Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#14545 07/02/2002 11:10
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
hehe Bayern i Real M. mają to do siebie że nieraz dają punkty słabym zespołom zagrożonym spadkiem,a teraz czas na Ligę mistrzów i na lepszych przeciwników.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#14546 07/02/2002 19:31
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
ja tez sie troszke wyzyje
miałej fatlny tydzien a to miedzy innymi przez remis milanu z juve (stawiłaem na milan)remis besiktasu (stawiałem na gozetepe czy jak im tam ) dalej mi sie niechce opowiadac
no cóz ten zawód polega tez na spokojnym przyjowaniu porazek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#14547 07/02/2002 19:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Nie wiem czemu ludzie marudza... Ja tez gralem Bajern... Ale wystarczylo wjsc na strone germansoccer i gosciu przewidywal Wygrana St. Pauli choc mowil ze jest to Risk Bet. Co do realu na Wettangebote pisalo ladnie ze Real z powaznymi brakami i Victory Gospodarza. Niestety ja za bardzo ufny nie jestem i nie skorzystalem. A szkoda...

#14548 09/02/2002 13:53
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Durna druzyna Detroit Red Wings , jak nie potrzeba to wygrywają co mecz.A jak potrzeba było dokopać Columbus takim cieniakom , to oni dostali w du.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14549 09/02/2002 14:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał gizmo_19:
[qb]dokopać Columbus takim cieniakom , to oni dostali w du.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]

Bo COlumbus to nie są takie cieniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#14550 09/02/2002 14:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Ale takiej drużynie jak Detroit wypada przed własną publicznością pokonać taką drużynę jak Columbus.Przecież obecnie są niby najlepsi w nhl.A tu taki blamaż u siebie .Taka wtopa.

#14551 11/02/2002 02:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Mysle ze na spółke Seles do której mam w sumie mniejszy żal
ale *******one vitese to już mnie rozje**** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14552 11/02/2002 08:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Witam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Jak zobaczylem dzis ten temat od razu pomyslalem sie ze rozladuje zlosc ktora mi zostala po panu Eloffsonie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bylem w sts mialem piekny kupon ale baba nie chciala przyjac bo musialem miec 5 kombinacji. Trzeba bylo wiec dodac jeden mecz.Zastanawialem sie nad Sanguineti ze wygra w pofinale albo tappara i dalem ..... Eloffson x2. Koles byl 90% do zwyciestwa a ja dalem ze bedzie w 10 za kurs 1.03 . Po protsu chcialem jaks typ 99% pewny.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Co sie stalo?
Pan Eloffson podzas biegu zrezygnowal.Jak sie w****i**** ze.... . Ze tez trzeba bylo dac takiego ch** jednego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Uwazam ze ten manekin jest pokemonem tygodnia albo i miesiaca "luty".

****a mac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Sc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

P.S Moze bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14553 17/02/2002 01:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Nie wiem kogo wpisac na ta liste, Livingstone za to ze dalo dupy (w koncu pod przymusem wielkim nie byli), St Johnstone za to ze sie przebudzili (ci niestety maja bata na dupie), czy siebie za to ze bylem na tyle glupi zeby to zagrac. Na ten miesiac jestem totalnym bankrutem (+ Leverkusen), ale zdaje mi sie ze wkrocze na droge tego kolesia z reportazu RMF na interii, najpierw rzuce sie w objecia c2h5oh, a jak dojde do siebie, ide na trakty bogatych kupcow okradac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pozdrawiam

#14554 17/02/2002 03:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
Mainz s****... pierd.... prowadzili 3:0 na własnym boiski na 30 minut przed końcem i zremisowali. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14555 17/02/2002 23:36
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Szlak by to trafił.Było tak dobrze,a teraz znowu jestem spłukany.Jeb.. Osasune i całą polska lige koszykówki.Znowu jeba.. buki troche zarobiły. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> W tym tygodniu odbije sobie to wszystko.Tak wiec nie ma na co czekać.Jak najszybciej trzeba dokopać bukom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14556 18/02/2002 01:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
To ja doloze do tego jeszcze cale szkocka division 1,2 i 3 oraz hiszpanska lige z Realem na czele.[Linked Image]


SLAV

#14557 18/02/2002 01:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
W tym calym feralnym wikencie jedno jest dobre- oporcz moich kuponow puscilem kumplowi za jego kase kilka kuponow i zgarnalem calkiem niezla sumke, od ktorej oczywiscie pobralem mala czesc dla siebie- czyli ojca sukcesu. Chyba jednak zaczne grac za cudza kase bo wtedy gram inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#14558 18/02/2002 03:13
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
Livingston na stos!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#14559 18/02/2002 05:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po co na stos od razu, nie lepiej PAVULONU troche, to i łapiduchy i hieny cmentarne i kierowcy karetek i ...... wszyscy by zarobili na tym pare kilka PLNów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14560 24/02/2002 03:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
W tym tygodniu od góry
1.Piz** Coetzer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
2.Ci** Dokic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
3.Strasbourg dzis chyba pobil rekord na wlasnym stadionie s****ysyny przegraly z 18 druzyna w tabeli c***e niemyte
a poza tym w srodku tygodnia liver z galatą nie strzelic 2 razy z 2 metrów prawie ze do pustej to szok totalny w sumie jestem splukany ale juz dzis odrabiam straty

#14561 25/02/2002 15:26
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
a co powiecie o Strasburgu i Feyenoordzie?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#14562 25/02/2002 15:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Nigdy tu nikogo nie wpisałem ale dziś chyba już najwyższy czas aby wpisać tu wspaniałe Washington z NBA. Po raz kolejny wtopiło z Miami, 2 mecz z rzędu nawet z handi Wash +5.
Rozwalając mi tym samym ladny kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .Zostawie chyba te NBA raz na zawsze...

#14563 25/02/2002 21:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Za porazke w play-off na czarna liste wciagam siebie, bo w tym tygodniu podalem w rywalizacji tylko jeden remis i niezdazylem dac na ten rezultata w derby Turyn przed 20:25...
buuuu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#14564 25/02/2002 21:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zastanawiam się do kogo strzelać?
do ALAVES (21 bez X)można to zlecić baskom, do tego który przekonał mnie do progresji, czy może do własnego mózgu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1