Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 28 1 2 3 4 5 6 27 28
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by Rob Roy
Jestem zadowolony, że są tacy ludzie jak Denko, którzy mają w dupie wielki kapitał i BF.
Prawdziwy bohater. Taki Robin Hood. Zabiera bogatym (betfair) rozdaje biednym (sobie).

Takich rzeczy nie można usprawiedliwiać, ale albańskiego piłkarza jeszcze można jakoś tłumaczyć. Zarabia taki naszą średnią krajową, a tu jednym przegranym meczem w Intertoto może się ustawić na parę lat. Ale Davydenko? Top 4 ATP, zarobki pewnie nie mniejszcze niż milion $ za sezon i jeszcze wyciąga rękę po pieniądze graczy. Jeszcze - nazwijmy to po imieniu - ich okrada.
najśmieszniejsze jest to,że gdyby pzregrał normalnie w 3 secie nie byłoby sprawy.....i tego najbardziej nie mogę zrozumieć,naprawdę tak pewnie się poczuł.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by Rob Roy
Jestem zadowolony, że są tacy ludzie jak Denko, którzy mają w dupie wielki kapitał i BF.
Prawdziwy bohater. Taki Robin Hood. Zabiera bogatym (betfair) rozdaje biednym (sobie).

Takich rzeczy nie można usprawiedliwiać, ale albańskiego piłkarza jeszcze można jakoś tłumaczyć. Zarabia taki naszą średnią krajową, a tu jednym przegranym meczem w Intertoto może się ustawić na parę lat. Ale Davydenko? Top 4 ATP, zarobki pewnie nie mniejszcze niż milion $ za sezon i jeszcze wyciąga rękę po pieniądze graczy. Jeszcze - nazwijmy to po imieniu - ich okrada.
najśmieszniejsze jest to,że gdyby pzregrał normalnie w 3 secie nie byłoby sprawy.....i tego najbardziej nie mogę zrozumieć,naprawdę tak pewnie się poczuł.
laugh No może z tą gloryfikacją trochę przesadziłem, jednak faktem jest, że mnie nigdy nie okradł, bo ja w przeciwieństwie do Was nie uzurpuje sobie prawa do pewnej wygranej stawiając na faworyta. Zastanówcie się nad tym.

Agassi, co Ty wypisujesz ? Skąd ta pewność, że by nie zablokowali gdyby dokończył mecz, poza tym czy on naprawdę nie mógł mieć kontuzji, chyba nie będziecie pisać, że wiecie lepiej od niego.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A widziałes kiedys nierozliczony mecz tenisowy co się skończył wygraną piłką meczową ........jak tak to zapodaj jaki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by ozzy123
Originally Posted by AGASSI
Mam wrażenie,że wielu jest po prostu wściekłych,że nie zarobili na tych meczach...........a co do tych kursów to przecież nie wystawia ich BF tylko Gracze wiec jak to sobie wyobrażacie,że powinien siedzieć gościu z BF i korygować kursy Graczy co byłoby parodią giełdy albo może ma dzwonić do Gracza i zapytać : Dlaczego wystawiasz taki kurs jak widać gołym okiem,że przegrasz....kolejna parodia.

Bf przede wszystkim powinno byc konsekwentne, albo anulujemy jak widać, że są wałki, albo umywamy ręcę. Ni może byc tak, że w jednym przypadku anulują, a w drugim, gdzie wałek jest równie ewidentny, nie.

Nie wiem, jak Wy, ale ja następnym razem dwa razy się zastanowie, zanim zagram na bf, żeby nie obudzic się z ręką w nocniku.
Dla mnie ta firma straciła wiarygodność i sądze, ze nie tylko dla mnie.
popatrz sobie na dzisiejsze obroty na BF i możesz być pewien,że nikt tam nie będzie po Tobie płakał........... wink
Wyroki Agassiego są jak widać niepodważalne, kilka cyferek na BF, wszystko jasne, i gdyby nie ten krecz, to byłaby bajka.

Marnujesz się, widzę dla Ciebie miejsce w ekipie Denki, będziesz doradcą od BF.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Originally Posted by AGASSI
A widziałes kiedys nierozliczony mecz tenisowy co się skończył wygraną piłką meczową ........jak tak to zapodaj jaki.
A widziałeś kiedyś rozliczony mecz tenisowy co się skończył kreczem... Jak tak to zapodaj jaki ? laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Vega1
Originally Posted by Rob Roy
Jestem zadowolony, że są tacy ludzie jak Denko, którzy mają w dupie wielki kapitał i BF.

A ja jestem zadowolony że nie mam pod kopułą podobnie jak Ty.
ot prosty i celny komentarz innego usera.......i wszystko jasne......... laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Dla Ciebie wszystko musi być proste, bo nie nadążasz.

