|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No to chyba teraz Herning pociagnie ich u siebie, he?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Odense - Frederikshavn 1 1,44 /Profesjonal
Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.
Pozdro[/qb] Odense - Frederikshavn [6-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Esbjerg - Rungested 1 1,48 /Profesjonal Herning - Vojens 1 1,32 /Profesjonal
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.
Pozdro[/qb] Hi a to taki ZONK, gramy do 4 zwycięstw w ćwierćfinale PO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
:5gw: Vojens-Herning 2 (1,68prof 1,5expek) Widać że chłopcy z Herning rozkręcają sięz meczu na mecz po wpadnce u siebie 3:4d, potem 4:2 na wyjeździe, a ostatni mecz u siebie 8:3 pokazał miejsce w szergu Vojens. Myśle że wy tym spotkaniu Herning też okaże się górą, aby móc zakończyć rywalizacje w 5meczu
Ciekawie zapowiada się spotkanie Frederikshavn-Odense, czy zapadnie ostateczne roztrzygnięcie w tym spotkaniu czy rywalizacja zostanie wydłużona o jeszcze 1 spotkanie. Frederikshavn po 3 gładkich porażkach wydaje się już rozbite, pomimo że w sezonie zasadniczym na 4 spotkania oni wygrali z Odense aż 3 i to dosyć spokojnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Rungstad - Esbjerg 02 1,48 /Profesjonal Esbjerg przegrywa 1-2 w meczacj,a jest zdecydowanie druzyna lepsza od Rungstad,i na pewno stac ich na wyjscie zwyciesko z tego meczu.Mozna tekze zaryzykowac 2 po kursie 2,24
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Rungstad - Esbjerg 02 1,48 /Profesjonal Esbjerg przegrywa 1-2 w meczacj,a jest zdecydowanie druzyna lepsza od Rungstad,i na pewno stac ich na wyjscie zwyciesko z tego meczu.Mozna tekze zaryzykowac 2 po kursie 2,24
Pozdro[/qb] w zeszlym sezonie esbjerg nie dau rady, zdaje sie. a ja dzis: fredrikshavn-odense 1 2.0 - jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby odense tak szybko zauatwilo sprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Rungstad - Esbjerg 02 1,48 /Profesjonal Esbjerg przegrywa 1-2 w meczacj,a jest zdecydowanie druzyna lepsza od Rungstad,i na pewno stac ich na wyjscie zwyciesko z tego meczu.Mozna tekze zaryzykowac 2 po kursie 2,24
Pozdro[/qb] Rungsted - Esbjerg [2-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: web page [ hotpicks.private.pl] Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka