Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#144476 30/01/2004 20:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]na dzisiaj ciekawie zapowiada sie spotkanie
herning-vojens

czy gospodarze wygraja gladko?? byc moze tak

ale nalezy zauwazyc iz w 3 tegorocznych spotkaniach miedzy tymi druzynami nie bylo krótkich piłek(a raczej krążków)
3:2 dla herning dom

4:3 po dogrywce dla herning wyjazd

4:0 dla gerning dom na poczatek sezonu

dzis 4 potyczka tych druzyn i oczywiscie kurs na gosci wysoki a nawet najwyzszy

vojens radzi sobie coraz lepiej ostatnio wygrana po dogrywce z wiceliderem duskiej ligi esjebergiem 4:3

moim zdaniem kurs na X 6,5 ,a na 2 8,0 daje nam 3,6 na x2 co przy kursie na x2 2,75 w profesjonale wydaje mi sie w expekt atrakcyjnym kursem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
to fszysko prawda, ale herning u siebie nie przegrywa (wyjatek esbjerg i to tez rzadko) i baaardzo rzadko remisuje. jesli wiec chcesz zainwestowac w ten mecz to rozsadniej wyglada goly remis, moim zdaniem.

Bonus: Unibet
#144477 30/01/2004 23:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Już troszeczke póżno ale jeszcze podam analizę na dzisiejszy jeden mecz, który jestem pewnien:

20:00 Herning Bluefox - IK Sønderjylland Typ:1 1.32

Zespół gospodarzy Herning zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 73 puntków i ma przewagi nad drugim zespołem 10 punktów. U siebie Herning spisuje się znakomicie, oto ich bilans: 14-0-2 i bramki: 75-29. Zespół gości IK Sønderjylland jest w tabeli drugi od końca z dorobkiem 41 punktów. Na wyjeżdzie ten zespół nie gra rewelacyjnie i dlatego powinien przegrać dziś ten mecz, oto ich bilans: 5-0-12 i bramki: 39-61. Oba zespoły w tym sezonie spotkały się trzykrotnie i górą byli gospodarze i miejmy nadzieje że i dziś z nimi wygrają i podtrzymają serię 3 zwycięstw z rzędu:
2003-11-30 IK Sønderjylland 0:4 Herning Bluefox
2003-10-24 Herning Bluefox 3:2 IK Sønderjylland
2003-10-10 IK Sønderjylland 3:4 Herning Bluefox

#144478 31/01/2004 14:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
20:00 Herning Bluefox - IK Sønderjylland 5:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#144479 01/02/2004 13:05
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
witam,moze ktos sie orienyuje dlaczego u zadnych bukow nie ma spotkania Rodovre-Esjberg, a w profesji jest to zdarzenie.
Mecz ma sie odbyc dzisiaj , z tego co wyczytalem na dunskiej stronie

#144480 19/02/2004 17:38
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Widze że mało ludzi ineteresuje sie tym tematem,zastanawiam sie tylko dlaczego?Przeciez to rowniez interesujaca liga jak inne.
Ja dzis stawiam takie mecze:
Rungstad - Esbjerg 02 1,53
Frederiksen - Odense 02 1,43
Oczywiscie dla lubiacych wielkie emocje i ryzyko polecam zagrac 2 po kursach
Esbjerg 2 2,27 i Odense 2 2,12

Pozdro

#144481 19/02/2004 20:56
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email][email protected][/email]
Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email][email protected]<br[/email] />
Dzisiaj gospodarze wygrają z drużyną Odense co zapowiadają poniższe wyniki.

2004-02-17 Odense Bulldogs 8 - 1 Frederikshavn Whitehawks
2004-01-25 Frederikshavn Whitehawks 4 - 3 Odense Bulldogs
2003-12-14 Odense Bulldogs 2 - 1 Frederikshavn Whitehawks
2003-12-05 Odense Bulldogs 2 - 3 Frederikshavn Whitehawks
2003-12-02 Frederikshavn Whitehawks 4 - 1 Odense Bulldogs
2003-10-24 Frederikshavn Whitehawks 7 - 1 Odense Bulldogs

A co do drugiego dzisiejszego meczu to też gospodarze powinni wygrać, ale dla mnie ten mecz to no bet.

#144482 20/02/2004 01:26
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał lorder:
[qb]Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email][email protected][/email]
Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs [email][email protected]<br[/email] />
Dzisiaj gospodarze wygrają z drużyną Odense co zapowiadają poniższe wyniki.

