|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]na dzisiaj ciekawie zapowiada sie spotkanie herning-vojens
czy gospodarze wygraja gladko?? byc moze tak
ale nalezy zauwazyc iz w 3 tegorocznych spotkaniach miedzy tymi druzynami nie bylo krótkich piłek(a raczej krążków) 3:2 dla herning dom
4:3 po dogrywce dla herning wyjazd
4:0 dla gerning dom na poczatek sezonu
dzis 4 potyczka tych druzyn i oczywiscie kurs na gosci wysoki a nawet najwyzszy
vojens radzi sobie coraz lepiej ostatnio wygrana po dogrywce z wiceliderem duskiej ligi esjebergiem 4:3
moim zdaniem kurs na X 6,5 ,a na 2 8,0 daje nam 3,6 na x2 co przy kursie na x2 2,75 w profesjonale wydaje mi sie w expekt atrakcyjnym kursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] to fszysko prawda, ale herning u siebie nie przegrywa (wyjatek esbjerg i to tez rzadko) i baaardzo rzadko remisuje. jesli wiec chcesz zainwestowac w ten mecz to rozsadniej wyglada goly remis, moim zdaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Już troszeczke póżno ale jeszcze podam analizę na dzisiejszy jeden mecz, który jestem pewnien:
20:00 Herning Bluefox - IK Sønderjylland Typ:1 1.32
Zespół gospodarzy Herning zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 73 puntków i ma przewagi nad drugim zespołem 10 punktów. U siebie Herning spisuje się znakomicie, oto ich bilans: 14-0-2 i bramki: 75-29. Zespół gości IK Sønderjylland jest w tabeli drugi od końca z dorobkiem 41 punktów. Na wyjeżdzie ten zespół nie gra rewelacyjnie i dlatego powinien przegrać dziś ten mecz, oto ich bilans: 5-0-12 i bramki: 39-61. Oba zespoły w tym sezonie spotkały się trzykrotnie i górą byli gospodarze i miejmy nadzieje że i dziś z nimi wygrają i podtrzymają serię 3 zwycięstw z rzędu: 2003-11-30 IK Sønderjylland 0:4 Herning Bluefox 2003-10-24 Herning Bluefox 3:2 IK Sønderjylland 2003-10-10 IK Sønderjylland 3:4 Herning Bluefox
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
20:00 Herning Bluefox - IK Sønderjylland 5:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam,moze ktos sie orienyuje dlaczego u zadnych bukow nie ma spotkania Rodovre-Esjberg, a w profesji jest to zdarzenie. Mecz ma sie odbyc dzisiaj , z tego co wyczytalem na dunskiej stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Widze że mało ludzi ineteresuje sie tym tematem,zastanawiam sie tylko dlaczego?Przeciez to rowniez interesujaca liga jak inne. Ja dzis stawiam takie mecze: Rungstad - Esbjerg 02 1,53 Frederiksen - Odense 02 1,43 Oczywiscie dla lubiacych wielkie emocje i ryzyko polecam zagrac 2 po kursach Esbjerg 2 2,27 i Odense 2 2,12
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246 |
Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email] [email protected][/email] Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email] [email protected]<br[/email] /> Dzisiaj gospodarze wygrają z drużyną Odense co zapowiadają poniższe wyniki. 2004-02-17 Odense Bulldogs 8 - 1 Frederikshavn Whitehawks 2004-01-25 Frederikshavn Whitehawks 4 - 3 Odense Bulldogs 2003-12-14 Odense Bulldogs 2 - 1 Frederikshavn Whitehawks 2003-12-05 Odense Bulldogs 2 - 3 Frederikshavn Whitehawks 2003-12-02 Frederikshavn Whitehawks 4 - 1 Odense Bulldogs 2003-10-24 Frederikshavn Whitehawks 7 - 1 Odense Bulldogs A co do drugiego dzisiejszego meczu to też gospodarze powinni wygrać, ale dla mnie ten mecz to no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał lorder: [qb]Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email] [email protected][/email] Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email] [email protected]<br[/email] /> Dzisiaj gospodarze wygrają z drużyną Odense co zapowiadają poniższe wyniki. 