Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
deszcz...

4 dzien z rzedu w Bergen pada deszcz...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Denerwuje mnie, że ligi zaczynają ruszać i znowu trzeba trochę kaski przygotować na stracenie... mad

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Dick, ktory w secie robi 3 czy 4 bledy stop, nie no laugh to ma byc gracz? dostaje w taju 1-7 z dancevicem

i ogolnie puke na ten ustawiony tenis

puke tenis

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
źle się czuję. Boli mnie głowa i brzuch.
Nawet nie miałem ochoty napić się piwa ze znajomymi i obejrzeć ligi+
sypię się
starzeję się
mam nadwagę
i w ogóle teraz wszystko puke

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Roddick

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Wkurzają mnie świerszcze czy coś podobnego. Nawet jak mam zamknięte okno to tak grają na tych swoich powalonych skrzypcach że mnie nerwica bierze, a co dopiero jak chce je otworzyć. puke na skrzypiące owady!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by Gowysp
Wkurzają mnie świerszcze czy coś podobnego. Nawet jak mam zamknięte okno to tak grają na tych swoich powalonych skrzypcach że mnie nerwica bierze, a co dopiero jak chce je otworzyć.puke na skrzypiące owady!!

to ja własnie zupełnie na odwrót smile otwieram okno i wyłączam dosłownie wszystko, co moze chocby w najmniejszym stopniu mi przeszkadzac w sluchaniu świerszczy smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Masa rzeczy mnie w ostatnim czasie zdenerwowala/denerwuje/dobija/przytlacza... Tak w skrocie zalamuje mnie, ze kolega lezy poskladany w szpitalu... Denerwuje mnie, ze jutro zapewne bedzie u mnie znowu policja, a jak nie to bede denerwowal sie kiedy przyjada... Denerwuje mnie tez, ze falszywi kumple potrafia pieprzyc farmazony nie majac pojecia o niczym... Denerwuje natlok mysli... No i ponadto zauroczenie oczami pewnej lady...

W skrocie :|


Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Wszystko... no prawie wszystko a zwłaszcza głupie zakałdy na podbicie kursu niby peffki po 1.2 zwłaszcza dziś no i wogóle mógłbym wypisać masę rzeczy czy zjawisk, ale nie chcę się denerwowac jeszcze bardziej


Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
a i że serial Miasteczko Twin Peaks nadają tak późno dając najpierw w programie gówniane filmy i głupawe kabarety

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by vindom
Wszystko... no prawie wszystko a zwłaszcza głupie zakałdy na podbicie kursu niby peffki po 1.2 zwłaszcza dziś no i wogóle mógłbym wypisać masę rzeczy czy zjawisk, ale nie chcę się denerwowac jeszcze bardziej



popieram i to na maxa grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS prowadzi do 87 minuty we wczorajszym meczu z Odrą i potem traci dwa gole smirk Rozumiem,że remis braliby przed meczem w ciemno ale remis remisowi nierówny. A idz Pan w ch**...

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
ŁKS prowadzi do 87 minuty we wczorajszym meczu z Odrą i potem traci dwa gole . a ja miałem na Odre @1.8 i co mi z tych dwoch bramek skoro Wodzisławianie nie wygrali ? ... ehhhhhhhhh rownie dobrze moglo byc 0-9

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
expekt i ich support !!!!!!!!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by vindom
a i że serial Miasteczko Twin Peaks nadają tak późno dając najpierw w programie gówniane filmy i głupawe kabarety

to samo Kojak :/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Cholerny bullpen (DET, ATL)
Cholerny closer (FLA)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Krótko ----> Potito Starace!!!!!

Najpierw fartem ograł Floriana "frajera" Mayera, a nastepnie cudem wyciągnął spotkanie z Seppim. W dodatku wczoraj niełaska był przegrać z Callerim, dlatego dzis jeżeli Monaco nie dokona sprawiedliwości to grrrrrr...... deszczowo

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
2 razy fold przed flopem, a na flopie dochodzi mi do "four of a kind"puke, raz 5 a 3 rozdania potem 8puke

blush

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Denerwuje mnie pogoda nad morzem w te wakacje. mija juz pierwszy miesiac wakacji a slonca moze bylo z 4- 5 dni. Cos sie zlego dzieje z nasyzm klimatem ;/ wiecznie pada, zimno, pochmurno itp. ;/ nawet traby powietrzne w Polsce juz sa smile. A ja bym chciał polezec sobie na plazy jak przystaje na wakacje i lato wink Kiedy te slońce bedzie ....;/

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Ogolnie bukmacherka i te cudowne wyniki. Canada(kobiety) puke

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, JelineK, Lukasz111, Sensei, betowiec, alfa), 2,525 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1