Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
co z tym friskiem bo nie moge znalezc wyniku orientuje sie ktos z gory dzieki

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
co z tym friskiem bo nie moge znalezc wyniku orientuje sie ktos z gory dzieki

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
no i finisz..
czy ktos stawial na remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Trudno ostatnio jest trafic Norwegie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Quote
Oryginalnie wysłał vodzior:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał John Travolta:
[qb]Gratuluję znawstwa tematu i fachowości Frisk 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
gratuluje twojej glupty Travolta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Chyba twojej bo ja tego nie grałem, tylko śmieszy mnie tzw. efekt stadny

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Dziś rewanże ostatniej kolejki:

Hokej na lodzie Norwegia 1 liga - 3 komb. 2003-10-27
STS
44 18:30 Bergen - Frisk Asker 2.10 4.10 2.45 1.39 1.53
45 18:30 Lillehammer - Manglerud 1.40 4.80 4.90 1.10 2.42
46 18:30 Stjernen - Sparta S. 1.90 4.10 2.80 1.30 1.66
47 18:30 Trondheim - Stavanger 1.60 4.30 3.70 1.17 1.99
48 18:30 Valerengen - Storhamar 1.80 4.20 3.00 1.26 1.75

dla porównania:
Stavanger v Trondheim 2:1
Frisk Asker v Bergen 4:4
Storhamar v Valerenga 1:3
Manglerud Star v Lillehammer 2:4
17:00 Sparta v Stjernen 4:1

na pierwszy rzut oka Valerenge przy kursie 1.8 to ładna promocja, też Lillehamer powinien sobie poradzić,co sądzicie o tym?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
goldi jak możesz wpisz swój kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
ja dzis sprubuje frisk 2,45 ciekawy kurs a do tego w tym roku mimo slabej formy lepiej graja na wyjazdach

Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
Stjernen - Sparta Sarbsborg - 1
Trondheim - Stavanger -1

mysle ze frisk nie da sie ograc i stawiam tez X2

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał taranti:
[qb]ja dzis sprubuje frisk 2,45 ciekawy kurs a do tego w tym roku mimo slabej formy lepiej graja na wyjazdach[/qb]
Dokladnie ,Totomixie jest 2,35 ale niewiem czy mozna grac singla a w expekcie placa na Firsk 1,65!!! tak sie zastanawiam sie dlaczego tak nisko tym bardziej ze w czoraj Firsk oddal 40 strzalow a Bregen tylko 20 wiec mozna nawet zagrac x2 a w Nordicbet 1,75 ,spory kurs oferuja naziemne buki na firsk

Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
A TAK BYŁO WCZORAJFrisk Asker-Bergen 1 1.54 /X4.65/2 3.9
w profie a w expekt 1 1.25/ 6.50/ 7.00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Taa, Cos mi ten Firsk nie pasuje tyle strzalow oddaja ostatnio okolo 40 a wyniki qrwa jakies wyzebrane maja ,jedna bramka albo po remisach jeszcze dzisiaj wjebia eee odpuszcze.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jakiego ja mam NOSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jaki ten firs slaby dal se w****c 3 bramy w ostatniej tercji , jeszcze 2 to ... ale trzy , w kazdym razie mogli miec wyzebrany remis ale nawet na to nie bylo ich stac ,stac na lepsza gre w obronie.
pozdro

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Moze mi ktos wytlumaczyc jakim cudem w gamebookersie podali wynik meczu Stjern-Sparta 3-2 jako wynik w regulaminowym czasie i zaliczają ten wynik ludziom na kuponie jako 1 przy kursie 1.90 ?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
heh ja dzis na trondheim zagralem.. zobaczylem poczatek 3 teracji.. 1-3 dla sparty.. to wylaczylem kompa i poszedlem .. jakie bylo moje zdziwienie gdy nagle chcialem zobaczyc wyniki i sie okazuje ze trindheim 4-3 wygral :eek: to kolejny dowod jak hokej jest zajebista dyscyplina i jest nieprzewidywalny..

ps dobrze ze zagralem to w necie bo bym pewnie kupon juz dawno wywalil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Moze mi ktos wytlumaczyc jakim cudem w gamebookersie podali wynik meczu Stjern-Sparta 3-2 jako wynik w regulaminowym czasie i zaliczają ten wynik ludziom na kuponie jako 1 przy kursie 1.90 ?[/qb]
Pomyle strzelili nieraz tak bylo ze pomylki zostaly zatwierdzone jako poprawny wynik ale bylo tak ze buk netowy ma to do siebie ze jutro albo po jutrze przesla ci email z przeprosinami za pomyle i kase rozliczaja juz poprawionym wynikiem

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Jutro z norweskiej są 3 niby pewniaki

Stavanger - Manglerud 1 1.15 (STS)
Storhamar - Frisk Asker 1 1.25 (STS)
Valerengen - Sparta S. 1 1.25 (STS)

Macie jakieś info o składach,kontuzjach ?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!!
Co do proponowanych przez Goldiego meczy mam dwie uwagi:

- po pierwsze sądzę że są to typy na 100%

ale po ostatnim "kanale" jaki wyrządziło mi Val.Oslo to uważam że na tą ligę od czasu do czasu lepiej nie patrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

- po drugie kurs 1.14 na Stavanger jest niezbyt wygórowany:)))) a szkoda, żeby przez taki meczyk stracić "parę" złotych.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 141
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141
Ciekawe gdzie jest fachowiec od ligi norweskiej. Mecze juz jutro a tu nikt nic nie mowi. Na dodatek z pozoru oczywiscie same pewniaki:
Frisk Asker - Manglerud 1 1,2 sts
Lillehammer - Trondheim 2 1,5 sts
Sparta S, - Storhamar 2 1,6 sts
Valerengen - Stjernen 1 1,2 sts
Prosze o opinie na temat tych typow.Moze ktos wie o jakichs ciekawostakch na temat tych meczy bo szczegolnie typy 2 sa z dosyc soczystymi stawkami.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1