|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Tylko w profesjonalu, tam są jeszcze w miare stawki na hokej norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
i Valergen wygrało:)))Poszlo im jak ku rwie w deszcz:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
valerenge i trondheim to dzis gwiazdy wieczoru... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
sts: Frisk Asker - Storhamar 3.30 4.25 1.70 1.86 1.21 prof: F.Asker-Storhamar 2.88 4.65 1.79 1.78 1.29 za duzo o tej lidze to ja nie wiem, ale Frisk Asker ogral Valegenge wiec chyba ma szanse wygrac i teraz, a ten kurs spory
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
nie sadze ze wygra jak dla mnie pewna 2 chyba ze mecz bedzie ulozony
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Frisk Asker - Storhamer 1 3.30 STS ja dzis gram ten mecz na jednym z kuponow,mysle ze po zwyciestwie nad Valarenge Frisk moze wygrac dzis,a kursik jest bardzo fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam
mecze towarzyskie:
24-08 Storhamer-Frisk Asker 6:1
11-09 Frisk Asker - Storhamer 2:7
pewnie dlatego takie kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
frisk nie wygra tego meczu! chyba ze bedzie ulozony!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Stjernen-Val.Oslo 2 Co myśliecie o tym meczu???? Postawiłem go przez przypadek i tylko on został mi na kuponie:( Mam do wygrania 550zł. Wejdzie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Stavanger - Bergen 1.80 1 :5gw: Storhamar - Sparta S. 1.20 1 :4gw: Trondheim - Lillehammer 1.25 1 :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
dzisiaj stawiam na Frisk , Stavanger , Storhamar , Trondheim i Valerenge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Bergen-Mangl.Star 1.15 1 :5gw: Fri.Asker-Stjernen 1.44 1 :4gw: Sarpsb.-Trondheim 1.98 2 :1gw: Storham.-Stavanger 1.24 1 :4gw: Val.Oslo-Lilleham. 1.1 1 :5gw:
Czekam na opinie innych ekspertow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Coś sie dzieje z friskiem. Tzw. "pewniak" i na niego kursy rosną. Na ich oficjalnej stronie w previews do dzisiejszego meczu jest wymienione kilka nazwisk i jeśli sie mylę to są to kontuzjowani na dziś... Ale może to mój norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
adolf daj link to zobacze, norweski podobny do szwedzkiego w ktorym cos umie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
Witam!!! No i najpewniejsza liga świata powoli się rozkręca Co ddo twoich typów to te zmniejszymi kursami powinny wejść bez problemu jedyna niewiadoma to sarpsporg- trondheim ja bym dał na sarpsborg 1kol Stjernen -Sarp 2-4 ber -tro 3-4d 2 kol sar- val 0-2 tro - stje 2-3 3 kol stor- sar 5-1 tro -lillehamer 6-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
sorry błą w 1 kolejce sarpsborg przegrał 4-2 a nie wygrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Coś sie dzieje z friskiem. Tzw. "pewniak" i na niego kursy rosną. Na ich oficjalnej stronie w previews do dzisiejszego meczu jest wymienione kilka nazwisk i jeśli sie mylę to są to kontuzjowani na dziś... Ale może to mój norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] a u jakiego buka wzrosły kursy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Coś sie dzieje z friskiem. Tzw. "pewniak" i na niego kursy rosną. Na ich oficjalnej stronie w previews do dzisiejszego meczu jest wymienione kilka nazwisk i jeśli sie mylę to są to kontuzjowani na dziś... Ale może to mój norweski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Mnie tez ten mecz zadziwil, z tego co sie doszukalem to ze, przed sezonem Frisk 2 razy wtopil ze Stjernen: 28.08 Frisk -Stjernen 3-4 14.09 Stjernen - Frisk 6-3 (ostatni mecz przed liga)
|
|
|
Link skopiowany do schowka