Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 61 1 2 35 36 37 38 39 60 61
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
do ktorej dzis toto i milenium otwarte?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by viper
do ktorej dzis toto i milenium otwarte?

tak trudno zajrzeć na ich strony??

toto fix -> Niedziela 09:00 - 16:00
millenium -> Niedziela 9:00-14:00

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ja myślę, że dla Leszna nie ma w gruncie rzeczy znaczenia czy pojadą w PO z Tarnowem czy z Polonią. Może chcieliby z ZG - z marketingowego punktu widzenia. Wziąłem tę Unię też, znaczy Tarnów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Głuchy Andrzej dziś liczę na 5-6 oczek smile

Do tego wziąłem trochę na przekór innym:

Hansa(+1) z Ryanem, w Milenium ale to dlatego głównie, że Mil liczy jokery więc może się opłacić. Ryan w parzez Karolem może wozic 2, a z Hansem przegrywać. Na sparingu z Polonią był ponoć słaby, ale sam nie widziałem.

no i Walasek over 10.5 - jeśli ZG ma wygrać, Walasek musi pojechać na poziomie. Nickiego pewnie nie osiągnie, ale z resztą wygrywać powinien. No chyba ze jakis kryzys mentalny po SWC.

ale dziś raczej bez szaleństw.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
w milenium mozna laczyc typy z jednego meczu bo wiem ze w toto mozna?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
moje typy

Toto:

torun - wroclaw(11) 1
jagus ov10,5
tarnow - leszno(+2) 2

millenium( niestety nie zagram bo ni zdaże :/ )

torun - wroclaw(+12) 1
kolodziej - hampel(+1) 2
walasek ov 10,5

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by viper
moje typy

Toto:

torun - wroclaw(11) 1
jagus ov10,5
tarnow - leszno(+2) 2

millenium( niestety nie zagram bo ni zdaże :/ )

torun - wroclaw(+12) 1
kolodziej - hampel(+1) 2
walasek ov 10,5

zaloz PP a nie zaśmiecasz tutaj :/ kogo to obchodzi?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
kurcze, ale niemozliwie dlugo dzis trzeba czekac na kursy u bookow, a mecze juz od 17

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
CZĘSTOCHOWA-BYDGOSZCZ 1

Pod nieobecnosc AJ i Sajfutdinov-a nie widze zadnych szans dla druzyny z bydgoszczy
, jedyne czego mozna sie spodziewac to duzego lania , gdyz czestochowa nie odpusci
zadnego meczu bo to dla nich mecz o byc albo nie byc , wynik w granicach 19-15 na kozysc gosp


TORUŃ-WROCŁAW 1

Tu glownie bedzie walka o bonus druzyna z wroclawia wygrala u siebie 23pkt
dzisiaj bez crumpa , i chyba holdera , beda miec ciezko ale mysle ze
nie daja sobie wydrzec bonusa i przegraja 21-19 pkt i bonus pojedzie do wroclawia

Z.GÓRA-RZESZÓW 1

ZKZ jedzie z nozem na gardle , byc albo nie byc w lidze , jeszcze wczoraj zapalilo sie swiatelko
dla ZKZ(ostatni mecz ZKZ jedzie do bydgoszczy) po kontuzji AJ ktorej chyba nikt mu nie zyczyl raczej
nie wystapi w meczu z ZKZ i tu widac szanse dla zielonej gory na zajecie 7 miejsca w lidze i jechac baraz o ex
(jesli sie pomylilem to prosze mnie poprawic bo nieznam do konca tego regulaminu pucharowej rozgrywki)

TARNÓW-LESZNO 1

Bez komentarz , tak juz musi byc



narazie to czekam na kursy na bwin ;]

pozdro

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Wydaje mi sie ze Cze-wie moze byc wrównane spotkanie. Bydgoszczanie bez AJ mocno postawili sie w Lesznie a Wlókniarz prezentuje zdecydowanie mniejsza sile niz Unia. Za AJ pojedzie pewnie Staszewski który zna dosc dobrze tor w Cz-wie. Natomiast w druzynie wlokniarza same niewiadome(kontuzje Hancocka i Lindbecka)i chyba dosc ryzykowna ustawienie Drymla mlodziezowcem w parze o ile pojada w takim zestawieniu jakie podaja sportowe fakty. Mysle ze Poloniscie nie przegraja wicej niz 10 punktami a bukmacherzy ustawili linie na poziomie 16 punktów.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
bwin i expekt pojawia sie rownoczesnie....... jest pare niewiadomych i dlatego taka zwloka

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Bet365 ma oferte juz od ponad godziny

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
bwin.
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
Handicap - Typ: Włókniarz Częstochowa -1,5

jakas promocja 10/10 ;]

Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
widzę błąd na bwin smile :
Handicap
Włókniarz Częstochowa -1,5 1.85 Polonia Bydgoszcz +1,5 1.85

Ten handicap to czysta promocja , ale pewnie będzie zwrot :/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by bajbus
bwin.
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
Handicap - Typ: Włókniarz Częstochowa -1,5

jakas promocja 10/10 ;]

taka promocja ze dostaniesz zwrot

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by bajbus
bwin.
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
Handicap - Typ: Włókniarz Częstochowa -1,5

jakas promocja 10/10 ;]

taka promocja ze dostaniesz zwrot
i moze w nagrode jeszcze ci konto zamkna laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
hehe już wycofali laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
over 9 pepe exp 1.85
moze i pepe ma slaby sezon ale wg.mnie powinien te marne 10 pkt uzbierac u siebie na torze smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
ja dzis sie obawiam meczu rzeszowa
sam nicki meczu nie wygra a scott po wczorajszym finale nie wiadomo jak zareaguje angol to angol cos mu moze walnac do czupryny, jestem pewny postawy watta i pedersena boje sie dobruckiego i ciapka, les ostatnio z meczu na mecz coraz slabiej a do tego wraca messing ktory juz wogole mnie nie przekonuje mecz powinnien byc dosc wyrownany my jedziemy chyba tylko po bonusa bo o zwycienstwe bedzie jak zwykle decydowal poczatek i koniec co do ostatnich biegow jestem spokojniejszy natomiast jak zwykle dwa pierwsze mozemy dostac 1:5 hc +4 na rzeszowian wydaje sie byc nie do grania jednak zaryzykuje ten typ ale on po raz klejny bardziej z serca do moich zurawi

typ rzeszow +4 1,80 4/10

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
hahaha Apator Toruń - Atlas Wrocław
Handicap - Typ: Apator Torun -14,5

tam sie bwin pomylil ale tu to kurwa promocja jest
dla wroclawia andersen i bjerre beda tylko pkt wozic

-14,5 pewniaczek 9/10 !!

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
Expekt
Zielona Gora - Rzeszow -5.5 1.85 +5.5 1.85
ja tu postawie w handi na rzeszow. jesli nawet zielonka wygra mecz, co nie jest dla mnie takie oczywiste, to moze to byc wynik 47-43 nie wiecej, bo jasne jest ze o bonusa nie powalcza.
Co przemawia za takim typem:
jak zwykle chyba poza zasiegiem n pedersen, swietny wystep nicholsa w gp, widac ze byl wczoraj mocny, solidny watt, ktory wczoraj na wyspach zrobil 16pkt i mozna na niego liczyc, jest szansa ze kuciapa zrobi troszeke wiecej pkt niz zwykle na wyjazdach(kiedys sie rozbijal w zielonce), dobrucki ktory ostatnio ma wyjazdy lepsze niz mecze w rzeszowie i jescze jeden pkt ktory mam nadzieje ze bedzie pozytywna niespodzianka tego meczu- A Messing, dostaje szanse, w sobote w szwecji wygral polfinal zawodow mlodziezowych,powinien pojechac lepiej od lesia czy laparta.
na przeciwko protasiewicz, swiderski, lindgren, walasek, iversen - brak mocnego lidera, wszyscy w zasiegu dobruckiego,watta, nicholsa, o pedersenie nie wspominam.

Strona 37 z 61 1 2 35 36 37 38 39 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1