|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Org. wysłał Komarek : Dzisiaj rusza kolejna i juz chyba ostatnia z europejskich lig hokejowych wiec pozwolilem sobie zalozyc nowy temat poswiecony wlasnie jej.
Moje typy na 1 kolejke:
Vienna - Klagenfurt (1) 2.4 Graz - Linz (2) 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No Capsi dzis niestety w regulaminowym 1-1, Ale popieram drugi typ na jutro Komarka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Ma ktoś archiwalne tabele i wyniki, choćby z zeszłego roku dotyczące tej ligi??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czesc wszystkim!!!!!!!!!! Dzisiaj nie mam czasu sie rozpisywac ale obiecuje ze nastepnym razem podam pare faktow na temat spotkan ktore typuje. Dzisiaj moje typy opieram na tym sezonie i na spotkaniach druzyn glowa w glowe z przed sezonu.
Spotkania na jutro:
Graz-Villach - X2 Innsbuck-Linz - 1 Klagenfurt-Feldkirch - 1
Zycze powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399 |
Czy ktoś może mi podac link do austriackiej ligi?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Adolf zobacz stronke livescore.cc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Ma ktoś archiwalne tabele i wyniki, choćby z zeszłego roku dotyczące tej ligi??[/qb] ADOLF MAM ! tez mialem ten problem i oto sa.. na betandwin.com, po lewej na dole jest menu, wybierasz statystyki i otwiera sie okno z tabelami roznych dyscyplin do kliku lat wstecz. wiadomosc dzieki Gogetowi w temacie "tabele ręki,siatki,kosza", <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla niego !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dzieki Piil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Marcy$: [qb] Chodzi mi o mecz wicelidera GAK Graz z outsiderem ligi Vienna Capitals. GAK u siebie spisuje sie bardzo dobrze natomiast wiedenczycy nie zdobyli na wyjezdzie jeszcze chocby punktu. Kurs w Toto-Mixie jest calkiem, calkiem 1,56 na gospodarzy i mysle ze warto zagrac ten mecz, tym bardziej ze GAK po ostatniej wyjazdowej porazce z liderem VSV bedzie chcial szybko odrobic stracone punkty, a moze sie myle??? jezeli ktos ma jakies info o tym meczu niech sie ze mna podzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141 |
moze ktos podrzucic stronke na ktorej sa wyniki ligi hokeja austriackiej. cos w stylu hockeyway.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał zwardos: [qb]moze ktos podrzucic stronke na ktorej sa wyniki ligi hokeja austriackiej. cos w stylu hockeyway.com[/qb] Zobacz do tematu : Linki do hokejowych wyników "na żywo" - tam znajdziesz namiar
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
profesjonal przygotował nastepny mecz w promocji na jutro
vienna-feldkrich 1 2,47
w austri kurs oscyluje kolo 1,9 a w wetpunkcie nawet 1,8
vienna po prostu zaczela ostatnio grac we wtorek byl w profie linz w promocji byc moze vienna tez wejdzie -jest wedlug wiekszosci bukmacherow faworytem a w polsze nie
moze ktos cos wygrzebie na temat tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Vienna-Feldkirch 1 2,47 - co do tego spotkania nie jestem aż tak przekonany, choć przekonani są do niego z pewnością Austriacy, no może bez tych mieszkających w Feldkirch. Faworytem bukmacherów on-line jest również zespół gospodarzy (2,1 do 2,2), ale niewielkim. Vienna po przerwie to jak na razie całkowicie odmieniony zespół, do czego przyczyniły się (a może są efektem?) dwa wyjazdowe zwycięstwa kolejno z KAC Klagenfurt i Villachem. Oba jak najbardziej zasłużone, biorąc pod uwagę liczbę oddawanych strzałów i stwarzanych sytuacji ze strony Vienny i ich przeciwników. Teraz pierwszy mecz po przerwie na własnych śmieciach, który zobaczy na pewno komplet widzów w wiedeńskiej hali (a na pewno więcej niż w ostatnich spotkaniach, gdy atmosfera wokół drużyny co tu mówić leżała). Vienna to w tym wypadku casus Soedertaelje ze szwedzkiej ligii (jak pamiętamy Soedertaelje z Leksandem udało się wówczas wygrać po dogrywce ten must-win game, a potem pokonali również u siebie Frolundę), z tymże przeciwnik - zespół Feldkirch wyjątkowo słabo prezentuje się na wyjazdach (1-0-5 w tym jedna porażka po dogrywce). Za 2,47 z pewnością warto zaryzykować.
skopiowałem swoją wypowiedź z Nasze kupony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
no soczi trafiles bergen gratuluje nie trafiles friska i lukko -to teraz pora zebys trafil vienne (statystycznie tak wychodzi) ja z rana chyba uderze srednio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2002
Posty: 71 |
Feldkirch bez trzech zawodników (kontuzje i choroby), a w klubie z Wiednia pojawił się nowy sponsor i panuje doskonała atmosfera po ostatnich zwycięstwach. Wszyscy w klubie uważają , że jest to początek dobrej passy i odrabiania strat z początku sezonu. Na chwilę obecną 1 wydaje sie być chyba pewne ale zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzien ......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]no soczi trafiles bergen gratuluje nie trafiles friska i lukko -to teraz pora zebys trafil vienne (statystycznie tak wychodzi) ja z rana chyba uderze srednio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] co do Lukko to muszę przyznać spory pech bo goście wygrywali 2:1 i stracili bramkę bez sensu w przewadze a w strzałach było 36-17 dla Lukko więc to obrona bądź bramkarz zawalił sprawę, 5 padła po wycofaniu GK; Trondheim z resztą też przeważał w meczu, ale cóż z tego skoro tracił bardzo łatwo, a strzelanie przychodziło już z trudem. Ale te 3 dzisiejsze mecze uważam za znacznie pewniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Oryginalnie wysłał majestic: profesjonal przygotował nastepny mecz w promocji na jutro vienna-feldkrich 1 2,47
W profie kurs spadł z 2,47 na 1,98. Mi sie udało jeszcze załapać do Totomixa na kurs 2,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak wiec czekamy do wieczora i mam nadzieje ze bedzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
viene rano o 9 ,30 pocisnalem solidnie ale cos mi sie ten mecz zaczyna niepodobac ,wczorajszy bergen byl czytelniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Emilio: [qb]
W profie kurs spadł z 2,47 na 1,98. Mi sie udało jeszcze załapać do Totomixa na kurs 2,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak wiec czekamy do wieczora i mam nadzieje ze bedzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] w profie bez zmian moze ci sie majtnelo z meczem ponizej ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|