|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
http://interwetten.enetpulse.com/new1/index.php?g=all&lang=enpod w/w adresem był LIVE ale również można było znależdż wiele innych informacji,statystyk itd.Często z tego adresu korzystałem,od kilku dni nie działa.Może ktoś coś wie na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Mam pytanie na szybko.
Wczoraj (tj. 4 sierpnia) przestal byc wazny przeglad samochodu. Jak dlugo po przekroczeniu tej daty moge jeszcze jezdzic bez zadnych ewentualnych problemow(odpukac)?
Na 6 mam do roboty i dopiero jak wroce moge pojechac na przeglad. A slyszalem ze w razie kontroli spora kare sie placi za niewazny przeglad...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
wydaje mi sie ze zwyczajnie nie mozesz przekroczyc daty przegladu (sam kiedys placilem gorala do reki ) nie wiem jak z mandatem ale dowod moga Ci zabrac , wystawic zastepczy "na dojazd" . ze nie wspomne o ew. stłuczce (odpukac) bo wtedy lipa z ubezpieczenia ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Nie ma czegoś takiego, że jakiś okres możesz jeździć po przekroczeniu terminu przeglądu.. Na chwilę obecną masz pojazd nie dopuszczony do ruchu.. Jak policja Cię zatrzyma to zatrzymają Ci dowód rejestracyjny.. Było tak ostatnio na TVN Turbo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Ostatni dzień kiedy samochodem mogłeś jeździć na legalu minął 4 sierpnia i nie ma innej interpretacji tego faktu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Nie wiem czy tutaj bedzie dobre miejsce ale chyba tak  Posiadam trzy Nokie 5140i chciałbym ściagnąc z nich simy 1. IMEI 353255017007041 do tej próbowałem #pw+9402362864+1# oraz #pw+998442215571537+7# nie poskutkowały 2. IMEI 353255017012108 3. IMEI 353255017013510 wszystkie sa z sieci Vodafone D2 Niemcy Soft 03.85 jakby ktos potrafił uzyskac odpowiednie kody byłbym wdzieczny... prosiłbym kody w kolejności w jakie podałem z góry dzieki.. jak ktos w tym siedzi i umie odblokowac to mógłby mi pomóc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
potrzebuje polskich napisow do filmu "Światła stadionów" 2CD:
1. fnl.cd1.dvdrip.xvid-deity 698MB, czas trwania: 58:54 2. fnl.cd2.dvdrip.xvid-deity 698MB, czas trwania: 58:44
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Dziabor chyba TU [ napisy.info] znajdziesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Tez tak myslalem, ale kiedys cos mi sie obilo o uszy ;p widocznie zle doslyszalem  dzieki za wszystkie odpowiedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Szukam kogos z Ostrowa Wielkopolskiego ... moja dziewczyna wlasnie tam wypoczywa, a ja tam smigam i chcialbym zaprosic ja w jakies ciekawe miejsce moze restauracja lub pub ma ktos jakies namiary ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
To już "twoja dziewczyna"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
To już "twoja dziewczyna"? taka przenosnia hi hi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chodzi o to, ze mam znajoma w Irlandii, posiada ona nr komorkowy tamtejszej sieci, i jak dzowni do mnie chcialbym ustalic ile mnie kasuje?
Zakaldamy ze dzowni na komorke, bo za odbieranie tez sie placi?
A jakby zadzownila na stacjonarny tez kasuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
ma ktos moze program Corel ? a jak tak to czy przekonwertowalby mi plik .jpg na .cdr ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
jak zmienic nazwe pod nickiem? lub nad avator-em? z gory dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wygraj konkurs, oficjalny na mpl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dobra, sprawa jest i oczekuję pomocy osób kreatywnych  Dzisiaj zacząłem praktyki w jednej z gazet, a dokładnie Gazecie Pomorskiej. Tak jakoś wyszło, że jestem w dziale ekonomicznym co za bardzo mi nie pasuje, no ale cóż zrobić - życie. Muszę je odbębnić. Nie jest tak ciężko, Panie z pokoju mnie polubiły i ogólnie jest very izi z nimi, ale cholera muszę coś tam robić. To tak sobie pomyślałem, że napiszę jakiś artykuł. No właśnie, tylko jaki. Dzisiaj spłodziłem artykuł o tym, że UEFA potrzebuje wolontariuszy do pracy podczas Euro 2008. No i izi, jutro się on ukaże. Ale co teraz mam napisać? Możecie podsunąć mi jakieś tematy związane ze sportem, ale żeby był w nich jakiś element ekonomiczny? Jakaś praca? Zarobki? Cholera wie co 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|