|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
CB - 1,6 na 1,65 Nordicbet & Expekt - 1,45 na 1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183 |
czyli na co warto dzisiaj stawiac???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Dzisiaj lepiej isc na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Dzisiaj dac na Valerenga Frisk i Bran Bergen za jakoms porzadna sumke np 3000 zl i mozna zarobic na oplaty za mieszkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34 |
No no a jak nie wejdzie to wziąć 2 metry sznurka i poszukać mocnego drzewa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
SR ---- Valerengen to pewnie w ciemno grać można ale Asker to już trochę ryzyko, aczkolwiek pewnie bedzie jedynka. Bergen to nie gram mo tak naprawde to nie wiadomo na co stać ta ekipę, po pierwszej seriii bede madzrzejszy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
sake po pierwszej serii to juz norweskiego nie bedzie w ofercie po co ci wtedy ta madrosc? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
To jest paranoja !!! valerenga po 2 tercjach 30 strzałów a Lillehamer 4 i jest 0-0. W 3 tercji Valerenga 16 strzałow a Lilehamer 0. Oni chyba we własnej bramie stoja i muruja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
Oryginalnie wysłał robi1978: [qb]No no a jak nie wejdzie to wziąć 2 metry sznurka i poszukać mocnego drzewa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Proponuje zacząć szukać sznurka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Juz spoko 2-0, i 8 min do końca. Wreszcie pękli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696 |
Frisk zagralem nie za 3000 ale za mniejszą stawke, Jak bym zagral za 3000 to by mnie eksmitowali z braku kasy na oplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Jeśli chodzi o Frisk, to można było sie tego spodziewać, bo kursy na Frisk rosły. tam cos musiało być. Ułożony mecz, albo kontuzje. Tak mi sie wydaje. Przed sezonem grali sparingi to Frisk przegrał z nimi oba mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
frisk kontuzje, tez moj norweski nie najlepszy ale podobny troche do szwedzkiego wiec tyle zrozumialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dal adolfa za cynk!~tak trzymac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
gdzie sa do kuwy nedzy odwyki dla grajacych bo ja musze wypasc z tego interesu , on mnie zniszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Imponująca analiza meczu FRISK v Strjernen !!!!!!!! GRATULACJE!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Apropo jutrzejszego meczu: Stjernen - Bergen
Kursy na Stiernen: prof: 1.64 sts: 1.65 . . . Centrebet: 1.28 Nordicbet: Stiernen -1 @ 1.50 (dla Norwegii zazwyczaj wystawiają handicapy) Ekspekt: 1.35 i jest to najwyższy kurs w sieci
Bergen to beniaminek, który przed sezonem przez buków był wyceniany na przedostatnie miejsce, wyżej tylko od Manglerud. Dość niespodziewanie jednak jest aktualnie dość wysoko, jednak jest to trochę mylące. Jak dotąd Bergen dość szczęślwie nie trafiał na wielkich ligi, za najsilniejszego rywala mieli w pierwszej kolejce Trondhaim (3-4 u siebie po dogrywce). Później przyszło wysokie zwycięstwo nad dziadowskim Lillehamer, ale 6-1 to praktycznie każdy może z nimi wygrać (no może poza Manglerud, ale kto wie), no i trochę niespodziewane zwycięstwo w Stavanger. Jednak Lillehamer i Stavanger to raczej drużyny z niższej półki, zajmowało odpowiednio 8 i 7 miejsce w notowaniach przedsezonowych (korzystam z kursów Nordicbet). Inaczej wygląda sprawa ze Stjernen, które w owych notowaniach było całkiem wysoko i już po w miarę "niskim" kursie na mistrza (25, no ale Valerenga zgarnia większą część puli z kursem 1.40). Jednak co mnie najbardziej zaskoczyło (dziś może to dziwi mniej po ostatnim meczu) Stjernen zostało wystawione w parze z Frisk Asker w zakładzie "Season H2H". Wtedy szanse dla Stjernen na poziomie 40.7% wydawały się przesadzone. Stjernen narazie planowo wygrał u siebie ze spartą (4-2), na wyjeździe z Trondhaim (3-2, przypominam, że Beregen u siebie poległo z nimi po dogrywce), no i planowo przegrali u siebie z Valerengą (0-4). Co zrobili ostatnio z Frisk Asker wiedzą chyba wszyscy.
A teraz Short Summary: Bergen to cieniasy które są wysoko bo grały z cieniasami, a nasze buki niedoszacowały całkiem silnego Stjernen (może to przez ich 7 pozycję w zeszłym sezonie), chyba, że jest coś o czym nie wiem, a Wy mi o tym powiecie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
proponuje zwrocic uwage na spotkanie Lilehamer- Frisk gdyz buki netowe placa na Frisk 1,25,natomiast nasi naziemni wladcy ok 1,65 wiec warto sie nad tym zastanowic i zagrac za grubsza kase, co wy na to??? moze macie jakies info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2003
Posty: 88 |
co myślicie o Valerenga - Storhamar ?? Przejdzie jedynka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Jak dla mnie no bet. Stohamar zaczał sezon imponująco, a Valerenga jakoś mnie na razie nie przekonała. Może się skusze na 2 ale nie za duże pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
dla mnie tez bezwzglednie no bet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|