Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
Dwie czwarte na woodstocku to syfy i brudasy czego strasznie nie cierpie, ogolnie jestem za zlikwidowaniem tego festiwalu.

To jest moje zdanie i nie mam zamiaru z nikim na ten temat dyskutowac laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ten temat zawsze wywołuje jakieś kontrowersje, normalne... ale nie mam zamiaru tracić czasu na jakieś utarczki... nie mam zamiaru też nikogo przekonywać, bo mam to gdzieś co inni sobie myślą na ten temat...


mam tylko nadzieję i jestem pewny, że vindom potrafiłby wymienić w dzisiejszej Polsce kilka nazwisk osób, które zrobiły i robią więcej niż Jurek

a sledzik89 jest czysty (twoja wypowiedź o syfach i brudasach to żenada, widać jaki masz pogląd na ludzi, chociaż nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by kamasss
mam tylko nadzieję i jestem pewny, że vindom potrafiłby wymienić w dzisiejszej Polsce kilka nazwisk osób, które zrobiły i robią więcej niż Jurek


tak to już jest przy braku edycji frown

Ja nie dażę sympatią Owsiaka za to jakim jest człowiekiem a nie za to co robi, choć daleki jestem od jakże powszechnej krystalizacji tego typa. To jak ze sztuką należy oddzielic twórcę od twórczości. To tyle z mojej strony

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by sledzik89
Dwie czwarte na woodstocku to syfy i brudasy czego strasznie nie cierpie, ogolnie jestem za zlikwidowaniem tego festiwalu.

Nie cierpnie takiego kretynstwa, mimo, ze z ta muzyka mam tyle wspolnego co... Sorry nie przyszlo mi do glowy efektowne porownanie laugh

Pewnie vindom Ci zaraz napisze, ze Owsiak na tym zarabia, wiec nie robi za duzo, bo to norma w Polsce wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
sledzik: syfy i brudasy to są pod paznokciami...niewykluczone że także pod Twoimi.

Ja już od wielu godzin śledzę przekaz z Woodstocku ( mms://stream.onet.pl/media.wsx%3F%2Flive%2Fonet_live ). Koncert Carrantuohill był przeZAJEfajny [Linked Image]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by sledzik89
Dwie czwarte

szybciej i latwiej bylo by Ci napisac "polowa"

ja tam tej muzyki tez nie trawie za bardzo, ale nie czuje sie lepszy od ludzi, ktorzy jej sluchaja i obrazac ich nie bede...podejrzewam, ze masz dopiero 18 lat..i nie dojrzales do pewnych spraw, moze kiedys dojrzejesz czego Ci zycze

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
To co mnie dzisiaj strasznie zdenerowało to postawa reprezentacji Rosji w siatkówce poprostu jeden wielki syf i to są Mistrzynie Świata brak słów Złodziejki

0 -3 z Usa Gamova poza boiskiem połowe meczu

A najbardziej denerwuje mnie to że połakomiłem sie na kurs 1.2 mad

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Marsylia mad

nie godzi się tak marnie zaczynac sezon i pozbawaić ludzi pieniędzy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by hrabia
To co mnie dzisiaj strasznie zdenerowało to postawa reprezentacji Rosji w siatkówce poprostu jeden wielki syf i to są Mistrzynie Świata brak słów Złodziejki

0 -3 z Usa Gamova poza boiskiem połowe meczu

A najbardziej denerwuje mnie to że połakomiłem sie na kurs 1.2 mad

podpisuję się pod tym i dodam tylko --> puke ROSJA

Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
denerwuje mnie to ze za zlikwidowaniem woodstock-a krzycza ci ktorzy nigdy na nim nie byli!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jonas Davidsson = moja kasa :PAPA:

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by shane
Jonas Davidsson = moja kasa :PAPA:

Grzegorz Walasek = moja kasa papa

Joonas sie nie sprawdza na betonisku ;] ... albo zmienicie forme przygotowania nawierzchni albo zabierajcie Davidssona tylko na wyjazdy smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
1. Zagrałem cztery duble, na każdym jedno wtopione zdarzenie.
2. Celtic
3. Własna głupota, podbijanie kursów, patrz powyżej.
4. Pech
5. Jutro do roboty frown

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Celtic

Dołączył: Jul 2007
Posty: 149
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 149
tylko i wyłącznie Detroit Tigers ktore mi zabrało jakieś 3000 zł w 2 dni:(

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
nie wierzcie nigdy kobiecie szczegolnie w biurze podroza
ladna pani sprzedala mi last minute za 3000 tydzien na krecie( pierwszy raz sie spotkalem ze last minute jest wyzsze od ceny katalogowej) klamiac mi z usmiechem ze mam w cenie extra dzien bo powrot jest w nocy a ja wierzylem je we szystko co mowila bo chcialem wrocic przed USopen smile
nauczcie sie na moim bledzie moga wam wszystko powiedziec co chcecie i potem nic nie zrobicie czytajcie potwierdzenie podrozy slowo po slowie jak cos moze byc nie tak to bedzie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
cholerny nie fart od tygodnia nie moge nic wygrac i w 99% zawodzi jedno spotkanie .
A ogolnie MLB mnie wkurza bo wyniki w brew logice jakiej kolwiek

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
denerwuje mnie raiders że zmieniłeś avatar mad
poprzedni taki ładny był grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
mnie denerwuje ja sam...czulem,ze Lee przegra, ale mimo to na niego dalem...i co? i kasa w plecy

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Lee jest na mojej czarnej liście już.

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1