|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100 |
Miłej nocy - pozdrawiam i dziękuje za ciekawą dyskusję:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
W każdym razie nie ma to jednak jak własna obserwacja i doświadczenie. Dokładnie. Podpowiem Ci też, że z tego co tu napisałeś wynika, iż masz przed sobą jeszcze dużo do zaobserwowania. Bardzo dużo. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Odnosnie tego tematu to wydaje mi sie, ze to zalezy jeszcze od ligi, w ktorej grany jest dany mecz. Jedne sa bardziej podatne, inne mniej. Poza tym do zbadania jest jeszcze przeze mnie faza, w ktorej odbywa sie spotkanie. Pod koniec sezonu gralo sie bardzo dobrze a inne fazy bede dopiero testowal. Poczatki ligi moga byc prawdziwa loterią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69 |
a mzoe by zalozyc temat w ktorym osoby zajmujace sie badaniem kursow będą dzielic sie takimi informacjami z innymi użytkownikami? ;]
Ja np o kursie przysieznego dowiedzialem sie po fakcie kiedy juz bylo praktycznie po jablkach.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Tak, ale jak kazdy sie dowie to bedzie masowy szturm, a tak kazdy moze sam sie potrudzic i poszukac. Zeby zarobic trzeba troszke popracowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100 |
Dokładnie. Przy analizie kursów najgorszą rzeczą jest masowe rzucenie się ludzi na dany typ. Wtedy spadek, czy wzrost kursu nie jest spowodowany reakacją analityka, tylko wynika z naturalnego logicznego zachowania bukmachera, który chce zyskac jak najwięcej(bądź stracic jak najmniej) o którym tu już ktoś wcześniej napisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Jeśli chodzi o wyniki analityków (celem zarobienia dla swoich firm jak najwięcej) to bwin jest bardzo słaby, czyli dla gracza warto tam grać i wygrywać u nich kasę.  Najlepsi są chyba w Pinnacle, jak są z nimi sure-bety to nie oni na tym tracą tylko druga strona. Ciężko ich na długą metę pokonać, a mając tak niskie marże po prostu muszą być dobrzy.  Mała uwaga - Pinnacle kopiuje kursy z Odds88 oraz SBO i reszty Azji, szczególnie na mniej znane ligi. Jak nie wierzycie, to sprawdźcie. Ogólnie to Azja ustala to, jak powinny wyglądać kursy na dane spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 69 |
wypowiedz przedmowcy jest bardzoe ciekawa, pierwsze o tym slsyze .....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ale zauważyłem, że reakcja bwin, czy betoto(sprawdziłem niemal identycznie zareagował na Debrecen jak bwin) pociąga za soba reakcję innych bukmacherów. Tu raczej nie pociągnie, bo przecież Betoto to klon Bwin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Według mnie nie można generalizować i szukać takiego bukmachera, który w swych szeregach zgromadził najlepszych fachowców od różnych dyscyplin/lig.
Ci najlepsi porozrzucani są po różnych bukmacherach i praktycznie u każdego buka można znaleźć świetnego fachowca w jakiejś lidze/dyscyplinie, co nie znaczy że ten sam bukmacher dla innej ligi ma równie dobrego analityka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Zagrałem masę surebetów przy udziale bwin i bwin wyszedł z tego na grubym minusie (czyli znacznie częściej wygrywałem u nich - wniosek: mają często przeszacowane kursy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
No i debrecen przegral... Tak sie zapowiadalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Gandhi, ja mam za to takie pytanie do Ciebie. Za ile grasz te surebety? Bwin nie pozwoli dużo postawić ani dużo wygrać (a mowa o "masie" zakładów). Przy limitach bwin i procencie zysku surebetów wydaje mi sie to gra nie warta swieczki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100 |
No niestety - analitycy też nie sa nieomylni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Gandhi, ja mam za to takie pytanie do Ciebie. Za ile grasz te surebety? Bwin nie pozwoli dużo postawić ani dużo wygrać (a mowa o "masie" zakładów). Przy limitach bwin i procencie zysku surebetów wydaje mi sie to gra nie warta swieczki. Na live jak najbardziej pozwoli (1000 - 2000 PLN na zakład) i nie limituje szybko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
[/quote]
Mała uwaga - Pinnacle kopiuje kursy z Odds88 oraz SBO i reszty Azji, szczególnie na mniej znane ligi. Jak nie wierzycie, to sprawdźcie. Ogólnie to Azja ustala to, jak powinny wyglądać kursy na dane spotkanie. [/quote]
To pol prawdy. Azja czesto pozniej wystawia kursy, ale jak juz wystawi to faktycznie reszta predzej badz pozniej musi sie dostosowac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka