Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
vindom #1439500 30/07/2007 05:49
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by vindom
Śniło mi się, że na forum więcej ludzi skupiało się na pisaniu analiz, prowadzeniu tpoicków i podawaniu typów niż na zakładaniu co raz to nowych tematów w "to i owo" oraz nabijaniu postów na qc. Oóglnie było to sen,w któym forum było takie jak kiedyś, ale obudziłem się i nastała rzeczywistość
ale smieszne. po prostu zenada z twojej strony

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by __Michal__
Originally Posted by vindom
Śniło mi się, że na forum więcej ludzi skupiało się na pisaniu analiz, prowadzeniu tpoicków i podawaniu typów niż na zakładaniu co raz to nowych tematów w "to i owo" oraz nabijaniu postów na qc. Oóglnie było to sen,w któym forum było takie jak kiedyś, ale obudziłem się i nastała rzeczywistość
ale smieszne. po prostu zenada z twojej strony

co jest w tym żenującego? vindom zwrócił uwagę na rzecz bardzo istotną...

_Korver_ #1439505 30/07/2007 05:51
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
dobra, juz nic nie pisze...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ile Ty masz lat, jak można spytać?

Zbigniew #1439510 30/07/2007 05:55
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
Ona ma lat 10.

Zbigniew #1439513 30/07/2007 05:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Originally Posted by Zbigniew
Dzisiaj mi się śniło, że dostałem zajebisty zegarek CASIO taki ze wskazówkami klasyczny. Jak się obudziłem to bardzo żałowałem :/


Trzeba luknąć co w senniku zegarek znaczy tongue

Mam sennik laugh U mnie to jest:

"Uniwersalny symbol upływu czasu, a co za tym idzie, starzenia się. Strach przed końcem, śmiercią, nicością. Sen częsty w momentach krytycznych - choroby, zagrożenia życia ściącego lub kogoś mu bliskiego"

Niezbyt optymistyczne to.. tongue

Denel #1439514 30/07/2007 05:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dlaczego ona? laugh

Morten #1439548 30/07/2007 06:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Morten
Originally Posted by Zbigniew
Dzisiaj mi się śniło, że dostałem zajebisty zegarek CASIO taki ze wskazówkami klasyczny. Jak się obudziłem to bardzo żałowałem :/


Trzeba luknąć co w senniku zegarek znaczy tongue

Mam sennik laugh U mnie to jest:

"Uniwersalny symbol upływu czasu, a co za tym idzie, starzenia się. Strach przed końcem, śmiercią, nicością. Sen częsty w momentach krytycznych - choroby, zagrożenia życia ściącego lub kogoś mu bliskiego"

Niezbyt optymistyczne to.. tongue

U to choojnia tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by __Michal__
dobra, juz nic nie pisze...

hura

Skiper #1439565 30/07/2007 06:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Snów jakoś za długo nie pamiętam, ale jeden utkwił mi w pamięci aż do dziś.

Było to parę lat temu, kiedy to nasza reprezentacja dowodzona przez Wójcika jechała na Wembley walczyć z Anglią. Jakieś dzień lub dwa przed meczem (spotkanie odbyło się 27 maja 1999 roku) przyśniło mi się, że nasze orły przegrają 3-1. I faktycznie po 3 bramkach Scholesa i 1 Brzęczka tak się stało.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że wówczas nie grałem jeszcze na poważnie u buków, a jedynie bawiłem się w totolotkowe 13-stki. Teraz na pewno zaryzykował bym małą stawkę na pewno, a tak mój proroczy sen się zmarnował tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by __Michal__
Wpisujcie tu wasze sny grin

nie mam snów frown

Baqu #1439718 30/07/2007 09:11
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
mi sie snilo kiedys livescore z meczow dnia nastepnego i w oczy rzucilo mi sie ft Inter - ktos tam 1 - 0. Napisalem kuzynowi ze mi sie snilo, po meczu w ktorym inter masakrycznie gniotl wygral tylko 1 - 0 wink

Adammm #1439728 30/07/2007 11:53
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Mi się śniło, że budzik dzwoni o 4:45.

Niestety - bardzo realny ten sen frown

Bzyku #1439730 30/07/2007 12:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
aaa bo w polsce srodek nocy laugh mi sie dopiero bedzie cos snic laugh

Wahi #1439751 30/07/2007 15:45
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
ja mialem fajny sen a raczej dwa:

1. niezbyt lubiany bo sie budze odrazu po nim a wiec upadek z duzej wyskokosci i wtedy gwaltowne obudzenie

a teraz BONUS:

2. z piatku na sobote mialem taki smieszny ze az zalowalem ze sie obudzilem a wiec juz go opowiadam:

"rzecz sie dzieje w GDA, Stogi Plaza, GWSA. Mam akurat zjazd na studiach zoacznych i z dziewczynami z grupy mam isc na dyskoteke. Pierwszy szok przy tym to jak widze ze caluja sie dwie moje kolezanki a pozniej patrze ze wszystkie cos kupuja to podchodze do natalii i sie pytam co kupujecie a ona mi z teksetm ze prezerwatywy i mowi mi ze tez mam kupic bo same nie pojda na disco smile ROZWALILO MNIE TO smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Jakis miesiac temu snilo mi sie ze mnie kosciotrupy ganialy. porazka poprostu, byly szkielety i takie smoki z Herosow (tej gierki tongue ) wszedzie kosci...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Najlepsze są świadome sny. Nie mam cierpliwości żeby wytrenować, ale kilka razy przypadkowo mi się zdarzyło :]

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Ða Bartek
Jakis miesiac temu snilo mi sie ze mnie kosciotrupy ganialy. porazka poprostu, byly szkielety i takie smoki z Herosow (tej gierki tongue ) wszedzie kosci...

laugh dobre ...

mi raz sie snilo, po obejrzeniu "Koszmaru z ulicy wiązów", ze jestem jedna z ofiar glownego bohatera Freddy'ego ... wbijał we mnie swoje szpony, ciachał nozami ... szybko sie obudzilem

kadus #1439768 30/07/2007 16:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Moj kolega kiedys mial goraczke. Majaczyl i wydawalo mu sie ze lezy na mapie jedna noga we Francji a druga w Niemczech ... smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
W nocy w moich snach przewinęła się nazwa Hammarby grin. Dopiero przed chwilą zobaczyłem ,że ten zespół dzisiaj gra... wink

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1