i bonus pojedzie do wroclawia
Z.GÓRA-RZESZÓW 1
ZKZ jedzie z nozem na gardle , byc albo nie byc w lidze , jeszcze wczoraj zapalilo sie swiatelko dla ZKZ(ostatni mecz ZKZ jedzie do bydgoszczy) po kontuzji AJ ktorej chyba nikt mu nie zyczyl raczej nie wystapi w meczu z ZKZ i tu widac szanse dla zielonej gory na zajecie 7 miejsca w lidze i jechac baraz o ex (jesli sie pomylilem to prosze mnie poprawic bo nieznam do konca tego regulaminu pucharowej rozgrywki)
TARNÓW-LESZNO 1
Bez komentarz , tak juz musi byc
narazie to czekam na kursy na bwin ;]
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Wydaje mi sie ze Cze-wie moze byc wrównane spotkanie. Bydgoszczanie bez AJ mocno postawili sie w Lesznie a Wlókniarz prezentuje zdecydowanie mniejsza sile niz Unia. Za AJ pojedzie pewnie Staszewski który zna dosc dobrze tor w Cz-wie. Natomiast w druzynie wlokniarza same niewiadome(kontuzje Hancocka i Lindbecka)i chyba dosc ryzykowna ustawienie Drymla mlodziezowcem w parze o ile pojada w takim zestawieniu jakie podaja sportowe fakty. Mysle ze Poloniscie nie przegraja wicej niz 10 punktami a bukmacherzy ustawili linie na poziomie 16 punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
bwin i expekt pojawia sie rownoczesnie....... jest pare niewiadomych i dlatego taka zwloka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Bet365 ma oferte juz od ponad godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
bwin. Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz Handicap - Typ: Włókniarz Częstochowa -1,5
jakas promocja 10/10 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413 |
widzę błąd na bwin  : Handicap Włókniarz Częstochowa -1,5 1.85 Polonia Bydgoszcz +1,5 1.85 Ten handicap to czysta promocja , ale pewnie będzie zwrot :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
bwin. Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz Handicap - Typ: Włókniarz Częstochowa -1,5
jakas promocja 10/10 ;] taka promocja ze dostaniesz zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
bwin. Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz Handicap - Typ: Włókniarz Częstochowa -1,5
jakas promocja 10/10 ;] taka promocja ze dostaniesz zwrot i moze w nagrode jeszcze ci konto zamkna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413 |
hehe już wycofali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
over 9 pepe exp 1.85 moze i pepe ma slaby sezon ale wg.mnie powinien te marne 10 pkt uzbierac u siebie na torze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
ja dzis sie obawiam meczu rzeszowa sam nicki meczu nie wygra a scott po wczorajszym finale nie wiadomo jak zareaguje angol to angol cos mu moze walnac do czupryny, jestem pewny postawy watta i pedersena boje sie dobruckiego i ciapka, les ostatnio z meczu na mecz coraz slabiej a do tego wraca messing ktory juz wogole mnie nie przekonuje mecz powinnien byc dosc wyrownany my jedziemy chyba tylko po bonusa bo o zwycienstwe bedzie jak zwykle decydowal poczatek i koniec co do ostatnich biegow jestem spokojniejszy natomiast jak zwykle dwa pierwsze mozemy dostac 1:5 hc +4 na rzeszowian wydaje sie byc nie do grania jednak zaryzykuje ten typ ale on po raz klejny bardziej z serca do moich zurawi
typ rzeszow +4 1,80 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
hahaha Apator Toruń - Atlas Wrocław Handicap - Typ: Apator Torun -14,5
tam sie bwin pomylil ale tu to kurwa promocja jest dla wroclawia andersen i bjerre beda tylko pkt wozic
-14,5 pewniaczek 9/10 !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Expekt Zielona Gora - Rzeszow -5.5 1.85 +5.5 1.85 ja tu postawie w handi na rzeszow. jesli nawet zielonka wygra mecz, co nie jest dla mnie takie oczywiste, to moze to byc wynik 47-43 nie wiecej, bo jasne jest ze o bonusa nie powalcza. Co przemawia za takim typem: jak zwykle chyba poza zasiegiem n pedersen, swietny wystep nicholsa w gp, widac ze byl wczoraj mocny, solidny watt, ktory wczoraj na wyspach zrobil 16pkt i mozna na niego liczyc, jest szansa ze kuciapa zrobi troszeke wiecej pkt niz zwykle na wyjazdach(kiedys sie rozbijal w zielonce), dobrucki ktory ostatnio ma wyjazdy lepsze niz mecze w rzeszowie i jescze jeden pkt ktory mam nadzieje ze bedzie pozytywna niespodzianka tego meczu- A Messing, dostaje szanse, w sobote w szwecji wygral polfinal zawodow mlodziezowych,powinien pojechac lepiej od lesia czy laparta. na przeciwko protasiewicz, swiderski, lindgren, walasek, iversen - brak mocnego lidera, wszyscy w zasiegu dobruckiego,watta, nicholsa, o pedersenie nie wspominam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|