|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Oryginalnie wysłał looser: [qb] Oryginalnie wysłał Emilio: [qb]
W profie kurs spadł z 2,47 na 1,98. Mi sie udało jeszcze załapać do Totomixa na kurs 2,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak wiec czekamy do wieczora i mam nadzieje ze bedzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] w profie bez zmian moze ci sie majtnelo z meczem ponizej ??[/qb] no chyba tak bo widze ze nastepna pozycja jest 1,98. to wszystko dlatego że sie spieszylem. Ale i tak mam nadzieje ze wejdzie. Pozdrowionka dla wszytskich ktorzy trzymaja kciuki za Vienna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
w profie jest dalej kurs 2,47 puszczalem o 16,21
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44 |
17.11 - dalej 2.47 w Profie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Myślę , że vienna wygra to spotkanie. Moja analiza tego spotkania w private picks, Soczi i Majestics zgadzam się z wami. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]no i vienna podtrzymala dobra passe ciekawe jaki kurs wystawia w poniedzialek polskie buki[/qb] ten post mial byc tu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Vienna ostatnio super passa. W piątek wygrałem na niej troche kasy ale dzisiaj nie zagrałem a szkoda bo kurs był 4,15 w profie i zwyciestwo na wyjedzie 3:1 z liderem Grazem. W poniedziałek ide i stawiam na nich jakas wieksza kase obojętnie z kim będa grali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Emilio, no sprawa warta jest grania. Vienna od kilku kolejek cudownie ozdrowiała. Wiąże się to z przyjściem możnego sponsora do klubu ( ponoć bardzo bogatego i nieżałującego grosza na hokej) Rodzi się pytanie czy rzeczywiście sa tacy dobrzy czy może jest jakiś inny powód tych zwycięstw... postaram się zbadać sprawę... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Jutro meczy Klagenfurt-Vienna. Klagenfurt jest wiceliderem a Vienna jest ostatnia. Na pierwszy rzut oka pewna 1 ale osoby które sie troche hokejem interesują zauważyłay ostatnio świetną passę Vienny. 4 zwyciestwa z rzędu w tym ostatnie wczoraj na lodowisku lidera Grazu mają przecież swoją wymowę. Ja zaryzykuję 2 (kurs 3,2 w Prof). Mam nadzieje że podtrzymają świetną passe. Duff - jak będziesz miał jakieś informację na tego meczu daj znać. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
W sts-ie na Vienne jest kurs 3.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Az sie prosi zeby to zagrac,czekam tylko na opinie expertow.Co myslicie-oplaca sie??W koncu kazda passa sie kiedys konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]W sts-ie na Vienne jest kurs 3.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Az sie prosi zeby to zagrac,czekam tylko na opinie expertow.Co myslicie-oplaca sie??W koncu kazda passa sie kiedys konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro[/qb] Tylko pamiętaj że w STS mecz jest ten w kombinacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Klagenfurt-Vienna 2 kurs 3,3(Totomix) w STS jest wyższy ale w kombinacji Stawka 25zł EWK- 74,25zł
Czekamy do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
3 ostatnie spotkania h2h : 2003-11-14 Klagenfurter AC 1 2 Vienna Capitals 2003-09-25 Vienna Capitals 1 2 Klagenfurter AC 2003-02-23 Klagenfurter AC 0 3 Vienna Capitals pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
coś za ładnie mi to wygląda. W expekcie kurs na vienne az 3,6. grać czy nie grać otóż jest pytanie. Inna sprawa że kurs zdecydowanie zawyżony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
no i Vienna przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Nie robie z tego tragedii bo mam cicha nadzieje ze w piatek sie zrewanzuja gdyz graja ponownie z Klagenfurter tyle ze u siebie. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
jakies info na temat vienna- kac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139 |
Myslicie, ze możliwa jest 1 w meczu Feldkirch - Graz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał Emilio: [qb]no i Vienna przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Nie robie z tego tragedii bo mam cicha nadzieje ze w piatek sie zrewanzuja gdyz graja ponownie z Klagenfurter tyle ze u siebie. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] No wlasnie Emilio, w to tez wierze i typuje 1 na Vienne! Kurs w Expekcie 2,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51 |
siemka na dzisiaj villah-linz 1 lub jak kto woli 1x pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51 |
siemka na dzisiaj villah-linz 1 lub jak kto woli 1x pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka