Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 31 1 2 21 22 23 24 25 30 31
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Dwie udane wymiany z 210689r

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by Experto
nic nie lapie z tej rozmowy, jesli ktos wysyla normalny przelew na inteligo to idzie czasami i jeden dzien, dlatego trzeba brac kłik many wtedy jest od razu

poczytaj calosc bo takiego cyrku to juz dawno nie widziales laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
Originally Posted by Ozeszlol
Dwie udane wymiany z 210689r


potwierdzam piwo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
sprzedam kolo 180 zl na MB, oczekuje inteligo
kontakt priv badz GG 4077661
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Kupie środki Moneybookers-kontakt PW.Zaufany.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by HAGIi
sprzedam kolo 180 zl na MB, oczekuje inteligo
kontakt priv badz GG 4077661
Pozdrawiam


nie aktualne

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
udane wymiany z HAGIi i Krupierem piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Kupie 300 na MB, place jako drugi na mbank.

gg 2502329

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by Logan
Kupie 300 na MB, place jako drugi na mbank.

gg 2502329

nieaktualne, udana wymiana z Krupierem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Odnośnie sprawy z retoox, to ręczę za jego uczciwość. Znam go osobiście od już gdzieś będzie 8 lat. Dzwonił do mnie w tej sprawie. Z tego co ustaliliśmy, miał włamanie na maila, MB i gadu. Niestety hasła miał wszędzie podobne. Poczekajmy aż wróci z komisariatu i się wypowie, a osobiście radziłbym oszustowi odwrócić wszystko puki jeszcze może (a właściwie jeśli jeszcze może, bo być może już za późno).

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Każdy może oszukać i powiedzieć , ze miał włama na wszystkie swoje konta ... Jeżeli wymieniam się na tym forum, to w chwili jakichkolwiek kłopotów na pewno napisałbym na forum o tym fakcie, że straciłem konta.

Retoox powinien oddać JuN-owi - bo kogo obchodzi teraz że miał włamanie, jeżeli rzeczywiście tak było to niech potem sam dochodzi do oszusta ...


Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
kasy i tak pewnie nie zobacze.... a wina tez lezy po stronei osoby ktora ma 3 x takie same hasla wszedzie


Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by MURYN
Pożycze do niedzieli 100 PLN na MB Oddaje 120. Zaznaczam że jestem pewnym użytkownikiem mającym udane wymiany z większością zaufanych użytkoników z tego forum.
Kontakt GG : 3026221

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Każdy może oszukać i powiedzieć , ze miał włama na wszystkie swoje konta ...
ja tak tylko niesmiało wtrace 3grosiki , czy w przypadku wymieniajacych sie nie warto by wprowadzic telefonicznej bazy danych ? (cos jak u Kanciastego tyle ze z nr.tel komorkowych) wtedy 1 esik i nie ma takich kłopotow bo włam jeszcze rozumiem ale esa juz potencjalny oszust nie przeskoczy .
nie moja moze sprawa bo poki co sie nie wymienialem ale kto wie co bedzie kiedys ;-)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
@bolo - na kanciastym są numery tel. smile jak sie chce to można sprawdzić maila/gg/mb/bank/tel.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
aha , tym bardziej mnie dziwia wymiany z ludzmi niezweryfikowanymi ;/

Dołączył: May 2005
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 124
Jesli rzeczywiscie ktos mu sie wlamal co jest calkiem mozliwe i poszedl zglosic na Policje to ok,sprawdza do kogo nalezy konto Mb i gosc ma pozamiatane.Pierw poczekajcie do wyjasnienia spray a potem oczerniajcie

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Witam,moge odsprzedać troche moneybookers bo dostałem przypływ gotówki.Kontakt PW.Zapraszam(zaufany,inteligo,mbank).Ktos weźmie całość dorzuce co nie co wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Zostałem oszukany. To co napisał JuN o 3 takich samych hasłach to jakies nieporozumienie zreszta na priv zostało juz to mu wytłumaczone. Co do oszusta, który podszył sie pod moja osobe moge powiedziec narazie tyle, ze niepozwole, aby moje dobre imie szargał byle kto. Sprawa została juz zgłoszona na policji, wiec "kolega" oszust z Sosnowca!!! niech spodziewa sie w niedługim czasie służb mundurowych.

P.S.
Tutaj jeszcze prośba do JuNa aby również zgłosił ta sprawe odpowiednim organom o ile jeszcze tego niezrobił. W tej sprawie narazie poszkodowani jestesmy obaj.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
czemu z Sosnowca?

jak co to Dj Sashi laugh

Strona 23 z 31 1 2 21 22 23 24 25 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1