A teraz szczegóły: Wschod - Zachod 2 @2,10 STS, 20:30"> A teraz szczegóły: Wschod - Zachod 2 @2,10 STS, 20:30">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Heh, zdążyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
A teraz szczegóły:

Wschod - Zachod 2 @2,10
STS, 20:30

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Kolejny typ na chybil trafil nie patrzac w tabele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

474 Linz-Villach X prof 4.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
OEL 18:15 Black Wings Linz VSV 3-3 2-1 0-1 1-1 AP 3-4

:zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bravo Kuba za wytrwalosc
W nadchodzcym tygodniu z 5 takich niedziel zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
Quote
Oryginalnie wysłała Mloda:
[qb]Hehe Gonia będziemy się smażyć w piekle za kibicownie Diabełkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Oj! Chyba będziemy... Nasz typ już spłonął. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak poza tym, to chciałam powiedzieć, że bardzo mi się podoba postawa Pana bez górnej jedynki (Daniego Heatleya).
[Linked Image]

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Wreszcie sie udalo!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Po 17 wtopach "czerwona latarnia"konkursu jak siebie nazywam trafila typka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki Bron za gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czas na podtrzymanie tej znakomitej passy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Typ na jutro:

17:55 4017 Frisk/Asker - Valerenga
Hokej na lodzie-Norwegia-Eliteserien X 5.5 unibet

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
O ile sie nie myle, to nie ma dzisiaj 6 meczy.
Tym samym dzisiaj nie typujemy...
Mam racje albo tylko cos przeoczylem???

Pozdrawiam knopsi

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Dzisiaj stop

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie wiem jak to jest ale jak dzisiaj jest stop no to stop...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A co do DIABEŁKÓW...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przyprawili nam rogi !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

1. D. Heatley - ATL (Goals: 4, Assists: 1) bardzo ładnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
A propo tego pana :rolleyes: , który wygląda tak niepozornie (patrz foto), to jak on grał jest adekwatne do tego autka, które otrzymał za "First Star"

[Linked Image]
Chyba pora wybrać się do dentysty... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[Linked Image]
Gwiazda, w ręku Dany Heatley z Atlanty Thrasheres. Przy odbieraniu nagród i sesji zdjęciowej miał kłopoty z pełnym uśmiechem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Typ na dzis STS 57 Frisk Asker - Valerengen 1 2.30

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Witam!
Jako, że jutro wybywam na ośnieżone (mam nadzieję) stoki, i nawet jeśli miałbym okazję, nie zamierzam zblizać się do kompa, to do końca tygodnia typy będzie za mnie podawał El_macho. Nie zdaje się zupełnie na niego, został już poinstrowany co grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , codzień tylko uaktualni kursy.
A na jutro dam jeszcze sam:

Wtorek (prof):
Tampa Bay - Washington 1 @ 2.40

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PS Sefe, jako, że chyba z Tobą potykał się będę w play off, to z góry (ośnierzonej mam nadzieję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (sory ale już mi się wszystko kojarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) uprzedzam, że na typy będziesz musiał poczekać do niedzieli wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
To Klops zycze milej jazdy tylko sie nie polam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moj typek na jutro:

02:55 4414 Calgary Flames - Mighty Ducks of Anaheim
Hokej na lodzie-NHL X kurs 3.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
#22

wtorek

sts,

136 19:00 Szwecja - Kanada 1 @1.55

pozdrawiam
belja

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pittsburgh - Vancouver [email][email protected][/email] /sts

18,71 / [9-12]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
A ja tradycajnie zaczynam od typu na 1.tercje:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
T21 N.Jersey-Buffalo 1.Tercja 1 @ 2.45

Pozdrawiam knopsi

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
New Jersey Devils - Buffalo Sabres 1 @1,80
STS, 23:55

Go [Linked Image]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 112
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 112
4.02.2003

NY Islanders - Philadelphia (1. tercja)
Typ: 2
Kurs: 2,90
STS

Stan: 18,95 (7-7) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
2003-02-04 Unibet
17:25
4550 Finlandia - Czechy
Mecz w Helsinkach, Finlandia.
Kurs 2.65
Typ 2

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
MAM MAŁE PYTANKO CZY TURNIEJ "18" TEŻ MOŻEMY TYPOWAĆ ,PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał zibi04:
[qb]MAM MAŁE PYTANKO CZY TURNIEJ "18" TEŻ MOŻEMY TYPOWAĆ ,PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Jesli sa to oficjalne spotkania miedzynarodowe seniorow czy juniorow to w poprzedniej edycji mozna bylo typowac mysle ze teraz tez

Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks 2 @2,90
Pierwsza tercja
STS, 23:55

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Sensei, forty, JelineK, alfa, latajaca_holenderka), 1,135 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1