Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Mr Eco ---> dzieki za probe pomocy smile

nie chodzilo mi jednak o beletrystyke, ale o jakis dokument/ksiazke historyczna ...

Ponawiam wiec prosbe w nowym temacie:


Poszukuje jakiegos rzetelnego ( nie skrzywionego w zadna ze stron) opracowania, najlepiej ksiazkowego w formie ebooka ;), odnosnie szeroko pojetej historii chrzescijanstwa - od jego poczatkow az po wspolczesnosc.




Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Witam

Chce sobie kupic monitor 22' . Kompletnie sie nie znam na tych sprawach smile Prosiłbym Was o pomoc w wyborze wink

Mam do wyboru następujące modele:

[Linked Image]
[Linked Image]

Z gory dziekuje piwo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Witam ..poszukuje filmu "Nosferatu -symfonia grozy 1922"

Jesli kto moze wrzucic na jakis serer to z groy dziekuje...
Pozdro

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by Gib01
Witam ..poszukuje filmu "Nosferatu -symfonia grozy 1922"

Jesli kto moze wrzucic na jakis serer to z groy dziekuje...
Pozdro

http://www.mininova.org/tor/432682

11 seedów, więc nie tak tragicznie, a do tego załatwione polskie napisy. Świetna jakość. Pliczek prawie 300 Mb, jak nie będziesz potrafił, to ściągnę i gdzieś tam wrzucę, za jakieś piwko tongue .

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Słuchawki skroniowe

http://polter.pl/Sluchawki-skroniowe-w11866

ponieważ mam calkowicie uszkodzoną błonę bębenkową w jednym uchu to wydaje mi sie ze takie sluchawki byłyb dla mnie objawieniem.
Wie ktoś moze gdzie takie ustrojstwo mozna kupic, albo jeszcze lepiej przetestować?
Byłbym wdzięczny, przewertowalem już sporo netu ale nie znalazłem frown

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by Mitul
Słuchawki skroniowe

http://polter.pl/Sluchawki-skroniowe-w11866

ponieważ mam calkowicie uszkodzoną błonę bębenkową w jednym uchu to wydaje mi sie ze takie sluchawki byłyb dla mnie objawieniem.
Wie ktoś moze gdzie takie ustrojstwo mozna kupic, albo jeszcze lepiej przetestować?
Byłbym wdzięczny, przewertowalem już sporo netu ale nie znalazłem frown
Mitul popytam u lekarza ktory u mnie w firmie cyklicznie robi badania sluchu smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
mam problem z kazaa lite co trzeba ustawic zeby miec opscje wyszukiwania? smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Wiem, że nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale polecam modyfikacje BearShare pod nazwą BetterShare.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by Haz$
mam problem z kazaa lite co trzeba ustawic zeby miec opscje wyszukiwania? smile

OT - z Kaazy nikt już nie korzysta praktycznie, więc ciężko będzie coś znaleźć. Dużo wirusów, słabe transfery, wszystko to przemawia za mh, p2m, bs, emule czy choćby dc. EOT

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Originally Posted by Klajd Frog
Witam

Chce sobie kupic monitor 22' . Kompletnie sie nie znam na tych sprawach smile Prosiłbym Was o pomoc w wyborze wink

Mam do wyboru następujące modele:

[Linked Image]
[Linked Image]

Z gory dziekuje piwo

up

Potrzebuje pomocy do jutra, poniewaz jutro ide nabywac monitor wiec troche zalezy mi na czasie wink

Jesli ktos bylby na tyle mily piwo

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by SenDPL
Originally Posted by Haz$
mam problem z kazaa lite co trzeba ustawic zeby miec opscje wyszukiwania? smile

OT - z Kaazy nikt już nie korzysta praktycznie, więc ciężko będzie coś znaleźć. Dużo wirusów, słabe transfery, wszystko to przemawia za mh, p2m, bs, emule czy choćby dc. EOT

no w sumie racja, chcialem zobaczyc czy sie polepszyli ale z tego co slysze wszedzie to jeszcze gorzej laugh to do kibla z tym tongue sprawdze torrenta smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Szukam torrentów lub jakichś innych namiarów na ten film:

http://www.imdb.com/title/tt0379557/

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Originally Posted by Valverde
Szukam torrentów lub jakichś innych namiarów na ten film:

http://www.imdb.com/title/tt0379557/
Film jest na torrenty.org tylko nie wiem czy ktoś seduje.

pozdr,

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Witam , czy mogłby ktos oswiecic komputerowego kalekę jak sie korzysta z mp3directcut ???
potrzebuje tylko wyciac kawałek z mp3 i go zapisac a za cholere nie kumam o co biega ;/
wiec jakby ktos miał troche cierpliwosci ...i tak bardzo łopatologicznie to wytłumaczył ....:-)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by SenDPL
Originally Posted by Gib01
Witam ..poszukuje filmu "Nosferatu -symfonia grozy 1922"

Jesli kto moze wrzucic na jakis serer to z groy dziekuje...
Pozdro

http://www.mininova.org/tor/432682

11 seedów, więc nie tak tragicznie, a do tego załatwione polskie napisy. Świetna jakość. Pliczek prawie 300 Mb, jak nie będziesz potrafił, to ściągnę i gdzieś tam wrzucę, za jakieś piwko tongue .


Dzieki bardzo piwo bedzie. Misiek mi tam juz wytlumaczy jak z tego sciagac... moze dam rade.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
panowie wlasnie zauwazylem na palcu od reki cos czarnego co siedzi pod skora
czy to moze byc kleszcz? bombel miekki sie zrobil na palcu
dzis pojezdzilem troche rowerem po lesie, moze jakos sie przeniosl... hmm ktos mial kleszcza juz? i jak to wyglada z wyjeciem?
sam jestem do jutra w domu i nie wiem jak sie za to zabrac?
uciac sukinsyna czy spalic? grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie kleszcz. Kleszcze nie wchodzą pod skórę.

Wyglądają tak:
http://www.bio-forum.pl/messages/2/1748.jpg
http://www.sztukaprzetrwania.pl/liofilizaty/kleszcz2.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/4135/kleszcz2cm.jpg

Jak już złapiesz, to trzeba go wykręcić po prostu i zdusić paznokciami.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dzieki Zbigniew

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
HAGli, a może to zwykła drzazga (nie mylić z Drzyzgą smile )

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, burbon, Sensei, forty, rafal08, betowiec), 582 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,571
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1