Wystarczy kilka cyferek, literek i wszystko jasne.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Andre, chyba się nie obraziłeś. Z tym proste, to był taki żarcik, wszystko musi być totalnie skomplikowane. crazy

Chętnie poznam jeszcze kilka Twoich teorii. puke

To jak zgoda ? wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Originally Posted by Rob Roy
No może z tą gloryfikacją trochę przesadziłem, jednak faktem jest, że mnie nigdy nie okradł, bo ja w przeciwieństwie do Was nie uzurpuje sobie prawa do pewnej wygranej stawiając na faworyta. Zastanówcie się nad tym.

Nie chodzi o to że nagle całe forum wymyśliło sobie fix, bo przegrało pieniądze na faworycie. Nie. Tu nie było faworyta, tu był odrazu wygrany, tylko przed meczem wiedziało o tym pare osób, a kilkadziesiąt (kilkaset, może więcej) spodziewało się tego. I problem w tym że wszyscy Ci którzy stawiali na roztrzygnięte już spotkanie stali na przegranej pozycji. I to jest złe. Że sport, który powinien z natury być czysty i bez podejrzeń robi się brudny i odrażający. Że jeden z drugim nie mogą się założyć o to który zawodnik jest lepszy, bo a nuż ów zawodnik wykiwa i jednego i drugiego odgrywając swój własny scenariusz.
To nie chodzi o mnie czy bukmachera. Nie chodzi o pieniądze. Chodzi o 3 stronę tej układanki, mianowicie o mecz. I dopóki wszystko się rozgrywa fair-play nikt nie uzurpuje sobie prawa do wygranej z faworyta. Faworyt może przegrać, faworyt nie równa się wygrany. Natomiast jeżeli odstawia się szopkę na oczach tysięcy ludzi to nie sposób nie powiedzieć że ktoś tu oszukuje. A oszukanym był każdy kto stawiał na to spotkanie. Bo stawiał licząc na równą walkę obu zawodników. Przedwczoraj jeden nie walczył. Jedynie odgrywał rolę....


Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
kto qrka stawiał na rozstrzygnięte spotkanie?
Chyba ty.

\Jak znałes wynik to trza było stawiac against denko i masz kase za nic i się cieszysz.

coś tu nie halo chyba...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Denko najwiekszy wałkarz nawet dzieci wiedza ze ten zawodnik to jeden wielki przekret. Scenariusz zazwyczaj podobny, przed meczem faworyt kurs okolo 1,2-1,4 nastepnie pierwszego seta wygrywa dosc gladko, na rywala w tym momencie kosmiczny kurs, co robi denko? Przegrywa dwa kolejne sety, albo krecz, taki to juz zawodnik, nie powiem dzieki tym jego numerom ze trzy razy zlapalem kurs na jego rywala ponad 10, ale co by nie mowic dla mnie ten zawodnik to jednak zenada i wcale sie betfair nie dziwie ze powiedzili stop, ilez mozna? Trzeba znac granice.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Chyba niektórzy się wypowiadają do końca nie wiedząc jaki był przebieg wahań kursów. Kursy na Ruska cały czas w okolicach 1,2 i już grubo obrócone i nagle przed meczem ktoś stawia ponad milion euro po kursach 1,6-1,8 na Vassalo i tak w dół aż kurs na Vassalo przed meczem spada do 1,2. Davydenko wygrywa seta, ani śladu kontuzji a tu dalej Vassalo jest zdecydowanym faworytem. Gra obrońca tytułu z przeciętnym zawodnikiem a tu by ktoś stawiał na outsidera taką grubą forsę tylko dlatego, że Denko lubi mecze odpuszczać ? Ci co byli na korcie to widzieli, że ta kontuzja była udawana.

Obrót 7 mln to bardzo dużo, ale na to już bym tak nie zwracał uwagi bo jedni kupują potem sprzedają a obrót rośnie.

Bawią mnie natomiast te posty o kursach 1,1 na Odesnika. Ludzie sami wystawiają kursy i irracjonalnych kursów można znaleść masę. Był taki kurs bo ktoś taki wystawił, ja często widzę kursy po 1,05 na obu zawodników ale można to pograć za parę euro max i często się tak właśnie dzieje zaraz po wystawieniu kursów lub właśnie po pierwszych secie szczególnie przy mało popularnych meczach.

Co do meczu Montanesa to tam się poprostu cały czas utrzymywały kursy na podobnym poziomie i gdyby ktoś to zagrał grubo i zaczął wykupywać po kolei kursy to przecież i kurs na Vassalo byłby dużo wyższy niż 1,85 a był taki bo Vassallo też narzekał na kontuzję. Co innego jednak mecz 4 rakiety z outsiderem i kursy po 1,2 na niego grubo grane a mecz dwóch kelnerów i kursy po 1,85
za kilkaset euro do pogrania.

