|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Nie mogłem znależć starej stronki z tym tematem wiec musiałem sam założyć ponownie cos w tym stylu , a jakoże ten gość wkurzyl mnie maxymalnie musze gdzies to napisać.
Sebastian Janikowski z Oakland Raiders nasz jedynak w NFL nie trafił 3 field goali przez co Oakland przegrało 10-13 u siebie z Tennesse Titans zabierajac mi z 30 zlotych az 990 czekałbym tylko na Milan , ale wiadomo ze moznaby go przebic na X2 za 100 i i tak by sie wyszło do przodu .
Mozna dac na drugim miejscu zasrnaych New York Knicks , którzy przegrali ponownie mecz u siebie w katastrofalnym stylu prowadzac w koncówce 80-70 z Washingtonem zeby pozniej przegrac 86-87 rzucajac w ostatnich kilku minutach ledwie 6 punktów przy 17 Wizards z tego 3 pkt rzucił Houston równa z koncowa syrena.To samo było z Memphis oni pozbawili mnie najpierw 400 a teraz 510 . Zeby im żony jeży urodziły hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nie chciałem zakładac nowego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (w przeciwieństwie do niektórych staram się zachować estetyczność/przejrzystaość forum).Przeszukałem więc archiwa bo musze napisać że:
Wciągam na moją czarną listę całą drugą ligę Belgijską! i przysiegam że juz nigdy,bezwzględu na to jak duże będą różnice kursów między naszymi a belgijskimi Bookies tej ligi NIE RUSZAM
uff,ulżyło mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
oczywiście mógłbym dodać jeszcze po weekendzie Tranmere czy QPR ale ich remisy nie zrobiły mi takiej krzywdy 'moralnej' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak remis w meczu ZW Vlaander - Ronse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb] Wciągam na moją czarną listę całą drugą ligę Belgijską! i przysiegam że juz nigdy,bezwzględu na to jak duże będą różnice kursów między naszymi a belgijskimi Bookies tej ligi NIE RUSZAM
uff,ulżyło mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb] Ja tez nigdy nie dam tej LIGI ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Popieram QPR, ostatni ich remis rozpier***** mi wszystko!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
qpr, tranmere i millwall- pod sciane łobuzów i po kulce w łeb, sam moge zasponsorowac pluton egzekucyjny, amunicje i sprzataczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
NY Kniks and Orlando. Jak bym miał jakieś gadżety tych drużyn to bym od razu spalił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
A ja wprowadzam na czarną listę cała Ligę Angielską. Jednoczesnie zapowiadam, że bedę ich grał namiętnie i uporczywie przez cały czas. Inna sprawa, że obserwując wyniki innych lig, dochodzę do jedynie słusznego wniosku, że ONI wszyscy skumali sie z bukami i graja przeciwko nam, tylko my tego jeszcze nie widzimy. Ciekawe, czy gdyby wszyscy na tym forum postawili remis w QPR nie byłoby 6-0. Wniosek: Trzeba zacząć wprowadzać ich w błąd. Niech buki latają ze szmalem, nie do tych których stawiamy. Trochę żartuję, ale nie do końca.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Skocznie - a co powiecie o ostatnim popisie Seatle, które oddaje daje w ostatniej kwarcie drugie zwycięstwo Bullsom na wyjeździe spośród 23 meczy? Payton nie byłby szczęśliwy jak by słyszał gdzie kazałem mu sobie wsadzić trampki.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zagralem "11" na profie i przez QPR i Tranmere spadlem z 3500pln na 45pln.Dzwonilem do zarzadow klubow obu wyzej wymienionych klubow ale niechca oddac mi kasy co za granda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68 |
jak sama nazwa wskazuje qpr czyli kuper czyli dupa czyli co sie ****a dziwicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
phoenix wczoraj 0,5 zabrakło mi do under ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
A ja wczoraj mialem Milan, a kumpel na innym kuponie mial Lazio. Myslimy: spoko, zawsze pare zeta sie wyciagnie. A tu remis, madafaka. I jeszcze Chievo ktore nie potrafi strzelac karnych - chlopki z wloskiej prowincji, uprawiac makaron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a nie pilke nozna pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Każdy moze mieć słabszy dzień tak jak Atletico Madryt z cienkim Leganes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Galata za wczorajszy remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131 |
Blackburn za brak remisu od iluś tam spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Aż się brzydzę to napisać..........
fc bAYERN M.
Pod latarnię !!! wY ...........
Jeśli te ścierwa wygrają w weekend z B.Dortumnd a potem jeszcze zdobędą mistrzostwo.........
To tylko dzięki bukom.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Nie wiem jak można gniewać się na Bayern... Najpierw zagrałem w Expekcie po kursie 6.00 Pauli. Później Unibet zaskoczył mnie zmianą na 6.25. Dziękuje fanom Bayernu i wpisuję Was na czarną listę :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A ja *******e caly Real Madryt za ich przejebke w meczu z Valladolid. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka