Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#144496 22/02/2004 01:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No to chyba teraz Herning pociagnie ich u siebie, he?

Bonus: Unibet
#144497 22/02/2004 02:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Odense - Frederikshavn 1 1,44 /Profesjonal

Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.

Pozdro[/qb]
Odense - Frederikshavn [6-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#144498 22/02/2004 14:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Esbjerg - Rungested 1 1,48 /Profesjonal
Herning - Vojens 1 1,32 /Profesjonal

Pozdro

#144499 24/02/2004 04:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.

Pozdro[/qb]
Hi a to taki ZONK, gramy do 4 zwycięstw w ćwierćfinale PO

#144500 24/02/2004 04:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
:5gw: Vojens-Herning 2 (1,68prof 1,5expek)
Widać że chłopcy z Herning rozkręcają sięz meczu na mecz po wpadnce u siebie 3:4d, potem 4:2 na wyjeździe, a ostatni mecz u siebie 8:3 pokazał miejsce w szergu Vojens. Myśle że wy tym spotkaniu Herning też okaże się górą, aby móc zakończyć rywalizacje w 5meczu

Ciekawie zapowiada się spotkanie Frederikshavn-Odense, czy zapadnie ostateczne roztrzygnięcie w tym spotkaniu czy rywalizacja zostanie wydłużona o jeszcze 1 spotkanie. Frederikshavn po 3 gładkich porażkach wydaje się już rozbite, pomimo że w sezonie zasadniczym na 4 spotkania oni wygrali z Odense aż 3 i to dosyć spokojnie.

#144501 24/02/2004 14:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Rungstad - Esbjerg 02 1,48 /Profesjonal
Esbjerg przegrywa 1-2 w meczacj,a jest zdecydowanie druzyna lepsza od Rungstad,i na pewno stac ich na wyjscie zwyciesko z tego meczu.Mozna tekze zaryzykowac 2 po kursie 2,24

Pozdro

#144502 24/02/2004 21:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Rungstad - Esbjerg 02 1,48 /Profesjonal
Esbjerg przegrywa 1-2 w meczacj,a jest zdecydowanie druzyna lepsza od Rungstad,i na pewno stac ich na wyjscie zwyciesko z tego meczu.Mozna tekze zaryzykowac 2 po kursie 2,24

Pozdro[/qb]
w zeszlym sezonie esbjerg nie dau rady, zdaje sie.

a ja dzis: fredrikshavn-odense 1 2.0 - jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby odense tak szybko zauatwilo sprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#144503 25/02/2004 01:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Rungstad - Esbjerg 02 1,48 /Profesjonal
Esbjerg przegrywa 1-2 w meczacj,a jest zdecydowanie druzyna lepsza od Rungstad,i na pewno stac ich na wyjscie zwyciesko z tego meczu.Mozna tekze zaryzykowac 2 po kursie 2,24

Pozdro[/qb]
Rungsted - Esbjerg [2-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

web page [hotpicks.private.pl]

Pozdro

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, forty, Sensei, rafal08, Lukasz111, Green Arrow, aker, alfa, 11kera11, bukma, rymoholik), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1