Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 31 1 2 27 28 29 30 31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Widac, ze niektorzy jeszcze rodzicom za mleko nie zaplacili, a glos zabieraja w temacie w ktorym nie powinni wogole pisac(regulamin). smirk

Kol. chodzilo mi o to, ze pewnie jest wiecej osob poszkodowanych przez ta osobe, a im wiecej osob tym lepiej dzialac na Policji itp.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
IP jest z tamtych regionow co nie znaczy ze z sosnowca, moze to byc miasto obok.

Swoja droga mam tez jednego podejrzanego, rozmawialem z nim na GG i styl podobny, bledy rowniez, typu "rozumię" i jeszcze kilka innych, chcial wyludzic wlasnie ode mnie adres mailowy no ale w moim przypadku to alias laugh wiec nawet jak ktos ma ten alias to sobie w dupe moze wsdadzic.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Sprzedam srodki na MB, wzamian mbank lub inteligo, zweryfikowany, setki udanych wymian.
Chetni priv lub gg 3359154.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
dziwnym trafem ELDORADO i Federer napisał do mnie w celu wymiany MB....czy te ekonta tez są przejete przez złodziejaszków?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Odnośnie oszusta retooxa to koleś na 99% z Sosnowca (1% miasto obok) i nie neo a dsl - statyczne IP.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
edit

Dla jasności oczywiście mam na myśli oszusta podszywającego się pod retooxa.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
ponawiam mam 1000zl do sprzedania na MB..z racj iwyjazdu na wczasy i goniącego terminu dokładam bonus kilka euro graits

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
pozycze 100zl na mb oddaje jutro 130zl na mbank gg 9214825

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Originally Posted by Federer
pozycze 100zl na mb oddaje jutro 130zl na mbank gg 9214825

Może najpierw oddasz mi moją kasę a poźniej dopiero dalej bedziesz pozyczał??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)

PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P

Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Federer ale ty jestes bezczelny ...

Originally Posted by shadok
Acha panowie ( sorki Federer) musze znow ostrzec. Otoz user Feder zglosil sie wczoraj do mnie ze chce zrobic wymiane ale moze mi zaplacic dopiero we srode czyli dzien pozniej. ja na to ze potrzebowalem na wczoraj kasei koniec. ALe patrze pozniej a Federer daje ogloszenie ze pozyczy130 zl oddaje we czwartek. Wiec widac ze z tym oddaniem ktos ktopozyczy bedzie czekal troszke dluzej. Bojak jesdnej osobie siemowi ze bede mial kase we srode a drugiej w czwartek to jasne wszystko.

Juz za cos takiego kolega Federer powinien sie z nami pozegnac. Dziecinada

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Originally Posted by _Todd
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)

PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P

Tylko ja czekam na spłatę długu około roku smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by yogimacko
Originally Posted by _Todd
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)

PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P

Tylko ja czekam na spłatę długu około roku smile

ode mnie pozyczyl tydzien temu i oddal w poniedzialek

a duzo pozyczyl ciekawe jaki % chcesz juz... laugh

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Originally Posted by Haz$
Originally Posted by yogimacko
Originally Posted by _Todd
hahah FEDERER wyrastasz na numer 1 obecnie tego tematu:)

PS: yogi nie martw sie pozyczy od kogos odegra sie i odda:P

Tylko ja czekam na spłatę długu około roku smile

ode mnie pozyczyl tydzien temu i oddal w poniedzialek

a duzo pozyczyl ciekawe jaki % chcesz juz... laugh


Cały czas bezmiennie 520 złotych i jak to odda to i tak bede happy

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
jakis grosz na MB by sie przydal, place mBank i Inteligo(najlepiej)

zweryfikowany, gg 2775789

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by Krupier
Sprzedam srodki na MB, wzamian mbank lub inteligo, zweryfikowany, setki udanych wymian.
Chetni priv lub gg 3359154.
Udana wymiana z 210689r piwo
Obecnie brak srodków na MB.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
kupie 400 zł na MB.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
Originally Posted by Krupier
Originally Posted by Krupier
Sprzedam srodki na MB, wzamian mbank lub inteligo, zweryfikowany, setki udanych wymian.
Chetni priv lub gg 3359154.
Udana wymiana z 210689r piwo
Obecnie brak srodków na MB.


potwierdzam piwo

jeszcze troche moge kupic

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Kupie 60zl na mb, place mbank, duzo wymian za sobą gg: 1733211

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by MURYN
Originally Posted by MURYN
Pożycze do niedzieli 100 PLN na MB Oddaje 120. Zaznaczam że jestem pewnym użytkownikiem mającym udane wymiany z większością zaufanych użytkoników z tego forum.
Kontakt GG : 3026221

Strona 29 z 31 1 2 27 28 29 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1