|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246 |
Siema !
Wlasnie zauwazylem ze nie ma tutaj podobnego typu tematu.
Moze warto byloby powymieniac sie info na temat tej ligi? Ciekawostki,sklady kontuzje typy itp.
P.S.
Bardzo bede wdzieczny za podanie jakiegos linka z wynikami ligi dunskiej i kogos jkto rozkreci ten temamt na dobre jako ze ja sma dopiero od niedawna zaczalem bawic sie w typowanie tej lig.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246 |
Dzieki Gump!
Bardzo mi pomogles.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246 |
O.. widze ze masz prawdziwe "kompendium wiedzy " na ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !
A co poweisz na te meczyki ktore mam jutro zamiar zagrac?
FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02 RODOVRE ESBJERG 1
Mecz na szczycie pomine bo jest raczje nie do ruszenia....
A co ty o tym myslisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Dwight: [qb]O.. widze ze masz prawdziwe "kompendium wiedzy " na ten temat [/qb] Oj, nie mam. Dałem Tobie tylko linki, które chciałeś. A tak w ogóle to rzadko gram tą ligę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Pozycja 482 w Profie: Odense-Herning. Zaden book w necie nie ma tego spotkania w swej ofercie. Gospodarze-zdecydowany lider ostatnio "rozdaja" (czytaj: sprzedaja) punkty na lewo i prawo. A i tak zakoncza runde zasadnicza na pierwszym miejscu bo maja 12 pkt przewagi nad druga druzyna w tabeli a do konca rundy zasadniczej tylko kilka kolejek (chyba 4?). W tym miejscu prosze kogos kto jest "w temacie" o napisanie czy w Danii jest potem play-off a jesli tak to czy na zasadzie 1-szy z 8-mym, 2-gi z siodmym itp? Bo jesli tak to dla gospodarzy kolejny mecz "o pietruszke". I wlasnie z powodu ze mecz dla odense o nic a dla Herning'a walka o 3-cie miejsce oraz z powodu tego ze zadna firma nie wystawila tego meczu sklonny jestem zagrac w Profie [email] [email protected][/email] ewentualnie [email] [email protected].[/email] P.S. Bilans Odense w dwoch ostatnich meczach: 0 pkt, bramki 3-11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246 |
Jakis burdel jest w Proofie .Chcialem puscic
481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02 483 RODOVRe - ESBJERG 1
i kilka spotkan a ona mi mowi ze dwoch pozycji (akurat z ligi dunskiej)nie istnieja. Sprawdzalem na tablicach a tam tez w ogole nic na ten temat.
Wie ktos w ogole o oc chodzi?
Czy moze PROOF wydajac swoja (calkiem calkiem zreszta) gazetke robi bledy???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978: [qb]Pozycja 482 w Profie: Odense-Herning. Zaden book w necie nie ma tego spotkania w swej ofercie. Gospodarze-zdecydowany lider ostatnio "rozdaja" (czytaj: sprzedaja) punkty na lewo i prawo. A i tak zakoncza runde zasadnicza na pierwszym miejscu bo maja 12 pkt przewagi nad druga druzyna w tabeli a do konca rundy zasadniczej tylko kilka kolejek (chyba 4?). W tym miejscu prosze kogos kto jest "w temacie" o napisanie czy w Danii jest potem play-off a jesli tak to czy na zasadzie 1-szy z 8-mym, 2-gi z siodmym itp? Bo jesli tak to dla gospodarzy kolejny mecz "o pietruszke". I wlasnie z powodu ze mecz dla odense o nic a dla Herning'a walka o 3-cie miejsce oraz z powodu tego ze zadna firma nie wystawila tego meczu sklonny jestem zagrac w Profie [email] [email protected][/email] ewentualnie [email] [email protected].[/email] P.S. Bilans Odense w dwoch ostatnich meczach: 0 pkt, bramki 3-11.[/qb] Gratulka skusilem sie na ten meczyk po kursie 3,9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miodzio wynik 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał Dwight: [qb]Jakis burdel jest w Proofie .Chcialem puscic
481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02 483 RODOVRe - ESBJERG 1
i kilka spotkan a ona mi mowi ze dwoch pozycji (akurat z ligi dunskiej)nie istnieja. Sprawdzalem na tablicach a tam tez w ogole nic na ten temat.
Wie ktos w ogole o oc chodzi?
Czy moze PROOF wydajac swoja (calkiem calkiem zreszta) gazetke robi bledy???[/qb] Dziwne bo mnie o 12.38 udalo sie puscic meczyk: 481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 1 - mam na kuponie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb] Oryginalnie wysłał Dwight: [qb]Jakis burdel jest w Proofie .Chcialem puscic
481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02 483 RODOVRe - ESBJERG 1
i kilka spotkan a ona mi mowi ze dwoch pozycji (akurat z ligi dunskiej)nie istnieja. Sprawdzalem na tablicach a tam tez w ogole nic na ten temat.
Wie ktos w ogole o oc chodzi?
Czy moze PROOF wydajac swoja (calkiem calkiem zreszta) gazetke robi bledy???[/qb] Dziwne bo mnie o 12.38 udalo sie puscic meczyk: 481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 1 - mam na kuponie[/qb] Ja puscilem ten mecz w profim o 16,35-ciekawe qrwa po co?.50 PLN poszlo sie je... pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Rungsted - Herlev 1 1.59 Prof. 20:00 * :3gw:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zna ktos wynik dzisejszego meczu hokeja dunskiego Esbjerg-Vojens
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Jutro, tj. 14-03-2003 w dunskim hokeju ostatnia (chyba) kolejka spotkan w grupach A i B. Wie ktos, jakim oni graja pozniej systemem? Czy zwyciezcy obu grup spotykaja sie od razu w finale, a moze pierwsze dwie graja ze soba "na krzyz" polfinaly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Rungsted Cobras v Herning Blue Fox Typ 2 Kurs 2,57 Profesjonal Źródło [ bluefox.dk]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Adolf88 mógłbyś podać jeszcze raz linka bo nie działa, albo napisz w skrócie co tam jest
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Rungsted - Herning 1-2 FT (1-0) (0-0) (0-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
oj AdolfAdolf jak ja lubię takie emocje.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...najlepsze jest to ,że prof nie zmienił stawek chociaz wszedzie w sieci były odwrotne proporcje a gamesbookers nawet zrobiło blokade... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Brawo Adolf88! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oby więcej takich typów! Mam nadzieję że będą takie niespodzianki na nastepne kolejki . Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
a w expekcie kurs tylko 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kupon stworzony Pt 19/09/03 14:12
stawka : 30.00 PLN wygrany 60.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Pt 19/09/03 20:00 Rungsted - Herning Den. Isligaen 2 2 (1-2) 2.00 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka