|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
deszcz...
4 dzien z rzedu w Bergen pada deszcz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Denerwuje mnie, że ligi zaczynają ruszać i znowu trzeba trochę kaski przygotować na stracenie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Dick, ktory w secie robi 3 czy 4 bledy stop, nie no  to ma byc gracz? dostaje w taju 1-7 z dancevicem i ogolnie  na ten ustawiony  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
źle się czuję. Boli mnie głowa i brzuch. Nawet nie miałem ochoty napić się piwa ze znajomymi i obejrzeć ligi+ sypię się starzeję się mam nadwagę i w ogóle teraz wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Wkurzają mnie świerszcze czy coś podobnego. Nawet jak mam zamknięte okno to tak grają na tych swoich powalonych skrzypcach że mnie nerwica bierze, a co dopiero jak chce je otworzyć.  na skrzypiące owady!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Wkurzają mnie świerszcze czy coś podobnego. Nawet jak mam zamknięte okno to tak grają na tych swoich powalonych skrzypcach że mnie nerwica bierze, a co dopiero jak chce je otworzyć.  na skrzypiące owady!! to ja własnie zupełnie na odwrót  otwieram okno i wyłączam dosłownie wszystko, co moze chocby w najmniejszym stopniu mi przeszkadzac w sluchaniu świerszczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Masa rzeczy mnie w ostatnim czasie zdenerwowala/denerwuje/dobija/przytlacza... Tak w skrocie zalamuje mnie, ze kolega lezy poskladany w szpitalu... Denerwuje mnie, ze jutro zapewne bedzie u mnie znowu policja, a jak nie to bede denerwowal sie kiedy przyjada... Denerwuje mnie tez, ze falszywi kumple potrafia pieprzyc farmazony nie majac pojecia o niczym... Denerwuje natlok mysli... No i ponadto zauroczenie oczami pewnej lady...
W skrocie :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Wszystko... no prawie wszystko a zwłaszcza głupie zakałdy na podbicie kursu niby peffki po 1.2 zwłaszcza dziś no i wogóle mógłbym wypisać masę rzeczy czy zjawisk, ale nie chcę się denerwowac jeszcze bardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
a i że serial Miasteczko Twin Peaks nadają tak późno dając najpierw w programie gówniane filmy i głupawe kabarety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Wszystko... no prawie wszystko a zwłaszcza głupie zakałdy na podbicie kursu niby peffki po 1.2 zwłaszcza dziś no i wogóle mógłbym wypisać masę rzeczy czy zjawisk, ale nie chcę się denerwowac jeszcze bardziej popieram i to na maxa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
ŁKS prowadzi do 87 minuty we wczorajszym meczu z Odrą i potem traci dwa gole  Rozumiem,że remis braliby przed meczem w ciemno ale remis remisowi nierówny. A idz Pan w ch**...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
ŁKS prowadzi do 87 minuty we wczorajszym meczu z Odrą i potem traci dwa gole . a ja miałem na Odre @1.8 i co mi z tych dwoch bramek skoro Wodzisławianie nie wygrali ? ... ehhhhhhhhh rownie dobrze moglo byc 0-9
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
expekt i ich support !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
a i że serial Miasteczko Twin Peaks nadają tak późno dając najpierw w programie gówniane filmy i głupawe kabarety to samo Kojak :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Cholerny bullpen (DET, ATL) Cholerny closer (FLA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Krótko ----> Potito Starace!!!!! Najpierw fartem ograł Floriana "frajera" Mayera, a nastepnie cudem wyciągnął spotkanie z Seppim. W dodatku wczoraj niełaska był przegrać z Callerim, dlatego dzis jeżeli Monaco nie dokona sprawiedliwości to grrrrrr...... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
2 razy fold przed flopem, a na flopie dochodzi mi do "four of a kind"  , raz 5 a 3 rozdania potem 8  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Denerwuje mnie pogoda nad morzem w te wakacje. mija juz pierwszy miesiac wakacji a slonca moze bylo z 4- 5 dni. Cos sie zlego dzieje z nasyzm klimatem ;/ wiecznie pada, zimno, pochmurno itp. ;/ nawet traby powietrzne w Polsce juz sa  . A ja bym chciał polezec sobie na plazy jak przystaje na wakacje i lato  Kiedy te slońce bedzie ....;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Ogolnie bukmacherka i te cudowne wyniki. Canada(kobiety) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|