Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Quote
Oryginalnie wysłał looser:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Emilio:
[qb]

W profie kurs spadł z 2,47 na 1,98. Mi sie udało jeszcze załapać do Totomixa na kurs 2,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tak wiec czekamy do wieczora i mam nadzieje ze bedzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
w profie bez zmian
moze ci sie majtnelo z meczem ponizej ??[/qb]
no chyba tak bo widze ze nastepna pozycja jest 1,98. to wszystko dlatego że sie spieszylem.
Ale i tak mam nadzieje ze wejdzie.
Pozdrowionka dla wszytskich ktorzy trzymaja kciuki za Vienna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
w profie jest dalej kurs 2,47 puszczalem o 16,21

Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
17.11 - dalej 2.47 w Profie

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Myślę , że vienna wygra to spotkanie. Moja analiza tego spotkania w private picks, Soczi i Majestics zgadzam się z wami.
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]no i vienna podtrzymala dobra passe
ciekawe jaki kurs wystawia w poniedzialek polskie buki[/qb]
ten post mial byc tu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Vienna ostatnio super passa. W piątek wygrałem na niej troche kasy ale dzisiaj nie zagrałem a szkoda bo kurs był 4,15 w profie i zwyciestwo na wyjedzie 3:1 z liderem Grazem. W poniedziałek ide i stawiam na nich jakas wieksza kase obojętnie z kim będa grali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Emilio, no sprawa warta jest grania. Vienna od kilku kolejek cudownie ozdrowiała. Wiąże się to z przyjściem możnego sponsora do klubu ( ponoć bardzo bogatego i nieżałującego grosza na hokej)
Rodzi się pytanie czy rzeczywiście sa tacy dobrzy czy może jest jakiś inny powód tych zwycięstw... postaram się zbadać sprawę...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Jutro meczy Klagenfurt-Vienna. Klagenfurt jest wiceliderem a Vienna jest ostatnia. Na pierwszy rzut oka pewna 1 ale osoby które sie troche hokejem interesują zauważyłay ostatnio świetną passę Vienny. 4 zwyciestwa z rzędu w tym ostatnie wczoraj na lodowisku lidera Grazu mają przecież swoją wymowę. Ja zaryzykuję 2 (kurs 3,2 w Prof). Mam nadzieje że podtrzymają świetną passe. Duff - jak będziesz miał jakieś informację na tego meczu daj znać.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
W sts-ie na Vienne jest kurs 3.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Az sie prosi zeby to zagrac,czekam tylko na opinie expertow.Co myslicie-oplaca sie??W koncu kazda passa sie kiedys konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]W sts-ie na Vienne jest kurs 3.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Az sie prosi zeby to zagrac,czekam tylko na opinie expertow.Co myslicie-oplaca sie??W koncu kazda passa sie kiedys konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro[/qb]
Tylko pamiętaj że w STS mecz jest ten w kombinacji

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Nie dość tego vienna wygrała już z kacem!!
Klagenfurt CE Wien 1:2 14.11.2003
przy stawce 6,00 na vienne!!
obadajcie
http://www.betexplorer.com/hockey/austri...matchid=5812685 [betexplorer.com]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Klagenfurt-Vienna 2 kurs 3,3(Totomix) w STS jest wyższy ale w kombinacji
Stawka 25zł
EWK- 74,25zł

Czekamy do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
3 ostatnie spotkania h2h :
2003-11-14 Klagenfurter AC 1 2 Vienna Capitals

2003-09-25 Vienna Capitals 1 2 Klagenfurter AC

2003-02-23 Klagenfurter AC 0 3 Vienna Capitals
pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
coś za ładnie mi to wygląda. W expekcie kurs na vienne az 3,6.
grać czy nie grać otóż jest pytanie. Inna sprawa że kurs zdecydowanie zawyżony

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
no i Vienna przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Nie robie z tego tragedii bo mam cicha nadzieje ze w piatek sie zrewanzuja gdyz graja ponownie z Klagenfurter tyle ze u siebie.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
jakies info na temat vienna- kac?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
Myslicie, ze możliwa jest 1
w meczu Feldkirch - Graz?

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał Emilio:
[qb]no i Vienna przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Nie robie z tego tragedii bo mam cicha nadzieje ze w piatek sie zrewanzuja gdyz graja ponownie z Klagenfurter tyle ze u siebie.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No wlasnie Emilio, w to tez wierze i typuje 1 na Vienne! Kurs w Expekcie 2,00

Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
siemka na dzisiaj villah-linz 1 lub jak kto woli 1x pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
siemka na dzisiaj villah-linz 1 lub jak kto woli 1x pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, burbon), 2,175 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,452
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1