|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
Heh, zdążyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A teraz szczegóły:
Wschod - Zachod 2 @2,10 STS, 20:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał kuba81: [qb]Kolejny typ na chybil trafil nie patrzac w tabele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
474 Linz-Villach X prof 4.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] OEL 18:15 Black Wings Linz VSV 3-3 2-1 0-1 1-1 AP 3-4 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Bravo Kuba za wytrwalosc W nadchodzcym tygodniu z 5 takich niedziel zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Oryginalnie wysłała Mloda: [qb]Hehe Gonia będziemy się smażyć w piekle za kibicownie Diabełkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Oj! Chyba będziemy... Nasz typ już spłonął. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A tak poza tym, to chciałam powiedzieć, że bardzo mi się podoba postawa Pana bez górnej jedynki (Daniego Heatleya). [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Wreszcie sie udalo!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Po 17 wtopach "czerwona latarnia"konkursu jak siebie nazywam trafila typka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki Bron za gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czas na podtrzymanie tej znakomitej passy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Typ na jutro:
17:55 4017 Frisk/Asker - Valerenga Hokej na lodzie-Norwegia-Eliteserien X 5.5 unibet
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
O ile sie nie myle, to nie ma dzisiaj 6 meczy. Tym samym dzisiaj nie typujemy... Mam racje albo tylko cos przeoczylem???
Pozdrawiam knopsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dzisiaj Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie wiem jak to jest ale jak dzisiaj jest  no to stop...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A co do DIABEŁKÓW...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przyprawili nam rogi !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1. D. Heatley - ATL (Goals: 4, Assists: 1) bardzo ładnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
A propo tego pana :rolleyes: , który wygląda tak niepozornie (patrz foto), to jak on grał jest adekwatne do tego autka, które otrzymał za "First Star" [ Linked Image] Chyba pora wybrać się do dentysty... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image] Gwiazda, w ręku Dany Heatley z Atlanty Thrasheres. Przy odbieraniu nagród i sesji zdjęciowej miał kłopoty z pełnym uśmiechem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Typ na dzis STS 57 Frisk Asker - Valerengen 1 2.30
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Witam! Jako, że jutro wybywam na ośnieżone (mam nadzieję) stoki, i nawet jeśli miałbym okazję, nie zamierzam zblizać się do kompa, to do końca tygodnia typy będzie za mnie podawał El_macho. Nie zdaje się zupełnie na niego, został już poinstrowany co grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , codzień tylko uaktualni kursy. A na jutro dam jeszcze sam:
Wtorek (prof): Tampa Bay - Washington 1 @ 2.40
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PS Sefe, jako, że chyba z Tobą potykał się będę w play off, to z góry (ośnierzonej mam nadzieję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (sory ale już mi się wszystko kojarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) uprzedzam, że na typy będziesz musiał poczekać do niedzieli wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
To Klops zycze milej jazdy tylko sie nie polam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moj typek na jutro:
02:55 4414 Calgary Flames - Mighty Ducks of Anaheim Hokej na lodzie-NHL X kurs 3.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
#22
wtorek
sts,
136 19:00 Szwecja - Kanada 1 @1.55
pozdrawiam belja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Pittsburgh - Vancouver [email] [email protected][/email] /sts 18,71 / [9-12] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
A ja tradycajnie zaczynam od typu na 1.tercje: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> T21 N.Jersey-Buffalo 1.Tercja 1 @ 2.45
Pozdrawiam knopsi
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
New Jersey Devils - Buffalo Sabres 1 @1,80 STS, 23:55 Go [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 112 |
4.02.2003
NY Islanders - Philadelphia (1. tercja) Typ: 2 Kurs: 2,90 STS
Stan: 18,95 (7-7) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
2003-02-04 Unibet 17:25 4550 Finlandia - Czechy Mecz w Helsinkach, Finlandia. Kurs 2.65 Typ 2
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
MAM MAŁE PYTANKO CZY TURNIEJ "18" TEŻ MOŻEMY TYPOWAĆ ,PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał zibi04: [qb]MAM MAŁE PYTANKO CZY TURNIEJ "18" TEŻ MOŻEMY TYPOWAĆ ,PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Jesli sa to oficjalne spotkania miedzynarodowe seniorow czy juniorow to w poprzedniej edycji mozna bylo typowac mysle ze teraz tez
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks 2 @2,90 Pierwsza tercja STS, 23:55
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|