Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100
Miłej nocy - pozdrawiam i dziękuje za ciekawą dyskusję:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by dj600wojt
W każdym razie nie ma to jednak jak własna obserwacja i doświadczenie.
Dokładnie. Podpowiem Ci też, że z tego co tu napisałeś wynika, iż masz przed sobą jeszcze dużo do zaobserwowania. Bardzo dużo. Powodzenia.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Odnosnie tego tematu to wydaje mi sie, ze to zalezy jeszcze od ligi, w ktorej grany jest dany mecz. Jedne sa bardziej podatne, inne mniej. Poza tym do zbadania jest jeszcze przeze mnie faza, w ktorej odbywa sie spotkanie. Pod koniec sezonu gralo sie bardzo dobrze a inne fazy bede dopiero testowal. Poczatki ligi moga byc prawdziwa loterią.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
a mzoe by zalozyc temat w ktorym osoby zajmujace sie badaniem kursow będą dzielic sie takimi informacjami z innymi użytkownikami? ;]

Ja np o kursie przysieznego dowiedzialem sie po fakcie kiedy juz bylo praktycznie po jablkach.

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Tak, ale jak kazdy sie dowie to bedzie masowy szturm, a tak kazdy moze sam sie potrudzic i poszukac. Zeby zarobic trzeba troszke popracowac...

Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100
Dokładnie. Przy analizie kursów najgorszą rzeczą jest masowe rzucenie się ludzi na dany typ. Wtedy spadek, czy wzrost kursu nie jest spowodowany reakacją analityka, tylko wynika z naturalnego logicznego zachowania bukmachera, który chce zyskac jak najwięcej(bądź stracic jak najmniej) o którym tu już ktoś wcześniej napisał.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by Conrad
Jeśli chodzi o wyniki analityków (celem zarobienia dla swoich firm jak najwięcej) to bwin jest bardzo słaby, czyli dla gracza warto tam grać i wygrywać u nich kasę. smile

Najlepsi są chyba w Pinnacle, jak są z nimi sure-bety to nie oni na tym tracą tylko druga strona. Ciężko ich na długą metę pokonać, a mając tak niskie marże po prostu muszą być dobrzy. wink

Mała uwaga - Pinnacle kopiuje kursy z Odds88 oraz SBO i reszty Azji, szczególnie na mniej znane ligi. Jak nie wierzycie, to sprawdźcie. Ogólnie to Azja ustala to, jak powinny wyglądać kursy na dane spotkanie.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
wypowiedz przedmowcy jest bardzoe ciekawa, pierwsze o tym slsyze .....

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by dj600wojt
Ale zauważyłem, że reakcja bwin, czy betoto(sprawdziłem niemal identycznie zareagował na Debrecen jak bwin) pociąga za soba reakcję innych bukmacherów.


Tu raczej nie pociągnie, bo przecież Betoto to klon Bwin.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Według mnie nie można generalizować i szukać takiego bukmachera, który w swych szeregach zgromadził najlepszych fachowców od różnych dyscyplin/lig.

Ci najlepsi porozrzucani są po różnych bukmacherach i praktycznie u każdego buka można znaleźć świetnego fachowca w jakiejś lidze/dyscyplinie, co nie znaczy że ten sam bukmacher dla innej ligi ma równie dobrego analityka.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Zagrałem masę surebetów przy udziale bwin i bwin wyszedł z tego na grubym minusie (czyli znacznie częściej wygrywałem u nich - wniosek: mają często przeszacowane kursy).

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
No i debrecen przegral... Tak sie zapowiadalo...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Gandhi, ja mam za to takie pytanie do Ciebie. Za ile grasz te surebety? Bwin nie pozwoli dużo postawić ani dużo wygrać (a mowa o "masie" zakładów). Przy limitach bwin i procencie zysku surebetów wydaje mi sie to gra nie warta swieczki.

Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100
No niestety - analitycy też nie sa nieomylni

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by mako_tychy
Gandhi, ja mam za to takie pytanie do Ciebie. Za ile grasz te surebety? Bwin nie pozwoli dużo postawić ani dużo wygrać (a mowa o "masie" zakładów). Przy limitach bwin i procencie zysku surebetów wydaje mi sie to gra nie warta swieczki.
Na live jak najbardziej pozwoli (1000 - 2000 PLN na zakład) i nie limituje szybko.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
[/quote]

Mała uwaga - Pinnacle kopiuje kursy z Odds88 oraz SBO i reszty Azji, szczególnie na mniej znane ligi. Jak nie wierzycie, to sprawdźcie. Ogólnie to Azja ustala to, jak powinny wyglądać kursy na dane spotkanie. [/quote]

To pol prawdy. Azja czesto pozniej wystawia kursy, ale jak juz wystawi to faktycznie reszta predzej badz pozniej musi sie dostosowac.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker), 2,737 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,509
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1