Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#144436 31/01/2003 01:01
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
Siema !

Wlasnie zauwazylem ze nie ma tutaj podobnego typu tematu.

Moze warto byloby powymieniac sie info na temat tej ligi?
Ciekawostki,sklady kontuzje typy itp.

P.S.

Bardzo bede wdzieczny za podanie jakiegos linka z wynikami ligi dunskiej i kogos jkto rozkreci ten temamt na dobre jako ze ja sma dopiero od niedawna zaczalem bawic sie w typowanie tej lig.

Bonus: Unibet
#144437 31/01/2003 01:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#144438 31/01/2003 01:25
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
Dzieki Gump!

Bardzo mi pomogles.

#144439 31/01/2003 01:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#144440 31/01/2003 01:50
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
O.. widze ze masz prawdziwe "kompendium wiedzy " na ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !

A co poweisz na te meczyki ktore mam jutro zamiar zagrac?

FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02
RODOVRE ESBJERG 1

Mecz na szczycie pomine bo jest raczje nie do ruszenia....

A co ty o tym myslisz?

#144441 31/01/2003 01:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Dwight:
[qb]O.. widze ze masz prawdziwe "kompendium wiedzy " na ten temat [/qb]
Oj, nie mam. Dałem Tobie tylko linki, które chciałeś. A tak w ogóle to rzadko gram tą ligę.

#144442 31/01/2003 04:12
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Pozycja 482 w Profie: Odense-Herning. Zaden book w necie nie ma tego spotkania w swej ofercie. Gospodarze-zdecydowany lider ostatnio "rozdaja" (czytaj: sprzedaja) punkty na lewo i prawo. A i tak zakoncza runde zasadnicza na pierwszym miejscu bo maja 12 pkt przewagi nad druga druzyna w tabeli a do konca rundy zasadniczej tylko kilka kolejek (chyba 4?). W tym miejscu prosze kogos kto jest "w temacie" o napisanie czy w Danii jest potem play-off a jesli tak to czy na zasadzie 1-szy z 8-mym, 2-gi z siodmym itp? Bo jesli tak to dla gospodarzy kolejny mecz "o pietruszke". I wlasnie z powodu ze mecz dla odense o nic a dla Herning'a walka o 3-cie miejsce oraz z powodu tego ze zadna firma nie wystawila tego meczu sklonny jestem zagrac w Profie [email][email protected][/email] ewentualnie [email][email protected].[/email] P.S. Bilans Odense w dwoch ostatnich meczach: 0 pkt, bramki 3-11.

#144443 31/01/2003 18:53
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
Jakis burdel jest w Proofie .Chcialem puscic

481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02
483 RODOVRe - ESBJERG 1

i kilka spotkan a ona mi mowi ze dwoch pozycji (akurat z ligi dunskiej)nie istnieja.
Sprawdzalem na tablicach a tam tez w ogole nic na ten temat.

Wie ktos w ogole o oc chodzi?

Czy moze PROOF wydajac swoja (calkiem calkiem zreszta) gazetke robi bledy???

#144444 01/02/2003 02:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb]Pozycja 482 w Profie: Odense-Herning. Zaden book w necie nie ma tego spotkania w swej ofercie. Gospodarze-zdecydowany lider ostatnio "rozdaja" (czytaj: sprzedaja) punkty na lewo i prawo. A i tak zakoncza runde zasadnicza na pierwszym miejscu bo maja 12 pkt przewagi nad druga druzyna w tabeli a do konca rundy zasadniczej tylko kilka kolejek (chyba 4?). W tym miejscu prosze kogos kto jest "w temacie" o napisanie czy w Danii jest potem play-off a jesli tak to czy na zasadzie 1-szy z 8-mym, 2-gi z siodmym itp? Bo jesli tak to dla gospodarzy kolejny mecz "o pietruszke". I wlasnie z powodu ze mecz dla odense o nic a dla Herning'a walka o 3-cie miejsce oraz z powodu tego ze zadna firma nie wystawila tego meczu sklonny jestem zagrac w Profie [email][email protected][/email] ewentualnie [email][email protected].[/email] P.S. Bilans Odense w dwoch ostatnich meczach: 0 pkt, bramki 3-11.[/qb]
Gratulka skusilem sie na ten meczyk po kursie 3,9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miodzio wynik 1-2

#144445 01/02/2003 02:46
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał Dwight:
[qb]Jakis burdel jest w Proofie .Chcialem puscic

481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02
483 RODOVRe - ESBJERG 1

i kilka spotkan a ona mi mowi ze dwoch pozycji (akurat z ligi dunskiej)nie istnieja.
Sprawdzalem na tablicach a tam tez w ogole nic na ten temat.

Wie ktos w ogole o oc chodzi?

Czy moze PROOF wydajac swoja (calkiem calkiem zreszta) gazetke robi bledy???[/qb]
Dziwne bo mnie o 12.38 udalo sie puscic meczyk:
481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 1 - mam na kuponie

#144446 01/02/2003 02:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Dwight:
[qb]Jakis burdel jest w Proofie .Chcialem puscic

481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 02
483 RODOVRe - ESBJERG 1

i kilka spotkan a ona mi mowi ze dwoch pozycji (akurat z ligi dunskiej)nie istnieja.
Sprawdzalem na tablicach a tam tez w ogole nic na ten temat.

Wie ktos w ogole o oc chodzi?

Czy moze PROOF wydajac swoja (calkiem calkiem zreszta) gazetke robi bledy???[/qb]
Dziwne bo mnie o 12.38 udalo sie puscic meczyk:
481 FREDRIKSHAVEN - VOJENS 1 - mam na kuponie[/qb]
Ja puscilem ten mecz w profim o 16,35-ciekawe qrwa po co?.50 PLN poszlo sie je... pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#144447 14/02/2003 18:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Rungsted - Herlev 1 1.59 Prof. 20:00 * :3gw:

#144448 16/02/2003 00:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zna ktos wynik dzisejszego meczu hokeja dunskiego Esbjerg-Vojens

#144449 13/03/2003 13:21
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Jutro, tj. 14-03-2003 w dunskim hokeju ostatnia (chyba) kolejka spotkan w grupach A i B. Wie ktos, jakim oni graja pozniej systemem? Czy zwyciezcy obu grup spotykaja sie od razu w finale, a moze pierwsze dwie graja ze soba "na krzyz" polfinaly?

#144450 19/09/2003 18:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Rungsted Cobras v Herning Blue Fox
Typ 2
Kurs 2,57
Profesjonal

Źródło [bluefox.dk]

#144451 19/09/2003 18:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Adolf88 mógłbyś podać jeszcze raz linka bo nie działa, albo napisz w skrócie co tam jest

#144452 20/09/2003 02:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Rungsted - Herning 1-2 FT (1-0) (0-0) (0-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#144453 20/09/2003 02:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
oj AdolfAdolf jak ja lubię takie emocje.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...najlepsze jest to ,że prof nie zmienił stawek chociaz wszedzie w sieci były odwrotne proporcje a gamesbookers nawet zrobiło blokade... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: pozdroo

#144454 20/09/2003 02:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Brawo Adolf88!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oby więcej takich typów!
Mam nadzieję że będą takie niespodzianki na nastepne kolejki . Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#144455 20/09/2003 14:05
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
a w expekcie kurs tylko 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kupon stworzony Pt 19/09/03 14:12

stawka : 30.00 PLN
wygrany 60.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pt 19/09/03 20:00 Rungsted - Herning
Den. Isligaen 2 2 (1-2) 2.00
2.00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1