Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#14525 23/12/2001 10:32
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Nie mogłem znależć starej stronki z tym tematem wiec musiałem sam założyć ponownie cos w tym stylu , a jakoże ten gość wkurzyl mnie maxymalnie musze gdzies to napisać.

Sebastian Janikowski z Oakland Raiders nasz jedynak w NFL nie trafił 3 field goali przez co Oakland przegrało 10-13 u siebie z Tennesse Titans zabierajac mi z 30 zlotych az 990 czekałbym tylko na Milan , ale wiadomo ze moznaby go przebic na X2 za 100 i i tak by sie wyszło do przodu .

Mozna dac na drugim miejscu zasrnaych New York Knicks , którzy przegrali ponownie mecz u siebie w katastrofalnym stylu prowadzac w koncówce 80-70 z Washingtonem zeby pozniej przegrac 86-87 rzucajac w ostatnich kilku minutach ledwie 6 punktów przy 17 Wizards z tego 3 pkt rzucił Houston równa z koncowa syrena.To samo było z Memphis oni pozbawili mnie najpierw 400 a teraz 510 .
Zeby im żony jeży urodziły hehe

Bonus: Unibet
#14526 03/02/2002 23:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Nie chciałem zakładac nowego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (w przeciwieństwie do niektórych staram się zachować estetyczność/przejrzystaość forum).Przeszukałem więc archiwa bo musze napisać że:

Wciągam na moją czarną listę całą drugą ligę Belgijską! i przysiegam że juz nigdy,bezwzględu na to jak duże będą różnice kursów między naszymi a belgijskimi Bookies tej ligi NIE RUSZAM

uff,ulżyło mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> :rolleyes:

#14527 03/02/2002 23:47
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
oczywiście mógłbym dodać jeszcze po weekendzie Tranmere czy QPR ale ich remisy nie zrobiły mi takiej krzywdy 'moralnej' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak remis w meczu ZW Vlaander - Ronse.

#14528 03/02/2002 23:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]
Wciągam na moją czarną listę całą drugą ligę Belgijską! i przysiegam że juz nigdy,bezwzględu na to jak duże będą różnice kursów między naszymi a belgijskimi Bookies tej ligi NIE RUSZAM

uff,ulżyło mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb]

Ja tez nigdy nie dam tej LIGI !

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#14529 03/02/2002 23:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Popieram QPR, ostatni ich remis rozpier***** mi wszystko!!!!!!!!!!!

#14530 04/02/2002 00:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
qpr, tranmere i millwall- pod sciane łobuzów i po kulce w łeb, sam moge zasponsorowac pluton egzekucyjny, amunicje i sprzataczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14531 04/02/2002 02:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
NY Kniks and Orlando. Jak bym miał jakieś gadżety tych drużyn to bym od razu spalił.

#14532 04/02/2002 02:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

A ja wprowadzam na czarną listę cała Ligę Angielską. Jednoczesnie zapowiadam, że bedę ich grał namiętnie i uporczywie przez cały czas.
Inna sprawa, że obserwując wyniki innych lig, dochodzę do jedynie słusznego wniosku, że ONI wszyscy skumali sie z bukami i graja przeciwko nam, tylko my tego jeszcze nie widzimy.
Ciekawe, czy gdyby wszyscy na tym forum postawili remis w QPR nie byłoby 6-0.
Wniosek:
Trzeba zacząć wprowadzać ich w błąd.
Niech buki latają ze szmalem, nie do tych których stawiamy.
Trochę żartuję, ale nie do końca.

Pozdrawiam

#14533 04/02/2002 02:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Skocznie - a co powiecie o ostatnim popisie Seatle, które oddaje daje w ostatniej kwarcie drugie zwycięstwo Bullsom na wyjeździe spośród 23 meczy? Payton nie byłby szczęśliwy jak by słyszał gdzie kazałem mu sobie wsadzić trampki.

#14534 04/02/2002 04:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zagralem "11" na profie i przez QPR i Tranmere spadlem z 3500pln na 45pln.Dzwonilem do zarzadow klubow obu wyzej wymienionych klubow ale niechca oddac mi kasy co za granda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14535 04/02/2002 18:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
jak sama nazwa wskazuje qpr czyli kuper czyli dupa czyli co sie ****a dziwicie?

#14536 04/02/2002 19:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
phoenix wczoraj 0,5 zabrakło mi do under ehhh

#14537 04/02/2002 20:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
A ja wczoraj mialem Milan, a kumpel na innym kuponie mial Lazio. Myslimy: spoko, zawsze pare zeta sie wyciagnie. A tu remis, madafaka.
I jeszcze Chievo ktore nie potrafi strzelac karnych - chlopki z wloskiej prowincji, uprawiac makaron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a nie pilke nozna
pozdrawiam

#14538 04/02/2002 20:33
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Każdy moze mieć słabszy dzień tak jak Atletico Madryt z cienkim Leganes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#14539 04/02/2002 23:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
Galata za wczorajszy remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14540 05/02/2002 01:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
Blackburn za brak remisu od iluś tam spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14541 07/02/2002 05:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#14542 07/02/2002 05:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Aż się brzydzę to napisać..........


fc bAYERN M.


Pod latarnię !!! wY ...........

Jeśli te ścierwa wygrają w weekend z B.Dortumnd a potem jeszcze zdobędą mistrzostwo.........

To tylko dzięki bukom.....

#14543 07/02/2002 06:46
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Nie wiem jak można gniewać się na Bayern... Najpierw zagrałem w Expekcie po kursie 6.00 Pauli. Później Unibet zaskoczył mnie zmianą na 6.25. Dziękuje fanom Bayernu i wpisuję Was na czarną listę :rolleyes:

#14544 07/02/2002 08:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A ja *******e caly Real Madryt za ich przejebke w meczu z Valladolid. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> stop


SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1