Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
CB - 1,6 na 1,65
Nordicbet & Expekt - 1,45 na 1,55

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
czyli na co warto dzisiaj stawiac???

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Dzisiaj lepiej isc na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Dzisiaj dac na Valerenga Frisk i Bran Bergen za jakoms porzadna sumke np 3000 zl i mozna zarobic na oplaty za mieszkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 34
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34
No no a jak nie wejdzie to wziąć 2 metry sznurka i poszukać mocnego drzewa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
SR ---- Valerengen to pewnie w ciemno grać można ale Asker to już trochę ryzyko, aczkolwiek pewnie bedzie jedynka. Bergen to nie gram mo tak naprawde to nie wiadomo na co stać ta ekipę, po pierwszej seriii bede madzrzejszy!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
sake po pierwszej serii to juz norweskiego nie bedzie w ofercie po co ci wtedy ta madrosc? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
To jest paranoja !!! valerenga po 2 tercjach 30 strzałów a Lillehamer 4 i jest 0-0. W 3 tercji Valerenga 16 strzałow a Lilehamer 0. Oni chyba we własnej bramie stoja i muruja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Quote
Oryginalnie wysłał robi1978:
[qb]No no a jak nie wejdzie to wziąć 2 metry sznurka i poszukać mocnego drzewa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Proponuje zacząć szukać sznurka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Juz spoko 2-0, i 8 min do końca. Wreszcie pękli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
Frisk zagralem nie za 3000 ale za mniejszą stawke, Jak bym zagral za 3000 to by mnie eksmitowali z braku kasy na oplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Jeśli chodzi o Frisk, to można było sie tego spodziewać, bo kursy na Frisk rosły. tam cos musiało być. Ułożony mecz, albo kontuzje. Tak mi sie wydaje. Przed sezonem grali sparingi to Frisk przegrał z nimi oba mecze.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
frisk kontuzje, tez moj norweski nie najlepszy ale podobny troche do szwedzkiego wiec tyle zrozumialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dal adolfa za cynk!~tak trzymac!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
gdzie sa do kuwy nedzy odwyki dla grajacych bo ja musze wypasc z tego interesu , on mnie zniszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Imponująca analiza meczu FRISK v Strjernen !!!!!!!!
GRATULACJE!!!

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Apropo jutrzejszego meczu:
Stjernen - Bergen

Kursy na Stiernen:
prof: 1.64
sts: 1.65
.
.
.
Centrebet: 1.28
Nordicbet: Stiernen -1 @ 1.50 (dla Norwegii zazwyczaj wystawiają handicapy)
Ekspekt: 1.35 i jest to najwyższy kurs w sieci

Bergen to beniaminek, który przed sezonem przez buków był wyceniany na przedostatnie miejsce, wyżej tylko od Manglerud. Dość niespodziewanie jednak jest aktualnie dość wysoko, jednak jest to trochę mylące. Jak dotąd Bergen dość szczęślwie nie trafiał na wielkich ligi, za najsilniejszego rywala mieli w pierwszej kolejce Trondhaim (3-4 u siebie po dogrywce). Później przyszło wysokie zwycięstwo nad dziadowskim Lillehamer, ale 6-1 to praktycznie każdy może z nimi wygrać (no może poza Manglerud, ale kto wie), no i trochę niespodziewane zwycięstwo w Stavanger. Jednak Lillehamer i Stavanger to raczej drużyny z niższej półki, zajmowało odpowiednio 8 i 7 miejsce w notowaniach przedsezonowych (korzystam z kursów Nordicbet).
Inaczej wygląda sprawa ze Stjernen, które w owych notowaniach było całkiem wysoko i już po w miarę "niskim" kursie na mistrza (25, no ale Valerenga zgarnia większą część puli z kursem 1.40). Jednak co mnie najbardziej zaskoczyło (dziś może to dziwi mniej po ostatnim meczu) Stjernen zostało wystawione w parze z Frisk Asker w zakładzie "Season H2H". Wtedy szanse dla Stjernen na poziomie 40.7% wydawały się przesadzone.
Stjernen narazie planowo wygrał u siebie ze spartą (4-2), na wyjeździe z Trondhaim (3-2, przypominam, że Beregen u siebie poległo z nimi po dogrywce), no i planowo przegrali u siebie z Valerengą (0-4). Co zrobili ostatnio z Frisk Asker wiedzą chyba wszyscy.

A teraz Short Summary:
Bergen to cieniasy które są wysoko bo grały z cieniasami, a nasze buki niedoszacowały całkiem silnego Stjernen (może to przez ich 7 pozycję w zeszłym sezonie), chyba, że jest coś o czym nie wiem, a Wy mi o tym powiecie!

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
proponuje zwrocic uwage na spotkanie Lilehamer- Frisk gdyz buki netowe placa na Frisk 1,25,natomiast nasi naziemni wladcy ok 1,65 wiec warto sie nad tym zastanowic i zagrac za grubsza kase, co wy na to??? moze macie jakies info?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 88
co myślicie o Valerenga - Storhamar ??
Przejdzie jedynka ??

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Jak dla mnie no bet. Stohamar zaczał sezon imponująco, a Valerenga jakoś mnie na razie nie przekonała. Może się skusze na 2 ale nie za duże pieniądze.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
dla mnie tez bezwzglednie no bet

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, aker, forty), 1,611 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,852
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1