Oryginalnie wysłał Goni:
[qb]Ooooo ładne remisy dzisiaj... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ja dalem na gospodarzy i trafilem 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z poprzednia edycja konkursu to juz 5 raz 0-0 trafiam zawsze stawiajac na gospodarza.
Jak bym wiedzial ze taki dobry bede to grajac na dokladny wynik bylbym juz ladnie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps. sorki za smiecenie ale jutro chyba i tak nowy temat zalozymy
hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: