|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Dwie udane wymiany z 210689r
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
nic nie lapie z tej rozmowy, jesli ktos wysyla normalny przelew na inteligo to idzie czasami i jeden dzien, dlatego trzeba brac kłik many wtedy jest od razu poczytaj calosc bo takiego cyrku to juz dawno nie widziales 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388 |
Dwie udane wymiany z 210689r potwierdzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
sprzedam kolo 180 zl na MB, oczekuje inteligo kontakt priv badz GG 4077661 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Kupie środki Moneybookers-kontakt PW.Zaufany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
sprzedam kolo 180 zl na MB, oczekuje inteligo kontakt priv badz GG 4077661 Pozdrawiam nie aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388 |
udane wymiany z HAGIi i Krupierem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Kupie 300 na MB, place jako drugi na mbank.
gg 2502329
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Kupie 300 na MB, place jako drugi na mbank.
gg 2502329 nieaktualne, udana wymiana z Krupierem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Odnośnie sprawy z retoox, to ręczę za jego uczciwość. Znam go osobiście od już gdzieś będzie 8 lat. Dzwonił do mnie w tej sprawie. Z tego co ustaliliśmy, miał włamanie na maila, MB i gadu. Niestety hasła miał wszędzie podobne. Poczekajmy aż wróci z komisariatu i się wypowie, a osobiście radziłbym oszustowi odwrócić wszystko puki jeszcze może (a właściwie jeśli jeszcze może, bo być może już za późno).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Każdy może oszukać i powiedzieć , ze miał włama na wszystkie swoje konta ... Jeżeli wymieniam się na tym forum, to w chwili jakichkolwiek kłopotów na pewno napisałbym na forum o tym fakcie, że straciłem konta.
Retoox powinien oddać JuN-owi - bo kogo obchodzi teraz że miał włamanie, jeżeli rzeczywiście tak było to niech potem sam dochodzi do oszusta ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
kasy i tak pewnie nie zobacze.... a wina tez lezy po stronei osoby ktora ma 3 x takie same hasla wszedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Pożycze do niedzieli 100 PLN na MB Oddaje 120. Zaznaczam że jestem pewnym użytkownikiem mającym udane wymiany z większością zaufanych użytkoników z tego forum. Kontakt GG : 3026221
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Każdy może oszukać i powiedzieć , ze miał włama na wszystkie swoje konta ... ja tak tylko niesmiało wtrace 3grosiki , czy w przypadku wymieniajacych sie nie warto by wprowadzic telefonicznej bazy danych ? (cos jak u Kanciastego tyle ze z nr.tel komorkowych) wtedy 1 esik i nie ma takich kłopotow bo włam jeszcze rozumiem ale esa juz potencjalny oszust nie przeskoczy . nie moja moze sprawa bo poki co sie nie wymienialem ale kto wie co bedzie kiedys ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
@bolo - na kanciastym są numery tel.  jak sie chce to można sprawdzić maila/gg/mb/bank/tel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
aha , tym bardziej mnie dziwia wymiany z ludzmi niezweryfikowanymi ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 124 |
Jesli rzeczywiscie ktos mu sie wlamal co jest calkiem mozliwe i poszedl zglosic na Policje to ok,sprawdza do kogo nalezy konto Mb i gosc ma pozamiatane.Pierw poczekajcie do wyjasnienia spray a potem oczerniajcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Witam,moge odsprzedać troche moneybookers bo dostałem przypływ gotówki.Kontakt PW.Zapraszam(zaufany,inteligo,mbank).Ktos weźmie całość dorzuce co nie co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Zostałem oszukany. To co napisał JuN o 3 takich samych hasłach to jakies nieporozumienie zreszta na priv zostało juz to mu wytłumaczone. Co do oszusta, który podszył sie pod moja osobe moge powiedziec narazie tyle, ze niepozwole, aby moje dobre imie szargał byle kto. Sprawa została juz zgłoszona na policji, wiec "kolega" oszust z Sosnowca!!! niech spodziewa sie w niedługim czasie służb mundurowych.
P.S. Tutaj jeszcze prośba do JuNa aby również zgłosił ta sprawe odpowiednim organom o ile jeszcze tego niezrobił. W tej sprawie narazie poszkodowani jestesmy obaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
czemu z Sosnowca? jak co to Dj Sashi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|