iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Tylko w profesjonalu, tam są jeszcze w miare stawki na hokej norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Tu znalazłem wynik hokeja on-line <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.hockey.no/Display.asp?OrgelementId=373

Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
i Valergen wygrało:)))Poszlo im jak ku rwie w deszcz:))

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
valerenge i trondheim to dzis gwiazdy wieczoru... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
sts: Frisk Asker - Storhamar 3.30 4.25 1.70 1.86 1.21
prof: F.Asker-Storhamar 2.88 4.65 1.79 1.78 1.29
za duzo o tej lidze to ja nie wiem, ale Frisk Asker ogral Valegenge wiec chyba ma szanse wygrac i teraz, a ten kurs spory

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
nie sadze ze wygra jak dla mnie pewna 2 chyba ze mecz bedzie ulozony

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Frisk Asker - Storhamer 1 3.30 STS
ja dzis gram ten mecz na jednym z kuponow,mysle ze po zwyciestwie nad Valarenge Frisk moze wygrac dzis,a kursik jest bardzo fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam

mecze towarzyskie:

24-08 Storhamer-Frisk Asker 6:1

11-09 Frisk Asker - Storhamer 2:7

pewnie dlatego takie kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
frisk nie wygra tego meczu! chyba ze bedzie ulozony!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Stjernen-Val.Oslo 2
Co myśliecie o tym meczu????
Postawiłem go przez przypadek i tylko on został mi na kuponie:( Mam do wygrania 550zł. Wejdzie???

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Stavanger - Bergen 1.80 1 :5gw:
Storhamar - Sparta S. 1.20 1 :4gw:
Trondheim - Lillehammer 1.25 1 :4gw:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
dzisiaj stawiam na Frisk , Stavanger , Storhamar , Trondheim i Valerenge

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Bergen-Mangl.Star 1.15 1 :5gw:
Fri.Asker-Stjernen 1.44 1 :4gw:
Sarpsb.-Trondheim 1.98 2 :1gw:
Storham.-Stavanger 1.24 1 :4gw:
Val.Oslo-Lilleham. 1.1 1 :5gw:

Czekam na opinie innych ekspertow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Coś sie dzieje z friskiem. Tzw. "pewniak" i na niego kursy rosną. Na ich oficjalnej stronie w previews do dzisiejszego meczu jest wymienione kilka nazwisk i jeśli sie mylę to są to kontuzjowani na dziś... Ale może to mój norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
adolf daj link to zobacze, norweski podobny do szwedzkiego w ktorym cos umie

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921

Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
Witam!!!
No i najpewniejsza liga świata powoli się rozkręca
Co ddo twoich typów to te zmniejszymi kursami powinny wejść bez problemu jedyna niewiadoma to sarpsporg- trondheim ja bym dał na sarpsborg
1kol Stjernen -Sarp 2-4 ber -tro 3-4d
2 kol sar- val 0-2 tro - stje 2-3
3 kol stor- sar 5-1 tro -lillehamer 6-0

Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
sorry błą w 1 kolejce sarpsborg przegrał 4-2 a nie wygrał

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Coś sie dzieje z friskiem. Tzw. "pewniak" i na niego kursy rosną. Na ich oficjalnej stronie w previews do dzisiejszego meczu jest wymienione kilka nazwisk i jeśli sie mylę to są to kontuzjowani na dziś... Ale może to mój norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
a u jakiego buka wzrosły kursy?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Coś sie dzieje z friskiem. Tzw. "pewniak" i na niego kursy rosną. Na ich oficjalnej stronie w previews do dzisiejszego meczu jest wymienione kilka nazwisk i jeśli sie mylę to są to kontuzjowani na dziś... Ale może to mój norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Mnie tez ten mecz zadziwil, z tego co sie doszukalem to ze, przed sezonem Frisk 2 razy wtopil ze Stjernen:
28.08 Frisk -Stjernen 3-4
14.09 Stjernen - Frisk 6-3 (ostatni mecz przed liga)

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1