|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Aalborg - Esbjerg Mecz typowany przez duńczyków na remis i ja się z tym zgodzę. X2 jak najbardziej wskazane. Potencjał strzelecki jest niby po stronie Aalborga, ale Oilers nieźle sobie radzi na wyjezdach, pokonali Herning (mistrz Danii) no i są jeszcze bez OT...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Idąc powoli za ciosem (Oilers prowadzi 2-0), to kolejny jasny mecz dla mnie: Herning - Herlev. Duńczycy typują pewne i łatwe zwycięstwo mistrzów Danii i tu sie z nimi zgodzę. H2H zdecydowanie po stronie Blue Fox. Eagles na wyjazdach nie potarfi grać. Liczę na gole strzelone przez Herning w PP, bo Herlev to drużynka potrafiąca często faulować... Poczekam jeszcze tylko na składy, bo wyczytałem coś o jakiś kontuzjach w drużynie Eagles...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Składy już są, nie widze przeciwskazań do ostrego położenia na Herning
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Ulalala, Herning poległo po OT 3-2. Strzałów jak zwykle Blue Fox oddali dużo, ale fatalna gra w PP (wpadł im SHG) i nie wykorzystane sytuacje się w tej lidze mszczą. Zauważyłem tendencje, że ta liga jest ligą GK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Czyż Herningen po ostatniej porażce na własnym lodowisku nie jest nam coś winien?? Dziś ku temu nadarza się dobra okazja, bo grają u siebie z Aalborg AB. Duńczycy typują 5-2 dla Blue Fox. Ale wystarczy zobaczyć przy tym napisane zdanie: "102-21 i Hernings favør" i uważam, że wynik będzie znacznie korzystniejszy. 102 bramki do tej pory wbiło Herningen Aalborgowi, a ci odpowiedzieli tylko 21 razy...Nie są to statystyki z ostatnich 20 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale od roku 2000. W Herningen zabraknie Martina Pyndta, który poleciał do NY na operacje kolana. Ubytek dla gospodarzy znaczny, ale kadra Fox jest tak szeroka, że są w stanie wygrać i bez niego. Ciekawostką jest, to, że GK Herning - Jiri Podesva to były bramkarz Aalborg. Ostani mecz miał miejsce 2003-10-07 Herning Blue Fox pojechał do Aalborg, żeby tam ich "pyknąć" 8:2 Myślę, że dziś zrobią podobnie u siebie.
Ulicznicy kurs 1,54 Sieć 1,45 High Stake
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Esbjorg - Rodovre
Kurs u sieciowych bukow w granicach 1,3 wydaje sie byc kursem za free.
Ostatnie spotkanie tych druzyn : 2003-09-30 Rødovre - Esbjerg 4 - 6
Przypomne tylko ze gra druga druzyna z ostatnia. Esbjorg dom: 5-1-1 36-13 Rodovre wyjazd: 1-1-5 15-36
jak pokazuja ostatnie spotkania goscie dzisiejszego spotkania w meczach z czolowka dostawali tegie lanie.
-------------------------------------------------
Jesli ma ktos jeszcze jakies info to chetnie poczytam.
pozdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak widze temacik dawno poszedł w kąt a jutro jest taki meczyk w lidze duńskiej Rodovre-Rungsted czyli ostatni zespól gra z przed ostatnim zespołem. Stawiam na 2 kurs 2.19, poprzedni mecz Rungsted wygrało 5-4. Co sądzicie o tym typie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał djfilipo: [qb]Jak widze temacik dawno poszedł w kąt a jutro jest taki meczyk w lidze duńskiej Rodovre-Rungsted czyli ostatni zespól gra z przed ostatnim zespołem. Stawiam na 2 kurs 2.19, poprzedni mecz Rungsted wygrało 5-4. Co sądzicie o tym typie?[/qb] Czyżby aż tak małe zainteresowanie tym meczem? Ja stawiam murowana 2 :4gw: 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112 |
widze ze temat trzeba odswiezyc ,wiec na dzis wygrane Herning i Esbjerg prawdopodobne. Komentarze i opinie mile widziane. Pozdro dla wygrywających <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja raczej zdecydowałbym się na ODENSE i HERLEV :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
czy warto uderzyć jutro na 2 w spotkaniu
vojens-rodovre u nas znacznie zawyżony kurs na 2 rodorve ostatnio w transie wygrywa z najlepszymi może ktos ma jakies info o osłabieniach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112 |
Dzis proponuje : Herning 1 Rungsted 1x komentarze mile widziane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112 |
Oryginalnie wysłał NADAM: [qb]Dzis proponuje : Herning 1 Rungsted 1x komentarze mile widziane?[/qb] 6-2 I 5-3 udany piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
czy mecz esjeberg-frederik to derby??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
odense-herning 2 2.15 /unibet/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]odense-herning 2 2.15 /unibet/[/qb] ja zagralem na gospodzarzy herning ma duzo przewage wiec moshe byc siurprajs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
i miaues racje, gratuluje!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Macie coś na temat tego meczu Esbjerg-Rungsted 1.46 składy , kontuzje i jak myslicie 1 wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112 |
Dzis Rungsted po porazce z viceliderem powinno gladko zwyciezyc - jak dla Mnie pewna 1. Pozdro dla wygrywajacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
na dzisiaj ciekawie zapowiada sie spotkanie herning-vojens
czy gospodarze wygraja gladko?? byc moze tak
ale nalezy zauwazyc iz w 3 tegorocznych spotkaniach miedzy tymi druzynami nie bylo krótkich piłek(a raczej krążków) 3:2 dla herning dom
4:3 po dogrywce dla herning wyjazd
4:0 dla gerning dom na poczatek sezonu
dzis 4 potyczka tych druzyn i oczywiscie kurs na gosci wysoki a nawet najwyzszy
vojens radzi sobie coraz lepiej ostatnio wygrana po dogrywce z wiceliderem duskiej ligi esjebergiem 4:3
moim zdaniem kurs na X 6,5 ,a na 2 8,0 daje nam 3,6 na x2 co przy kursie na x2 2,75 w profesjonale wydaje mi sie w expekt atrakcyjnym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|