Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Temat moze nie będzie popularny ale postanowiłem napisać o pewnym meczu.
Przeczytałem na pewnym zagranicznym forum o meczu Lillehammer - Valarenga pewną ciakawą informację.

Otóż Valarenga ma już zapewnione pierwsze miejsce w lidze i na dzisiejszy wyjazdowy mecz z Lillehammer ma wystawić 6 juniorów!!!!.
Poza tym Lillehamer jest jedynym klubem który pokonał Valarengę na ich boisku. Teraz Lille gra u siebie więc może znowu wygra. Zwłaszczy gdyby prawdą okazała się ta informacja o tych juniorach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kurs w GB na Lillehammer 3,60. Prawda to czy nie ja stawiam na Lillehammer. Jeśli ktoś też zamerza to niech się pośpieszy bo nie wiadomo ile jeszcze czasu będzie tak wysoki kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
A teraz aby trochę ostudzić zapał napiszę drugie info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Juniorzy Valarengi tworzą bardzo dobry zespół, wielu tych juniorów mogłoby grać w pierwszych składach innych norweskich drużyn. Pozatym Vala wygrała ostatnie 8 meczy grane w Lille.

To tej informacji naszło mnie trochę wątpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale co tam, kto nie ryzykuje ten nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Toto-mix
559 LILLEHAMMER - VALERENGA HOKEJ NORWEGIA 5.00 5.00 1.40

Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
grabtom

podaj link do tej wiadomości, chciałbym więcej przeczytać,

ps. temat jak najbradziej na PLUS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Lillehamer - Valarenga 3-11

O kurna ale wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Niewyzyci juniorzy hehe;)

Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
P
member
member
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
Chciałbym by ktos podal mi informacje ile jeszcze pozostało kolejek w norweskiej lidze hokejowej i do kiedy graja

Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
jutro t.j. 27 zaczynają się play offy

Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
P
member
member
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
Prosze o porade w sprawie Vallerengi.Czy cos jest w stanie stac sie w play offach, co moglo by doprowadzic do nie zdobycia przez nia mistrzostwa?Forma przednia i kurs 1,5 w Expekcie na mistrza wydaje sie very korzystny.Prosze jeszcze o informacje o planowanym koncu takiego zakladu, czyli o zakonczeniu plej ofów

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Trondheim - Vallerenga powyzej 6.5 co sadzicie?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
możesz śmiało to obstawiać

Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Quote
Oryginalnie wysłał single:
[qb]Trondheim - Vallerenga powyzej 6.5 co sadzicie?[/qb]
Też się nad tym zastanawiam, w poprzednich meczach:
Valleranga-Trondheim 6-4
Valleranga-Trondheim 10-3
Trondheim-Valleranga 4-2
Valleranga-Trondheim 6-3
Trondheim-Valleranga 5-6

Nie wliczając meczów pomiędzy Vallerangą i Trondheim:
Trondheim 5/6 ostatnich meczów powyżej 6,5 bramki..
Valleranga 5/6 ostatnich meczów powyżej 6,5 bramki..

W sumie powinno być ciekawie i bramkowo, ale zobaczymy

Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Trondheim-Valleranga 4-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dla Goldiego

http://www.hockey.no/t2.asp

A przy okazji teraz przypomnieli mi sie ci "niewyzyci juniorzy z Valarengi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tez ich wtedy nie docenilem.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]W niedziele rusza liga Norweska, macie może jakieś propozycje albo informacje odnośnie tej ligi. I czy ktos posiada aktualna stronę z wynikami LIVE i całym kalendarzem rozgrywek :zobacz: .

1. kolejka 2003-09-21

Bergen - Trondheim
Stavanger - Lillehammer
Stjernen - Sparta Sarpsborg
Storhamar - Manglerud
Valerenga - Frisk Asker[/qb]

Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]W niedziele rusza liga Norweska, macie może jakieś propozycje albo informacje odnośnie tej ligi. I czy ktos posiada aktualna stronę z wynikami LIVE i całym kalendarzem rozgrywek :zobacz: .

1. kolejka 2003-09-21

Bergen - Trondheim
Stavanger - Lillehammer
Stjernen - Sparta Sarpsborg
Storhamar - Manglerud
Valerenga - Frisk Asker[/qb]
[/qb]
o co chodzi z tym cytowaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Roger zacytowałem Goldiego, bo on założył nowy temat "Liga norweska - Eliteserien" a takowy już się znajduje tutaj. Więc standartowa procedura nastąpiła : przeniesienie posta i usunięcie tematu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Na pierwszą kolejkę oto takie typy:
Val.Oslo - Fri.Asker 1 :5gw:
Bergen - Trondheim 2 :4gw:
Stavanger - Lillehamer 1 :4gw:
Jak macie coś przeciwko to proszę o napisanie

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Myślę, że Valerengę warto zagrac w profie za kurs 1.31. Unibet i expekt dali tylko 1,15.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1