2004-02-17 Odense Bulldogs 8 - 1 Frederikshavn Whitehawks 2004-01-25 Frederikshavn Whitehawks 4 - 3 Odense Bulldogs 2003-12-14 Odense Bulldogs 2 - 1 Frederikshavn Whitehawks 2003-12-05 Odense Bulldogs 2 - 3 Frederikshavn Whitehawks 2003-12-02 Frederikshavn Whitehawks 4 - 1 Odense Bulldogs 2003-10-24 Frederikshavn Whitehawks 7 - 1 Odense Bulldogs A co do drugiego dzisiejszego meczu to też gospodarze powinni wygrać, ale dla mnie ten mecz to no bet.[/qb] No to gospodarze pokazali klase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Widze że mało ludzi ineteresuje sie tym tematem,zastanawiam sie tylko dlaczego?Przeciez to rowniez interesujaca liga jak inne. Ja dzis stawiam takie mecze: Rungstad - Esbjerg 02 1,53 Frederiksen - Odense 02 1,43 Oczywiscie dla lubiacych wielkie emocje i ryzyko polecam zagrac 2 po kursach Esbjerg 2 2,27 i Odense 2 2,12
Pozdro[/qb] Rungstad - Esbjerg [2-2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Frederiksen - Odense [1-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Dawno mnie tu nie było, ale wreszcie wróciłem. Co myślicie o jutrzejszym wyjazdowym zwycięstwie drużyny Herning. Jak dla mie po porażce w pierwszym meczu u sibie po dogrywce, teraz muszą zwyciężyć. Gra się do 3 zwycięstw, a gdyby przegrali to spotkanie będą przyparci do muru. Myślę, że lider z serii zasadniczej nie doprowadzi do tego i zwycięży. Jak dla mnie powinni oni podejeść do tego spotkania podwójie zmotywowani. Sami chyba wiedzą o co grają, a kurs w Prfie 1.84 bardzo zachęcający. Do tego dorzucę pewnie Massu, Hamburg w łapkę i puszczę za trochu grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
:4gw: Vojens-Hernning 2, X2 dla mnie ten mecz po porazce u siebie lidera rundy zasadniczej, jest bardzo interesujacy a i kurs calkiem dobry (w profie 1,84, w expekt tylko 1,65). Mam jednak dylemat czy podeprzec sie moze remisem, gdyz jak zywo przypomina mi sie pierwszy mecz tych druzyn w tym sezonie i moj zmaszczony kuponik przez Hernning zamist ich pewnej wygranej, wygrali sobie ale po dogrywce 3:4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Vojens - Herning 2 1,84 Nie ma sie tu co rozpisywac,juz moi poprzednicy napisali uzasadnienie,poprostu po ostatniej niespodziewanej porazce Herning wygra ten mecz bez wiekszych problemow
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
nie wypada sie nie zgodzic:
if sonderjylland-herning 2 1.7 /unibet/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Póki co zanosi sie na kolejną niespodziankę. Herning przegrywa 0-1 po 10min :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Trwa 12min i jest 1-1. No myśle, ze teraz juz z gorki pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał DJ_wAgLiK: Trwa 12min i jest 1-1. No myśle, ze teraz juz z gorki pojdzie na quasi chat zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
if sonderjylland-herning 2-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Vojens - Herning 2 1,84 Nie ma sie tu co rozpisywac,juz moi poprzednicy napisali uzasadnienie,poprostu po ostatniej niespodziewanej porazce Herning wygra ten mecz bez wiekszych problemow
Pozdro[/qb] Vojens - Herning [2-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Odense - Frederikshavn 1 1,44 /Profesjonal
Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]nie wypada sie nie zgodzic:
if sonderjylland-herning 2 1.7 /unibet/[/qb] 2:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Odense - Frederikshavn 1 1,44 /Profesjonal
Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.
Pozdro[/qb] Troche nerwów w trakcie meczu było ale dobrze się skończyło: Odense - Frederikshavn 6:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|