|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Mr Eco ---> dzieki za probe pomocy nie chodzilo mi jednak o beletrystyke, ale o jakis dokument/ksiazke historyczna ... Ponawiam wiec prosbe w nowym temacie: Poszukuje jakiegos rzetelnego ( nie skrzywionego w zadna ze stron) opracowania, najlepiej ksiazkowego w formie ebooka ;), odnosnie szeroko pojetej historii chrzescijanstwa - od jego poczatkow az po wspolczesnosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Witam Chce sobie kupic monitor 22' . Kompletnie sie nie znam na tych sprawach  Prosiłbym Was o pomoc w wyborze  Mam do wyboru następujące modele: [ Linked Image] [ Linked Image] Z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Witam ..poszukuje filmu "Nosferatu -symfonia grozy 1922"
Jesli kto moze wrzucic na jakis serer to z groy dziekuje... Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Witam ..poszukuje filmu "Nosferatu -symfonia grozy 1922"
Jesli kto moze wrzucic na jakis serer to z groy dziekuje... Pozdro http://www.mininova.org/tor/43268211 seedów, więc nie tak tragicznie, a do tego załatwione polskie napisy. Świetna jakość. Pliczek prawie 300 Mb, jak nie będziesz potrafił, to ściągnę i gdzieś tam wrzucę, za jakieś piwko  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Słuchawki skroniowe http://polter.pl/Sluchawki-skroniowe-w11866ponieważ mam calkowicie uszkodzoną błonę bębenkową w jednym uchu to wydaje mi sie ze takie sluchawki byłyb dla mnie objawieniem. Wie ktoś moze gdzie takie ustrojstwo mozna kupic, albo jeszcze lepiej przetestować? Byłbym wdzięczny, przewertowalem już sporo netu ale nie znalazłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Słuchawki skroniowe http://polter.pl/Sluchawki-skroniowe-w11866ponieważ mam calkowicie uszkodzoną błonę bębenkową w jednym uchu to wydaje mi sie ze takie sluchawki byłyb dla mnie objawieniem. Wie ktoś moze gdzie takie ustrojstwo mozna kupic, albo jeszcze lepiej przetestować? Byłbym wdzięczny, przewertowalem już sporo netu ale nie znalazłem  Mitul popytam u lekarza ktory u mnie w firmie cyklicznie robi badania sluchu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
mam problem z kazaa lite co trzeba ustawic zeby miec opscje wyszukiwania? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Wiem, że nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale polecam modyfikacje BearShare pod nazwą BetterShare.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
mam problem z kazaa lite co trzeba ustawic zeby miec opscje wyszukiwania?  OT - z Kaazy nikt już nie korzysta praktycznie, więc ciężko będzie coś znaleźć. Dużo wirusów, słabe transfery, wszystko to przemawia za mh, p2m, bs, emule czy choćby dc. EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Witam Chce sobie kupic monitor 22' . Kompletnie sie nie znam na tych sprawach  Prosiłbym Was o pomoc w wyborze  Mam do wyboru następujące modele: [ Linked Image] [ Linked Image] Z gory dziekuje  up Potrzebuje pomocy do jutra, poniewaz jutro ide nabywac monitor wiec troche zalezy mi na czasie  Jesli ktos bylby na tyle mily 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
mam problem z kazaa lite co trzeba ustawic zeby miec opscje wyszukiwania?  OT - z Kaazy nikt już nie korzysta praktycznie, więc ciężko będzie coś znaleźć. Dużo wirusów, słabe transfery, wszystko to przemawia za mh, p2m, bs, emule czy choćby dc. EOT no w sumie racja, chcialem zobaczyc czy sie polepszyli ale z tego co slysze wszedzie to jeszcze gorzej  to do kibla z tym  sprawdze torrenta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Szukam torrentów lub jakichś innych namiarów na ten film: http://www.imdb.com/title/tt0379557/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Film jest na torrenty.org tylko nie wiem czy ktoś seduje. pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Witam , czy mogłby ktos oswiecic komputerowego kalekę jak sie korzysta z mp3directcut ??? potrzebuje tylko wyciac kawałek z mp3 i go zapisac a za cholere nie kumam o co biega ;/ wiec jakby ktos miał troche cierpliwosci ...i tak bardzo łopatologicznie to wytłumaczył ....:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Witam ..poszukuje filmu "Nosferatu -symfonia grozy 1922"
Jesli kto moze wrzucic na jakis serer to z groy dziekuje... Pozdro http://www.mininova.org/tor/43268211 seedów, więc nie tak tragicznie, a do tego załatwione polskie napisy. Świetna jakość. Pliczek prawie 300 Mb, jak nie będziesz potrafił, to ściągnę i gdzieś tam wrzucę, za jakieś piwko  . Dzieki bardzo  bedzie. Misiek mi tam juz wytlumaczy jak z tego sciagac... moze dam rade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
panowie wlasnie zauwazylem na palcu od reki cos czarnego co siedzi pod skora czy to moze byc kleszcz? bombel miekki sie zrobil na palcu dzis pojezdzilem troche rowerem po lesie, moze jakos sie przeniosl... hmm ktos mial kleszcza juz? i jak to wyglada z wyjeciem? sam jestem do jutra w domu i nie wiem jak sie za to zabrac? uciac sukinsyna czy spalic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
HAGli, a może to zwykła drzazga (nie mylić z Drzyzgą  )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|