Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
http://interwetten.enetpulse.com/new1/index.php?g=all&lang=en

pod w/w adresem był LIVE ale również można było znależdż wiele innych informacji,statystyk itd.Często z tego adresu korzystałem,od kilku dni nie działa.Może ktoś coś wie na ten temat.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Mam pytanie na szybko.

Wczoraj (tj. 4 sierpnia) przestal byc wazny przeglad samochodu. Jak dlugo po przekroczeniu tej daty moge jeszcze jezdzic bez zadnych ewentualnych problemow(odpukac)?

Na 6 mam do roboty i dopiero jak wroce moge pojechac na przeglad. A slyszalem ze w razie kontroli spora kare sie placi za niewazny przeglad...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
wydaje mi sie ze zwyczajnie nie mozesz przekroczyc daty przegladu (sam kiedys placilem gorala do reki )
nie wiem jak z mandatem ale dowod moga Ci zabrac , wystawic zastepczy "na dojazd" .
ze nie wspomne o ew. stłuczce (odpukac) bo wtedy lipa z ubezpieczenia ;/

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Nie ma czegoś takiego, że jakiś okres możesz jeździć po przekroczeniu terminu przeglądu.. Na chwilę obecną masz pojazd nie dopuszczony do ruchu.. Jak policja Cię zatrzyma to zatrzymają Ci dowód rejestracyjny.. Było tak ostatnio na TVN Turbo wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Ostatni dzień kiedy samochodem mogłeś jeździć na legalu minął 4 sierpnia i nie ma innej interpretacji tego faktu.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Nie wiem czy tutaj bedzie dobre miejsce ale chyba tak grin

Posiadam trzy Nokie 5140i chciałbym ściagnąc z nich simy

1. IMEI 353255017007041

do tej próbowałem #pw+9402362864+1# oraz #pw+998442215571537+7# nie poskutkowały

2. IMEI 353255017012108

3. IMEI 353255017013510

wszystkie sa z sieci Vodafone D2 Niemcy Soft 03.85

jakby ktos potrafił uzyskac odpowiednie kody byłbym wdzieczny...

prosiłbym kody w kolejności w jakie podałem

z góry dzieki..

jak ktos w tym siedzi i umie odblokowac to mógłby mi pomóc smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
potrzebuje polskich napisow do filmu "Światła stadionów" 2CD:

1. fnl.cd1.dvdrip.xvid-deity 698MB, czas trwania: 58:54
2. fnl.cd2.dvdrip.xvid-deity 698MB, czas trwania: 58:44

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Dziabor chyba TU [napisy.info] znajdziesz wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Túlio
Dziabor chyba TU [napisy.info] znajdziesz wink

piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Tez tak myslalem, ale kiedys cos mi sie obilo o uszy ;p widocznie zle doslyszalem smile

dzieki za wszystkie odpowiedzi piwo

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Szukam kogos z Ostrowa Wielkopolskiego ... moja dziewczyna wlasnie tam wypoczywa, a ja tam smigam i chcialbym zaprosic ja w jakies ciekawe miejsce moze restauracja lub pub ma ktos jakies namiary ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
To już "twoja dziewczyna"?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by odgdog
To już "twoja dziewczyna"?


taka przenosnia hi hi smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chodzi o to, ze mam znajoma w Irlandii, posiada ona nr komorkowy tamtejszej sieci, i jak dzowni do mnie chcialbym ustalic ile mnie kasuje?

Zakaldamy ze dzowni na komorke, bo za odbieranie tez sie placi?

A jakby zadzownila na stacjonarny tez kasuje?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nieaktualne!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
ma ktos moze program Corel ?
a jak tak to czy przekonwertowalby mi plik .jpg na .cdr ?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
jak zmienic nazwe pod nickiem? lub nad avator-em?

z gory dzieki piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Avatarem.

Nie da się.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wygraj konkurs, oficjalny na mpl

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobra, sprawa jest i oczekuję pomocy osób kreatywnych tongue

Dzisiaj zacząłem praktyki w jednej z gazet, a dokładnie Gazecie Pomorskiej. Tak jakoś wyszło, że jestem w dziale ekonomicznym co za bardzo mi nie pasuje, no ale cóż zrobić - życie. Muszę je odbębnić. Nie jest tak ciężko, Panie z pokoju mnie polubiły i ogólnie jest very izi z nimi, ale cholera muszę coś tam robić. To tak sobie pomyślałem, że napiszę jakiś artykuł. No właśnie, tylko jaki. Dzisiaj spłodziłem artykuł o tym, że UEFA potrzebuje wolontariuszy do pracy podczas Euro 2008. No i izi, jutro się on ukaże. Ale co teraz mam napisać?

Możecie podsunąć mi jakieś tematy związane ze sportem, ale żeby był w nich jakiś element ekonomiczny? Jakaś praca? Zarobki? Cholera wie co tongue

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1