|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
Dwie czwarte na woodstocku to syfy i brudasy czego strasznie nie cierpie, ogolnie jestem za zlikwidowaniem tego festiwalu. To jest moje zdanie i nie mam zamiaru z nikim na ten temat dyskutowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ten temat zawsze wywołuje jakieś kontrowersje, normalne... ale nie mam zamiaru tracić czasu na jakieś utarczki... nie mam zamiaru też nikogo przekonywać, bo mam to gdzieś co inni sobie myślą na ten temat...
mam tylko nadzieję i jestem pewny, że vindom potrafiłby wymienić w dzisiejszej Polsce kilka nazwisk osób, które zrobiły i robią więcej niż Jurek
a sledzik89 jest czysty (twoja wypowiedź o syfach i brudasach to żenada, widać jaki masz pogląd na ludzi, chociaż nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
mam tylko nadzieję i jestem pewny, że vindom potrafiłby wymienić w dzisiejszej Polsce kilka nazwisk osób, które zrobiły i robią więcej niż Jurek tak to już jest przy braku edycji  Ja nie dażę sympatią Owsiaka za to jakim jest człowiekiem a nie za to co robi, choć daleki jestem od jakże powszechnej krystalizacji tego typa. To jak ze sztuką należy oddzielic twórcę od twórczości. To tyle z mojej strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Dwie czwarte na woodstocku to syfy i brudasy czego strasznie nie cierpie, ogolnie jestem za zlikwidowaniem tego festiwalu. Nie cierpnie takiego kretynstwa, mimo, ze z ta muzyka mam tyle wspolnego co... Sorry nie przyszlo mi do glowy efektowne porownanie  Pewnie vindom Ci zaraz napisze, ze Owsiak na tym zarabia, wiec nie robi za duzo, bo to norma w Polsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
sledzik: syfy i brudasy to są pod paznokciami...niewykluczone że także pod Twoimi. Ja już od wielu godzin śledzę przekaz z Woodstocku ( mms://stream.onet.pl/media.wsx%3F%2Flive%2Fonet_live ). Koncert Carrantuohill był przeZAJEfajny [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
szybciej i latwiej bylo by Ci napisac "polowa" ja tam tej muzyki tez nie trawie za bardzo, ale nie czuje sie lepszy od ludzi, ktorzy jej sluchaja i obrazac ich nie bede...podejrzewam, ze masz dopiero 18 lat..i nie dojrzales do pewnych spraw, moze kiedys dojrzejesz czego Ci zycze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
To co mnie dzisiaj strasznie zdenerowało to postawa reprezentacji Rosji w siatkówce poprostu jeden wielki syf i to są Mistrzynie Świata brak słów Złodziejki 0 -3 z Usa Gamova poza boiskiem połowe meczu A najbardziej denerwuje mnie to że połakomiłem sie na kurs 1.2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Marsylia  nie godzi się tak marnie zaczynac sezon i pozbawaić ludzi pieniędzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
To co mnie dzisiaj strasznie zdenerowało to postawa reprezentacji Rosji w siatkówce poprostu jeden wielki syf i to są Mistrzynie Świata brak słów Złodziejki 0 -3 z Usa Gamova poza boiskiem połowe meczu A najbardziej denerwuje mnie to że połakomiłem sie na kurs 1.2  podpisuję się pod tym i dodam tylko -->  ROSJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
denerwuje mnie to ze za zlikwidowaniem woodstock-a krzycza ci ktorzy nigdy na nim nie byli!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jonas Davidsson = moja kasa :PAPA:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Jonas Davidsson = moja kasa :PAPA: Grzegorz Walasek = moja kasa  Joonas sie nie sprawdza na betonisku ;] ... albo zmienicie forme przygotowania nawierzchni albo zabierajcie Davidssona tylko na wyjazdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
1. Zagrałem cztery duble, na każdym jedno wtopione zdarzenie. 2. Celtic 3. Własna głupota, podbijanie kursów, patrz powyżej. 4. Pech 5. Jutro do roboty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2007
Posty: 149 |
tylko i wyłącznie Detroit Tigers ktore mi zabrało jakieś 3000 zł w 2 dni:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
nie wierzcie nigdy kobiecie szczegolnie w biurze podroza ladna pani sprzedala mi last minute za 3000 tydzien na krecie( pierwszy raz sie spotkalem ze last minute jest wyzsze od ceny katalogowej) klamiac mi z usmiechem ze mam w cenie extra dzien bo powrot jest w nocy a ja wierzylem je we szystko co mowila bo chcialem wrocic przed USopen nauczcie sie na moim bledzie moga wam wszystko powiedziec co chcecie i potem nic nie zrobicie czytajcie potwierdzenie podrozy slowo po slowie jak cos moze byc nie tak to bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
cholerny nie fart od tygodnia nie moge nic wygrac i w 99% zawodzi jedno spotkanie . A ogolnie MLB mnie wkurza bo wyniki w brew logice jakiej kolwiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
denerwuje mnie raiders że zmieniłeś avatar poprzedni taki ładny był
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mnie denerwuje ja sam...czulem,ze Lee przegra, ale mimo to na niego dalem...i co? i kasa w plecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Lee jest na mojej czarnej liście już.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|