|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Widac, ze niektorzy jeszcze rodzicom za mleko nie zaplacili, a glos zabieraja w temacie w ktorym nie powinni wogole pisac(regulamin).  Kol. chodzilo mi o to, ze pewnie jest wiecej osob poszkodowanych przez ta osobe, a im wiecej osob tym lepiej dzialac na Policji itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
IP jest z tamtych regionow co nie znaczy ze z sosnowca, moze to byc miasto obok. Swoja droga mam tez jednego podejrzanego, rozmawialem z nim na GG i styl podobny, bledy rowniez, typu "rozumię" i jeszcze kilka innych, chcial wyludzic wlasnie ode mnie adres mailowy no ale w moim przypadku to alias  wiec nawet jak ktos ma ten alias to sobie w dupe moze wsdadzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Sprzedam srodki na MB, wzamian mbank lub inteligo, zweryfikowany, setki udanych wymian. Chetni priv lub gg 3359154.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
dziwnym trafem ELDORADO i Federer napisał do mnie w celu wymiany MB....czy te ekonta tez są przejete przez złodziejaszków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Odnośnie oszusta retooxa to koleś na 99% z Sosnowca (1% miasto obok) i nie neo a dsl - statyczne IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
edit
Dla jasności oczywiście mam na myśli oszusta podszywającego się pod retooxa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
ponawiam mam 1000zl do sprzedania na MB..z racj iwyjazdu na wczasy i goniącego terminu dokładam bonus kilka euro graits
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
pozycze 100zl na mb oddaje jutro 130zl na mbank gg 9214825
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
pozycze 100zl na mb oddaje jutro 130zl na mbank gg 9214825 Może najpierw oddasz mi moją kasę a poźniej dopiero dalej bedziesz pozyczał??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)
PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
Federer ale ty jestes bezczelny ... Acha panowie ( sorki Federer) musze znow ostrzec. Otoz user Feder zglosil sie wczoraj do mnie ze chce zrobic wymiane ale moze mi zaplacic dopiero we srode czyli dzien pozniej. ja na to ze potrzebowalem na wczoraj kasei koniec. ALe patrze pozniej a Federer daje ogloszenie ze pozyczy130 zl oddaje we czwartek. Wiec widac ze z tym oddaniem ktos ktopozyczy bedzie czekal troszke dluzej. Bojak jesdnej osobie siemowi ze bede mial kase we srode a drugiej w czwartek to jasne wszystko. Juz za cos takiego kolega Federer powinien sie z nami pozegnac. Dziecinada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)
PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P Tylko ja czekam na spłatę długu około roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)
PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P Tylko ja czekam na spłatę długu około roku  ode mnie pozyczyl tydzien temu i oddal w poniedzialek a duzo pozyczyl ciekawe jaki % chcesz juz... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)
PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P Tylko ja czekam na spłatę długu około roku  ode mnie pozyczyl tydzien temu i oddal w poniedzialek a duzo pozyczyl ciekawe jaki % chcesz juz...  Cały czas bezmiennie 520 złotych i jak to odda to i tak bede happy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388 |
jakis grosz na MB by sie przydal, place mBank i Inteligo(najlepiej)
zweryfikowany, gg 2775789
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Sprzedam srodki na MB, wzamian mbank lub inteligo, zweryfikowany, setki udanych wymian. Chetni priv lub gg 3359154. Udana wymiana z 210689r Obecnie brak srodków na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388 |
Sprzedam srodki na MB, wzamian mbank lub inteligo, zweryfikowany, setki udanych wymian. Chetni priv lub gg 3359154. Udana wymiana z 210689r Obecnie brak srodków na MB. potwierdzam  jeszcze troche moge kupic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Kupie 60zl na mb, place mbank, duzo wymian za sobą gg: 1733211
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Pożycze do niedzieli 100 PLN na MB Oddaje 120. Zaznaczam że jestem pewnym użytkownikiem mającym udane wymiany z większością zaufanych użytkoników z tego forum. Kontakt GG : 3026221
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|