|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Szybki typ na 02.02.2003
B&W
JYP HT-Jyväskylä - HIFK-Helsinki UNDER 5.5 @1.90
17.25 [8-12]
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
typ na 2.02.: Manglerud - Storhamar 2 1,70 /sts- g.17.00/
Bilans: 26,47 [13-7]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
typ na 02.02.03 niedziela (sts)
884 Jyp-HIFK 1 2,00 finlandia 1 liga
Bilans (8-12) 18,38 jezeli sie nie myle,mam nadzieje ze nie. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Typ na 02.02:
Bern v Servette Geneve X @ 4,85 (gamebookers)
Pozdrawaiam knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
2003-02-02 Expekt 16:55 Manglerud Star - Storhamar Nor.Eliteserien Kurs 7.25 Typ X
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
#21
niedziela
prof,
561 GKS Tychy-GKS Katowice x @4.3
pozdrawiam belja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Sts Wschód - Zachód 1 @ 2.60
16.79
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322 |
Dzisiaj na fuksa:
Stoczniowiec - Unia Oświęcim typ:1 kurs:3,2 Profesjonal
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Hokej na lodzie wynik pierwszej tercji NHL - All Stars Game
Profesjonal Wschod - Zachod (1t.) typ: 1, kurs: 3,1
Stan: 11-9 [+34,85]
P.S. Tam gdzie moi chłopcy, tam 1 tercja wygrana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co o tym myślisz Młoda? Gogogogogo NJ!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dziś telewizyjne emocje zwiazane z meczem All Stars. No więc jak co roku stawiam na ten Team gdzie gra Nikolai:
Eastern Conference - Western Conference Typ 1 Kurs 2,6 StS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dziś będzie mi trudno trafić ponieważ jestem jeszcze "wczorajszy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , ale spróbujemy :
# 7 16:00 Davos - Ambri 1 (1.60 STS)
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
U27 Oulu.-Pori. 1 @ 1.93 /prof (1 tercja)
16.68 / 8-12
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
stoczniowiec-unia 1 3,20 profek 02,02,2003 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Prof. godz.18.15
474. Linz - Villach 1 @ 2,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Na dzis z Profa T41 Wschod-Zachod 1 3.1 ( 1 tercja ) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Kolejny typ na chybil trafil nie patrzac w tabele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
474 Linz-Villach X prof 4.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Goni: [qb]Hokej na lodzie wynik pierwszej tercji NHL - All Stars Game
Profesjonal Wschod - Zachod (1t.) typ: 1, kurs: 3,1
Stan: 11-9 [+34,85]
P.S. Tam gdzie moi chłopcy, tam 1 tercja wygrana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co o tym myślisz Młoda? Gogogogogo NJ!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Hehe Gonia będziemy się smażyć w piekle za kibicownie Diabełkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Typ nr.21 ( niedziela 02.02 )Prof. Wschod - Zachod (1t.) typ: 1, @3,1 Stan : gdzieś tak bedzie 25.83....... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Nie wiem czy jutro nie bedzie pasa, ale nie mam czasu sprawdzic wiec na wszelki wypadek podaje typ typ na jutro 3.02: Frisk/As.-Val.Oslo 2 2,15 /prof -18.00/
Bilans: 28,17 [14-7]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322 |
To jeszcze raz ja tym razem typ za Nickyego:
Oczywiście All Stars Game:
Wschód - Zachód (I tercja)
typ:2 kurs:2,7 Profesjonal
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
Na szybko All Stars Game Wschód - Zachód typ 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka