|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Juan Carlos Ferrero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Za to że pozbawił mnie pieniędzy w takim nędznym stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Dorzucam się do Ferrero, przez tego kolesia i przeze mnie w pewnym stopniu utopiłem trochę kasy, a kurs był ****a 1.20. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Już na samą myśl o jego wyczynie myślę sobie Ferrero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Cóż, chyba definitywny koniec z graniem w amerykańskie sporty; NHL: fajne wyniki meczy devils-huricanes, bruins-canadiens (i nie tylko te) NBA: orlando-charlotte (i nie tylko te) I chyba dość eksperymentów z ligą hiszpańską - fajne wyniki HT/FT np. mecz barcelona-villareal, valencia-espanyol. A to wszystko nie po raz pierwszy. Wydaje mi się, że najbardziej przewidywalne są: niemiecka, belgijska, angielska. Ale to może dla mnie. A pewnie na NHL i NBA trzeba się dobrze (ale to dobrze) znać. Szkoda, bo miałem ładne kupony, ale to zwykle norma. Pozdrowienia&Powodzenia, Janusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Ferrero, ale nie dlatego ze przegral, tylko dlatego ze go nie obstawilem. Gralem sobie progresja przeciwko faworytom w tenisie (kurs >4) i akurat gagatka nie zagralem... bo byl taaaki pewny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Może rzeczywiście z progresji na tenis Borsuk jest jakaś kasa, ale to dla mnie paranoja, grać na ten sport progresją, trochę to śmieszne, bo i kursy takie sobie a i niektóre serie tych lepszych trwają i trwają i trwają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a więc nie masz co żałować bo często w tym wypadku do głosu dochodzi przypadek i rzadko kiedy ludzie łapią takie rodzynki, przy tym wychodząc na dobrą kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Zdecydowanie Deportivo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> za grę i wynik z Malagą. Mogłem być dużo "do przodu" a tak ledwo na plusie. 2jot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
to i ja sobie ponarzekam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: deportivo..
arth
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Niejaki N O V A K J I R I dziś w godzinach popołudniowych sprzedał mnie. Ale chronologicznie: obstawiłem we wtorek za AKO 1,6 (kurs wysoki by zachęcić mnie podobnych), wczoraj widziałem rano kurs 1,4 (właśnie dlatego spadł), a wieczorem na 90% byłem pewien, że mnie mają - kurs wzrósł do 1,45 (pewnie wtedy zapadła decyzja o przegraniu). Ale cóż pepik Jiri pewnie więcej skasował za swoją przegraną niż za wygrany ten turniej w Monachium w zeszłym roku. Live: coś dziwnego dzieje się w meczu Kuerten-Norman w drugim secie 4:1 i stało się 5:7, czekam na trzeci ... chyba się załamię jeśli i on. Konkluzja: w pojedynki z PSINAMI z byłego obozu wschodniego nie należy wchodzić, no chyba, że against. feeeeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
*******ony w jego ****a mac celtik . az mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce
s*******il mi dwa kupony na laczna kwote okolo 2000zł. niech go wszyscy diabli wezma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Mnie również Celtic pozbawił sporo kasy - a grałem rozpisem podpierając się remisami - do 90 minuty byłem do przodu. 2jot
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] no i jak panowie z poznania??? gramy do końca co??? tylko bez kitów że kontuzje były bo łks gra juniorami od początku sezonu i ci juniorzy słaniając się na nogach i potykając o piłkę was ograli... po prostu wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
juan hmm widze ze ty chyba za widzewem ;-( ale najsmieszniejsze bylo jak kibice lecha krzyczeli " LKS nie spadnie , LKS nigdy nie spadnie " no i przedwczesne zakonczenie meczu spowodowane wtargnieciem kibicow ELKSY ;-) no coz - taka polska liga "nie zmienia sie niciesz sie ze LKS kupil i jest nadal w 2 lidze, a jednoczesnie pozdrawiam kibicow z Bialegostoku - przykro mi chlopaki - to juz bylo wczesneij ustalone i nie byliscie w satnei tego zmienic - gratuluje 4-2 !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Siemanko! Sorki, ze zasmiecam cenna przestrzen, ale musze dac upust swojej zlosci! Gram i gram, juz 40 zl jestem w plecy i nic! Powtorze: nic a nic! Chyba zaczne grac bardziej ostroznie i o mniejsze stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , ale to nie jest takie przyjemne, prawda? No coz... przy okazji chcialbym wpisac na czarna liste wszystkie zdarzenia STSu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Pozdrowionka, zycze wysokich wygranych... Jak bedziecie typowac to wiedzcie, ze to mnie z kapusty obieracie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Twister, niezly z Ciebie chlop jest. Ja proponuje nie zmniejszac stawek, tylko moze zaczac czytac to forum od dzialu Swiat Bukmacherstwa, a nie od czarnej listy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak chcesz wygrac to postaw dzisiaj na Boston w MLB - to jest banker (jak kazdy inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał Twister: [QB]...Gram i gram, juz 40 zl jestem w plecy i nic! Powtorze: nic a nic! Chyba zaczne grac bardziej ostroznie i o mniejsze stawki ... Hmm dla otuchy - radzę Ci dobierać typy, różnie bywa, ale przede wszystkim nie grać wszystkiego co sie wydaje oczywiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .Wtedy jest szansa na uniknięcie "niespodzianki". Też trochę wpłaciłem bukom, ale co się ograłem to moje i jestem + - koło zera. W piątek puściłem na noc za "ostatnie" 40 zł kupon 5/6 i jak się zaczęły mecze MLB to mnie zesłabiło po pierwszych wynikach - tam gdzie stawiałem win zaczęło się lost, tam gdzie under zaczęło się np. 2-2 i tak gdzieś w 4 meczach. Więc już przekonany, że conajmniej weekend bez bet'ów nawet nie odbierałem poczty do póżnego popołudnia w sobotę i ... jak zobaczyłem nie mogłem uwierzyć - wszystko weszło za 307 PLN i gram nadal. Weekend zmarnowałem mimo dobrych wyników - za długie kupony dziś +. Puszczę zaraz na noc: Ottawa - Toronto [email]1@1[/email],85 oraz Cincinatti Reds - Milwuakee Brewers Wybrani pitchers Hamilton(Cin) vs Quevedo(Mil) Powyzej/Ponizej powyżej 9 [email]runs@1[/email],76. Za 30 PLN. Kusi mnie jak zwykle double, Powodzenia, Janusz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki za otuche! Ale to zalamac sie idzie... Gram juz 2 tygodnie i nic nie wpadlo, dzis wyslalem kupon w STS z kursem 6(!) i klapa! :eek: Moj kumpel zagral 2 razy i 2 razy wygral. Chyba zaczne typowac to co on. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chetnie bym dzis cos jeszcze postawil (przegral) ale STS dzis tylko do 17:30, a w expekt nie mam jeszcze $ na koncie, wiec dopiero jutro ogrywam buka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cale szczescie, ze czeskie piwko tylko 1 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: . Pozdrowionka chlopcy, jutro jest moj (nasz) dzien. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Widze, że dawno nikt tego miejsca nie odwiedzał. Chyba wszystkim wszystko dobrze wchodzi. Do dzisiejszego poranka byłem zadowolony z gry na MLB, ale widze,że to jest bardziej nieprzewidywalna i pojebana gra od NHL. To co od*******iło LA Dodgers to sie w pale nie mieści. Prowadząc 5-0 do swej 7 zminy wtapiają w jednej zmianie 8-6. Gdzie tu jest sportowa sprawiedliwość???
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: L.A. Dodgers
P.S. Jestem ciekaw ile ludzi wjebało na Seattle-kolejnym "rodzynku" z dnia wczorajszego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
ah wiec i ja sie dorzuce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Seatlle
ta gra jest o wiele bardziej pojebana od NHL .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
rodżer ****a kutas szmata pizda dupodajny s****ysyn wdupezajebany federer, ****a ****a ****a i jeszcze raz ****a. oby mu rodzina wyzdychala ***kowi jednemu
uufff od razu lżej czlowiekowi na duszy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|