2004-02-17 Odense Bulldogs 8 - 1 Frederikshavn Whitehawks
2004-01-25 Frederikshavn Whitehawks 4 - 3 Odense Bulldogs
2003-12-14 Odense Bulldogs 2 - 1 Frederikshavn Whitehawks
2003-12-05 Odense Bulldogs 2 - 3 Frederikshavn Whitehawks
2003-12-02 Frederikshavn Whitehawks 4 - 1 Odense Bulldogs
2003-10-24 Frederikshavn Whitehawks 7 - 1 Odense Bulldogs

A co do drugiego dzisiejszego meczu to też gospodarze powinni wygrać, ale dla mnie ten mecz to no bet.[/qb]
No to gospodarze pokazali klase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#144483 20/02/2004 01:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Widze że mało ludzi ineteresuje sie tym tematem,zastanawiam sie tylko dlaczego?Przeciez to rowniez interesujaca liga jak inne.
Ja dzis stawiam takie mecze:
Rungstad - Esbjerg 02 1,53
Frederiksen - Odense 02 1,43
Oczywiscie dla lubiacych wielkie emocje i ryzyko polecam zagrac 2 po kursach
Esbjerg 2 2,27 i Odense 2 2,12

Pozdro[/qb]
Rungstad - Esbjerg [2-2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Frederiksen - Odense [1-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#144484 20/02/2004 02:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Dawno mnie tu nie było, ale wreszcie wróciłem. Co myślicie o jutrzejszym wyjazdowym zwycięstwie drużyny Herning. Jak dla mie po porażce w pierwszym meczu u sibie po dogrywce, teraz muszą zwyciężyć. Gra się do 3 zwycięstw, a gdyby przegrali to spotkanie będą przyparci do muru. Myślę, że lider z serii zasadniczej nie doprowadzi do tego i zwycięży. Jak dla mnie powinni oni podejeść do tego spotkania podwójie zmotywowani. Sami chyba wiedzą o co grają, a kurs w Prfie 1.84 bardzo zachęcający. Do tego dorzucę pewnie Massu, Hamburg w łapkę i puszczę za trochu grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#144485 20/02/2004 04:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
:4gw: Vojens-Hernning 2, X2
dla mnie ten mecz po porazce u siebie lidera rundy zasadniczej, jest bardzo interesujacy a i kurs calkiem dobry (w profie 1,84, w expekt tylko 1,65). Mam jednak dylemat czy podeprzec sie moze remisem, gdyz jak zywo przypomina mi sie pierwszy mecz tych druzyn w tym sezonie i moj zmaszczony kuponik przez Hernning zamist ich pewnej wygranej, wygrali sobie ale po dogrywce 3:4.

#144486 20/02/2004 14:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Vojens - Herning 2 1,84
Nie ma sie tu co rozpisywac,juz moi poprzednicy napisali uzasadnienie,poprostu po ostatniej niespodziewanej porazce Herning wygra ten mecz bez wiekszych problemow

Pozdro

#144487 20/02/2004 22:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
nie wypada sie nie zgodzic:

if sonderjylland-herning 2 1.7 /unibet/

#144488 21/02/2004 00:21
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Póki co zanosi sie na kolejną niespodziankę. Herning przegrywa 0-1 po 10min :eek:

#144489 21/02/2004 00:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Trwa 12min i jest 1-1. No myśle, ze teraz juz z gorki pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#144490 21/02/2004 00:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał DJ_wAgLiK:
Trwa 12min i jest 1-1. No myśle, ze teraz juz z gorki pojdzie
na quasi chat zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#144491 21/02/2004 02:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
if sonderjylland-herning 2-4

#144492 21/02/2004 14:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Vojens - Herning 2 1,84
Nie ma sie tu co rozpisywac,juz moi poprzednicy napisali uzasadnienie,poprostu po ostatniej niespodziewanej porazce Herning wygra ten mecz bez wiekszych problemow

Pozdro[/qb]
Vojens - Herning [2-4] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#144493 21/02/2004 14:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Odense - Frederikshavn 1 1,44 /Profesjonal

Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.

Pozdro

#144494 21/02/2004 17:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]nie wypada sie nie zgodzic:

if sonderjylland-herning 2 1.7 /unibet/[/qb]
2:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#144495 21/02/2004 20:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Odense - Frederikshavn 1 1,44 /Profesjonal

Odense prowadzi w meczach 2-0 i na pewna beda chcieli zakonczyc ta rywalizacje u siebie,i beda sie juz mogli spokojnie przygotowywac do nastepnych meczy.

Pozdro[/qb]
Troche nerwów w trakcie meczu było ale dobrze się skończyło:
Odense - Frederikshavn 6:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1