|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Dzisiaj takie tam
UNIBET
Atlanta Trashers - Toronto Maple Leafs 1 @ 2,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
#19 piątek
prof,
T05 Trinec-C.Budejov. 1 @2.45
pozdrawiam belja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
typ na 31.01: U86 Krefeld-Mannheim 1 2,8 /prof - g.20.00/
Bilans: 24,57 [12-6]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
wprost wyjales mi ten typ z ust vonseb... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
typ na 31.01. DEL U86 Krefeld-Mannheim 1.tercja 1 @ 2,8 (prof)
Mannheim ostatnio slaby, to powinno wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze udanego weekendu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Wczoraj cały dzień myślałem o Blackhawks by ostatecznie dać na Atlante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dzisiaj ostrzej:
Prof. godz.17.00
554. Zlin - Karlove Vary X @ 4,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Metro Stars - Ingolstadt 1@ 1.50 /sts
15.18 / 7-11
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
2003-01-31 Prof 552 Liberec-Vitkovice [email] [email protected]<br[/email] /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 112 |
31.01 piątek (smutno bez NHL-a, mam nadzieję że austriacką ligę mogę zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Villach - Innsbruck Typ: 2 Kurs: 2,55 STS
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
OK, ostatnie dwa typy też na remis. [cut]
Sorki, że wam tutaj bałagan czynię, ale po prostu otworzyłem inne forum niż to było w zamierzeniu... Typy, które stąd usunąłem powinny się znaleźć w Play-Offach (i tam się przed chwilą znalazły).
Jeszcze raz przepraszam za kłopot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
znojmo-vsetin x 4,50 profek :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
typ na 31.01.03 piatek (sts)g.18
478 Sparta-Litvinov 1 1,55 hokej Czechy
dzis takli spokojny typ ale trzeba zaczac nadrabiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dziś brak "weny" - więc ostożnie
# 5 Hannover-Nurnberg x2 (1.54 prof.)
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Na dzis Unibet 19:25 3434 Düsseldorfer EG - ERC Ingolstadt 2 4.85 Hokej na lodzie-Niemcy-DEL Bundesliga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Kolejny typ w stylu "anormalnych" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
555 Trinec-C.Budejov X porf 4.7
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aha bilans ostatnich 15 dni to 0:15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322 |
Typ na dzisiaj:
Havirov-Plzen typ:1 kurs:3,2 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Hokej na lodzie Niemcy 1 tercja 2003-01-31 Krefeld Pinguine - Mannheimer Adler typ: 1, kurs: 2,8 Profesjonal
Stan: 11-7 [+34,85]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Nie ma nhl, trzeba się europą ratować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Prof Krefeld - Mannheim 1 @ 2.25
14.91
PS Nawet jak do końca tygodnia nic już nie trafię to i tak to będzie mój najlepszy tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Klopsikus wyjąłeś mi to prosto z klawiatury :rolleyes:
Krefeld - Mannheim Typ 1 Kurs 2.25 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Sts
Hannover Scorpions - Nürnberg Ice Tigers 1 @2.25
17.25 [8-10]
Pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka