|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321 |
co z tym friskiem bo nie moge znalezc wyniku orientuje sie ktos z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321 |
co z tym friskiem bo nie moge znalezc wyniku orientuje sie ktos z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
no i finisz.. czy ktos stawial na remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Trudno ostatnio jest trafic Norwegie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
Oryginalnie wysłał vodzior: [qb] Oryginalnie wysłał John Travolta: [qb]Gratuluję znawstwa tematu i fachowości Frisk 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] gratuluje twojej glupty Travolta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Chyba twojej bo ja tego nie grałem, tylko śmieszy mnie tzw. efekt stadny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Dziś rewanże ostatniej kolejki:
Hokej na lodzie Norwegia 1 liga - 3 komb. 2003-10-27 STS 44 18:30 Bergen - Frisk Asker 2.10 4.10 2.45 1.39 1.53 45 18:30 Lillehammer - Manglerud 1.40 4.80 4.90 1.10 2.42 46 18:30 Stjernen - Sparta S. 1.90 4.10 2.80 1.30 1.66 47 18:30 Trondheim - Stavanger 1.60 4.30 3.70 1.17 1.99 48 18:30 Valerengen - Storhamar 1.80 4.20 3.00 1.26 1.75
dla porównania: Stavanger v Trondheim 2:1 Frisk Asker v Bergen 4:4 Storhamar v Valerenga 1:3 Manglerud Star v Lillehammer 2:4 17:00 Sparta v Stjernen 4:1
na pierwszy rzut oka Valerenge przy kursie 1.8 to ładna promocja, też Lillehamer powinien sobie poradzić,co sądzicie o tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316 |
goldi jak możesz wpisz swój kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321 |
ja dzis sprubuje frisk 2,45 ciekawy kurs a do tego w tym roku mimo slabej formy lepiej graja na wyjazdach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
Stjernen - Sparta Sarbsborg - 1 Trondheim - Stavanger -1
mysle ze frisk nie da sie ograc i stawiam tez X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał taranti: [qb]ja dzis sprubuje frisk 2,45 ciekawy kurs a do tego w tym roku mimo slabej formy lepiej graja na wyjazdach[/qb] Dokladnie ,Totomixie jest 2,35 ale niewiem czy mozna grac singla a w expekcie placa na Firsk 1,65!!! tak sie zastanawiam sie dlaczego tak nisko tym bardziej ze w czoraj Firsk oddal 40 strzalow a Bregen tylko 20 wiec mozna nawet zagrac x2 a w Nordicbet 1,75 ,spory kurs oferuja naziemne buki na firsk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316 |
A TAK BYŁO WCZORAJFrisk Asker-Bergen 1 1.54 /X4.65/2 3.9 w profie a w expekt 1 1.25/ 6.50/ 7.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Taa, Cos mi ten Firsk nie pasuje tyle strzalow oddaja ostatnio okolo 40 a wyniki qrwa jakies wyzebrane maja ,jedna bramka albo po remisach jeszcze dzisiaj wjebia eee odpuszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jakiego ja mam NOSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jaki ten firs slaby dal se w****c 3 bramy w ostatniej tercji , jeszcze 2 to ... ale trzy , w kazdym razie mogli miec wyzebrany remis ale nawet na to nie bylo ich stac ,stac na lepsza gre w obronie. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Moze mi ktos wytlumaczyc jakim cudem w gamebookersie podali wynik meczu Stjern-Sparta 3-2 jako wynik w regulaminowym czasie i zaliczają ten wynik ludziom na kuponie jako 1 przy kursie 1.90 ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
heh ja dzis na trondheim zagralem.. zobaczylem poczatek 3 teracji.. 1-3 dla sparty.. to wylaczylem kompa i poszedlem .. jakie bylo moje zdziwienie gdy nagle chcialem zobaczyc wyniki i sie okazuje ze trindheim 4-3 wygral :eek: to kolejny dowod jak hokej jest zajebista dyscyplina i jest nieprzewidywalny..
ps dobrze ze zagralem to w necie bo bym pewnie kupon juz dawno wywalil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]Moze mi ktos wytlumaczyc jakim cudem w gamebookersie podali wynik meczu Stjern-Sparta 3-2 jako wynik w regulaminowym czasie i zaliczają ten wynik ludziom na kuponie jako 1 przy kursie 1.90 ?[/qb] Pomyle strzelili nieraz tak bylo ze pomylki zostaly zatwierdzone jako poprawny wynik ale bylo tak ze buk netowy ma to do siebie ze jutro albo po jutrze przesla ci email z przeprosinami za pomyle i kase rozliczaja juz poprawionym wynikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Jutro z norweskiej są 3 niby pewniaki
Stavanger - Manglerud 1 1.15 (STS) Storhamar - Frisk Asker 1 1.25 (STS) Valerengen - Sparta S. 1 1.25 (STS)
Macie jakieś info o składach,kontuzjach ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!! Co do proponowanych przez Goldiego meczy mam dwie uwagi:
- po pierwsze sądzę że są to typy na 100%
ale po ostatnim "kanale" jaki wyrządziło mi Val.Oslo to uważam że na tą ligę od czasu do czasu lepiej nie patrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
- po drugie kurs 1.14 na Stavanger jest niezbyt wygórowany:)))) a szkoda, żeby przez taki meczyk stracić "parę" złotych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141 |
Ciekawe gdzie jest fachowiec od ligi norweskiej. Mecze juz jutro a tu nikt nic nie mowi. Na dodatek z pozoru oczywiscie same pewniaki: Frisk Asker - Manglerud 1 1,2 sts Lillehammer - Trondheim 2 1,5 sts Sparta S, - Storhamar 2 1,6 sts Valerengen - Stjernen 1 1,2 sts Prosze o opinie na temat tych typow.Moze ktos wie o jakichs ciekawostakch na temat tych meczy bo szczegolnie typy 2 sa z dosyc soczystymi stawkami.
|
|
|
Link skopiowany do schowka