Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 31 1 2 24 25 26 27 28 30 31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Post deleted by Experto

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
Witam, widzę, że za dobrze się nie dzieje ostatnio, ale spróboje. Pożyczę 400 zł do Końca tego tygodnia tak do Niedzieli. Odaam 100 zł więcej. Pozdrawiam, jeżeli ktoś może to możemy się spotkać w Gdańsku albo w Sopocie na kortach i pożyczyć mi do ręki smile Czekam na propozycję, walcie na priv Pozdro i zostawcie jak coś gg.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Tomo to są dane Żyły a to jest chyba zaufany czlowiek...Ostatnio sie z nim wymienialem i nie bylo problemow...Chyba poszedl wiekszy walek smirk

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czyli jeśli dobrze rozkminiam to żyła dostałeś 800 PLN prosto z mojego konta... :|

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
tak jak pisalem.
Eldorado (czy jakos tak) pisze do tomo i mowi wplac mi 800 zł na mbank wysle ci mb. Eldorado podaje dane od zyly (gada z nim w tym czasie) tomo wysyla kase laduje ona u zyly. Zyla patrzy kasa jest wiec wysyla 800 zł na mb do eldorado. Tym sposobem tomo traci 800 zł, zyla nie winny wymienil sie uczciwie. Eldorado zdobywa 800 zł na mb kosztem kasy toma. Nie podaje przy tej operacji zadnych swoich danych ;/ procz chyba emaila mb przy rozmowie z zyla.
wiem namieszlem. kto sie skupi ten skuma.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Żyła jak możesz to daj znać za pośrednictwem jakiego GG (o ile w ogóle przez GG gadaliście) się z tym oszustem kontaktowałeś, na jaki adres mailowy w MB przesyłałeś mu kaskę i wszystkie inne informacje, które ewentualnie możesz o nim wiedzieć.

Podaj to tutaj, w miejscu ogólnodostępnym, aby już nikt nigdy nie naciął się przy wymianach z człowiekiem legitymującym się takimi, a nie innymi danymi!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 5
stranger
stranger
Dołączył: Jul 2007
Posty: 5
Ja kumam.Kilka razy wymieniałem sie z żyłą i zawsze bez problemów!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by tomo
[....] aby już nikt nigdy nie naciął się przy wymianach z człowiekiem legitymującym się takimi, a nie innymi danymi!

to niestety nic nie da.
Ten nr GG i adres MB jest spalony.
Nie ma żadnego powodu by ich nadal używał.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
pozycze 100zl na mb oddaje w czwartek 130zl na mbank gg 9214825

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Powiem tak, zamknijcie na razie ten temat do rozstrzygnięcia całej zaszłej sytuacji i lepiej zastanowić się czy jest sens w ogóle otwierać ten temat ponownie. Chyba, że niektórym nie wystarcza adrenalina związana z zakładami i potrzebuje kilku wymian aby móc żyć... Nie wiem zróbcie jakąś selekcje czy coś, ale jeżeli już moderatorzy wchodzą w takie gów.. to człowiek chyba nikomu nie będzie mógł w tym temacie ufać... Ogólnie to najlepszym sposobem jest wysłanie jakieś drobnej kwoty na konto w banku naziemnym. Osoba A wysyła drobną sumę do osoby B podając w przelewie wszystkie swoje dane, tak samo robi osoba B przelewając na konto bankowe osobie A drobną sumę z swoimi danymi na jakie założył konto bankowe. Gdyby co łatwo będzie na wzajem siebie znaleźć i zrobić jakaś ustawkę pod Albertem smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 5
stranger
stranger
Dołączył: Jul 2007
Posty: 5
Co to za 4 cyfrowe nr na gg? Dziś o 18:49 pisał do mnie ktoś z numeru 5970 i pytał czy jestem. Ja odpisałem po 2h kim jest? Był dostepny ale nie odpisywał!!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
tylko jaki w tym sens? nie lepiej ten przelew dokonac na swoje konto bankowe odrazu? osoba A wplaca na konto bankowe osoby A i wychodzi na to samo, tylko ryzyka jakby mniej.

Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Witam,

sprzedam 330 zł na Moneybookers, wzamian oczekuje pieniedzy na konto bankowe. Mam już kilka udanych wymian za sobą. Pewnym wpłacam jako pierwszy. GG 8482205

Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
hmm no to przy wymianach brac adres i sprawdzac np w ks tel czy to jest dobry pozatym telefon, spisać IP może nie był taki mądry i nie łączył się przez PROXY chociaż o ile się nie myle w gg wyświetli się i tak orginalne IP, można napisać do operatora GG o podanie IP danego nr o konkretnej godzinie i opisać sprawe powinni bez problemu podać no i iśc na policje smile w kwesti bezpieczenstwa, zainstalowac firewalla i aktualne latki na wina, NIE ODBIERAĆ PLIKÓW OD NIEZNAJOMYCH i nie wchodzic na linki od nich!! to tyle tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Originally Posted by Federer
pozycze 100zl na mb oddaje w czwartek 130zl na mbank gg 9214825

podbijam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Originally Posted by P!T3R
aż tak łatwo jest przechwycic konto na mecz.pl shocked ?

Najprawdopodobniej oni wbijają się poprzez tzw. "pytania jeśli zapomniałeś hasła". Mi też się kiedyś wwalali dopóty nie zmieniłem pytania i odpowiedzi.
Poprostu przeciętny user ma pytanie typu - Rok urodzenia? Albo pseudo - i oni to wykorzystują.


Moim zdaniem sms to by była idealna zagrywka na nieuczciwych ludzi. Na koma przecież Ci się nie włamią !!

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jeżeli włamią Ci sie na gg lub na konto na forum to mogą powiedzieć , że zmienili numer komórki...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by SJS
Jeżeli włamią Ci sie na gg lub na konto na forum to mogą powiedzieć , że zmienili numer komórki...
to takiego goscia skreslasz z miejsca .

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
tomo, ELDORADO, retoox, jak przechwycili Wasze hasla?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mojego hasła nikt nigdzie nie przechwycił.


Sprawa na linii tomo-żyła-ZŁODZIEJ staje się coraz bardziej ciekawa, a zarazem śmieszna. Kolejne odkrycia są coraz bardziej zadziwiające...

Ale o tym może przyjdzie pora powiedzieć w swoim czasie.

Strona 26 z 31 1 2 24 25 26 27 28 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Lukasz111, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11, rymoholik, forty, bukma), 2,693 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1