Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 31 1 2 23 24 25 26 27 30 31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Originally Posted by RaJ2005
Originally Posted by pettersen
właśnie widziałem, że tak dziwnie co chwilę przypominał o kasie...

ale działają blush
dokłądnie, do mnie pisał z dwóch numerów gg, lecz z drugiego podawał się za DetoX-a

Pisal z gg ktróre podaÅ‚ na forum oraz z 5070. Ale maile które podawaÅ‚ na mb sÄ… takie same [email protected]


nawet bym mu pierwszy wysłał ale wtopił się tym ze pierw chciał pożyczyc a chwile wczesniej dal ogloszenie ze sprzeda kase na MB
yyyyy zeby nie bylo potem akcji ze ktos sie pode mnie podszyl to uzywam tylko numeru gg 6171205 i z zasady wplacam pierwszy confused

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by lupus
Jesli wlamy to prawda, to pozostaje pogratulowac zabezpieczen na kompie, a wlasciwie ich brak.
a no chyba że tak...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by DetoX
Originally Posted by RaJ2005
Originally Posted by pettersen
właśnie widziałem, że tak dziwnie co chwilę przypominał o kasie...

ale działają blush
dokłądnie, do mnie pisał z dwóch numerów gg, lecz z drugiego podawał się za DetoX-a

Pisal z gg ktróre podaÅ‚ na forum oraz z 5070. Ale maile które podawaÅ‚ na mb sÄ… takie same [email protected]


nawet bym mu pierwszy wysłał ale wtopił się tym ze pierw chciał pożyczyc a chwile wczesniej dal ogloszenie ze sprzeda kase na MB
yyyyy zeby nie bylo potem akcji ze ktos sie pode mnie podszyl to uzywam tylko numeru gg 6171205 i z zasady wplacam pierwszy confused

ALe co ciekawe, poprosił mnie LEDORADO na priv o numer gg, podałem mu a tu pisze ktoś do mnie że jest DetoX :D, ciekawe skąd DetoX by mial moj nowy numer gg laugh i Panu podziękowałem ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Wesoły temat laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
dla mnie te wymiany to dobre dla frajerów (bez urazy)
jezeli komus nie chce sie czekac na przelew na swoje konto MB lub bukmachera to predzej czy pozniej pada ofiara oszusta .

Nigdy sie niekorzystalem z tego typu usług i NIGDY nieskorzystam

pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by kewin
dla mnie te wymiany to dobre dla frajerów (bez urazy)
jezeli komus nie chce sie czekac na przelew na swoje konto MB lub bukmachera to predzej czy pozniej pada ofiara oszusta .

Nigdy sie niekorzystalem z tego typu usług i NIGDY nieskorzystam

pozdro
mylisz sie... jest GRUPA naprawde sprawdzonych userow...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Panowie a ja teraz tak przejkrzalem i zarowno ani retoox ani eldorado nie maja wymian na forum przynajmnie na 5 ostatnich stroanch ich postow. jedyne ogloszeie retooxa z dnia chyba 27 ze ma 3 tysiace a dzisiejsze eldorado ze ma 1tysiat zlotych.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Sprawdzonych !!!
To zobacz Co sie dzieje ... na włama nie ma rady ... ktos sie wdrapie na konto sprawdzonego usera i jest afera

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by kewin
Sprawdzonych !!!
To zobacz Co sie dzieje ... na włama nie ma rady ... ktos sie wdrapie na konto sprawdzonego usera i jest afera
masz po czesci racje dlatego priv jest złym rozwiazaniem... Lepszy bedzie es...a nr kom sa na stronce kanciastego...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by kewin
dla mnie te wymiany to dobre dla frajerów (bez urazy)
bez urazy powinieneś się nie wypowiadać tutaj, skoro nie robiłeś wymian smile
Odnośnie oszustw: robi to jedna i ta sama osoba. W ostatnim czasie próbowano mnie wykiwać 3 razy takim samym sposobem: że koleś podaje się za kogoś, a komuś podaje się za mnie.
Nawet ten 4-cyforwy numer GG chciał mnie oskubać, i również przed nim ostrzegałem w tym temacie, jednak ktoś nie doczytał dokładnie..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by kewin
Sprawdzonych !!!
To zobacz Co sie dzieje ... na włama nie ma rady ... ktos sie wdrapie na konto sprawdzonego usera i jest afera
dlatego weryfikacja i esemesik w trakcie wymiany nie zaszkodza ;-)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by kewin
dla mnie te wymiany to dobre dla frajerów (bez urazy)
jezeli komus nie chce sie czekac na przelew na swoje konto MB lub bukmachera to predzej czy pozniej pada ofiara oszusta .

Nigdy sie niekorzystalem z tego typu usług i NIGDY nieskorzystam

pozdro
# frajerzy to czekają na przelewy .. wink ( bez urazy ) Czas to pieniądz.. Jak się myśli przy wymianach to żaden oszust nie oszuka.
A w żadne włamy na wszystkie konta nie wierze .. smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Originally Posted by MURYN
Originally Posted by kewin
dla mnie te wymiany to dobre dla frajerów (bez urazy)
bez urazy powinieneś się nie wypowiadać tutaj, skoro nie robiłeś wymian smile
Odnośnie oszustw: robi to jedna i ta sama osoba. W ostatnim czasie próbowano mnie wykiwać 3 razy takim samym sposobem: że koleś podaje się za kogoś, a komuś podaje się za mnie.
Nawet ten 4-cyforwy numer GG chciał mnie oskubać, i również przed nim ostrzegałem w tym temacie, jednak ktoś nie doczytał dokładnie..


To jest moje zdanie odnosnie wymian MB .. mam do tego prawo gwizdek

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
retoox, ELDORADO, ostatnie Wasze wymiany, oraz ostatnie linki na ktore wchodziliscie albo odbieralilscie pliki od innych userow, przeciez tak latwo nie mozna sie wlamac na konto mecz.pl

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Experto
retoox, ELDORADO, ostatnie Wasze wymiany, oraz ostatnie linki na ktore wchodziliscie albo odbieralilscie pliki od innych userow, przeciez tak latwo nie mozna sie wlamac na konto mecz.pl
pierwsze pytanie powinno brzmieć: czy faktycznie chcieli sie wymienić dziś ? wtedy mozna wyeliminować wlam na konto jesli odpowiedz bedzie potwierdzajaca. Jesli nie nalezy sie mocna zastanowic. Jezeli tak ktos jest szybszy i dziala błyskawicznie robiąc znany manewr z oszustwem na wymiane.

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Moze ktos ma kontakt z Eldorado i zobaczymy co on na ten temat?
Ze mna dzisiaj tez ten uzytkownik probowal sie wymienic,za wszelka cene chcial wplacac pierwszy,wiec mu sie nie udalo...
Przed meczem do mnie podbil po raz kolejny i napisal jednak ze przeleje pierwszy,wiec wymiana doszla do skutku,ale teraz chyba wiem z czyjego konta te 800pln przyszlo...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Podeslij do mnie wszystkie dane jakie masz tego jegomoscia, moze cos sie uda poszperac

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,141
Originally Posted by żyła
Moze ktos ma kontakt z Eldorado i zobaczymy co on na ten temat?
Ze mna dzisiaj tez ten uzytkownik probowal sie wymienic,za wszelka cene chcial wplacac pierwszy,wiec mu sie nie udalo...
Przed meczem do mnie podbil po raz kolejny i napisal jednak ze przeleje pierwszy,wiec wymiana doszla do skutku,ale teraz chyba wiem z czyjego konta te 800pln przyszlo...

hehe no to juz wiadomo ze chcial sie pozbyc gotowki a racze j tak wykombinowac by tomo przelal na twoje konto a tu mub na mb

panowie wprowadzmy baze danych numerow telefonow i wtedy kazdy kto chce sie wymienci podczas owej wymiany wysyla sygnalka lub cos i bedzie po klopocie bo oszust na komorke sie nie wlame choc i to nie takie super zabezpieczenie heh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
zyla - sadze ze te 800 zl przyszlo od tomo.

Eldorado (powiedzmy wlam) - gada z tomo wplac mi kase, kasa leci do Ciebie, Ty mu odsylasz na mb. Tomo traci 800 zł. A oszust wymienil sie nie podajac zadnych danych.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by shadok
panowie wprowadzmy baze danych numerow telefonow i wtedy kazdy kto chce sie wymienci podczas owej wymiany wysyla sygnalka lub cos i bedzie po klopocie bo oszust na komorke sie nie wlame choc i to nie takie super zabezpieczenie heh

lepiej proscie o sygnal, a nie o sms.
badz wysylajcie sms pod dany numer i spytajcie co przyszlo.
Nie bede mowil czemu bo oszusci zaczna kombinowac.

Strona 25 z 31 1 2 23 24 25 26 27 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1