Dla mnie Betfair zachował się prawidłowo i pochwalam tą decyzję. Takie tłumaczenie, że dopuszczali u siebie oszustwa do tej pory to będą je znosić wiecznie do mnie nie trafia. Oszustwo tu było oczywiste i to na grube pieniądze i nikt mi nie wmówi, że było inaczej. Kto tam w Sopocie oprócz Denki jeżeli usłyszał o tym jego urazie miał akurat konto w Betfair i milion euro na końcie. Możliwe, że Betfair jest jakoś zobligowany do przeciwdziałaniu przestępstwom. MoneyBookers też przeciwdziała praniu brudnych pieniędzy mimo, że mogłoby umywać ręce i spokojnie trzepać kasę na prowizjach. Ktoś by się mógł w końcu do nich przyczepić i zlikwidować taką giełdę.

Pamiętajcie, że oni mają dużo więcej danych do dyspozycji niż zwykli gracze. My możemy się jedynie dowiedzieć jaki był obrót i kto za ile grał po jakich kursach. Oni wiedzą też dokładnie kto, kiedy i za ile kupił i sprzedał. Jeżeli się zdecydowali na taki krok to musieli mieć ku temu solidne podstawy bo napewno zdawali sobie sprawę, że to podważy ich wizerunek miejsca gdzie nawet mafia może sobie spokojnie pozarabiać.

Nie dajmy się jednak zwariować i doszukiwać się wałków w każdym spotkaniu, gdzie występuje nagły zwrot wydarzeń. Betfair jak już w przyszłości zawiesi jakiś mecz to tylko taki oczywisty wałek jak u Denki, gdzie jeszcze przed spotkaniem ktoś grubo gra na jego porażkę.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Originally Posted by Goget
Bawią mnie natomiast te posty o kursach 1,1 na Odesnika. Ludzie sami wystawiają kursy i irracjonalnych kursów można znaleść masę. Był taki kurs bo ktoś taki wystawił, ja często widzę kursy po 1,05 na obu zawodników ale można to pograć za parę euro max i często się tak właśnie dzieje zaraz po wystawieniu kursów lub właśnie po pierwszych secie szczególnie przy mało popularnych meczach.

Przed meczem kursy na Odesnika: back 1.28, lay 1.29
Garcia lamie go w pierwszym gemie meczu, kursu wznosza sie na poziom: back 1.35, lay 1.4
Pierwszy set konczy sie zwyciestwem Chilijczyka, back 1.4, lay 1.41
Amerykanin doprowadza do stanu po 1 w setach, back 1.1, lay 1.11.

Mozemy mowic o irracjonalnych kursach wtedy gdy roznica miedzy back i lay idzie w dziesietne czesci albo i cale punkty. Nie gdy jest na poziomie setnych czesci punktu.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by Rob Roy
Zmiany kursów czy krecz to nie jest wytłumaczenie tego co zrobił BF, a już tym bardziej jakieś wywiady.

Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem, oczywiście nie usprawiedliwiającym BF, jest zagrożenie dużymi stratami finansowymi. Chyba każdy widzi co daje posiadanie kontroli nad taką giełdą zakładów, i wątpliwe wydaje mi się, żeby BF opierał się tylko i wyłącznie na prowizji z zakładów. Wystawianie kursów, operowanie nimi bez żadnych ograniczeń, bez pięciosekundowego opóźnienia, z danymi na temat wystawionych zakładów przez graczy. Ciężko z takiej przewagi nie skorzystać. Ja osobiście nie wierze w uczciwość BF. I nagle znajduje się ktoś, kto jest sprytniejszy od nich, ktoś kto uderza w ich interesy, do tego stopnia, że jedyne wyjście to utrata wiarygodności i zwrot. Nie oszukujmy się, takie działanie jak wnoszenie oskarżeń na danego zawodnika, to nie jest walka o nas, tylko o prawo do dalszego bezproblemowego żerowania na nas. Jestem zadowolony, że są tacy ludzie jak Denko, którzy mają w dupie wielki kapitał i BF.

Przykro mi, ale ten post jest dla mnie bardzo niezrozumiały. W jaki sposób Betfair był zagrożony stratami finansowymi? Anulując mecz Dawidienki? W jaki sposób uderzyło to w interesy betfair?

btw, Betfair nie wystawia kursów...


Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by pixies
Nie zapominajcie o jednym - BF zna strony transakcji i musi mieć podstawy do takich decyzji. Tak samo jest na giełdach pap. wart. - można zawiesić rozliczenie lub anulowac zawarte transakcje, jeśli zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa.
A odnośnie tenisistów (i ogólnie sportu) - nie bardzo widać jakieś wyjście, to są ogromne pieniądze, a zmniejszenie puli nagród w turniejach jeszcze wzmoży takie przekręty. Musiałby się odwrócić cały świat - sponsorzy, kibice - ale to raczej nie wchodzi w grę.

bardzo dobry post, który trafia w sedno sprawy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928



Rozumiem rozgoryczenie tych, którzy nie wygrali na tym meczu ale jedno trzeba powiedzieć nikt nie stracił gdyz stawki zostały zwrócone. Marna pociecha? byc może.

Jednak znaczące jest , że słowa krytyki na BF padaja z ust tych, którzy nie zarobili na tym meczu ( 'nie zarobili' , a nie 'przegrali').

Betfair podpisał tzw. Memorandum of Understanding z wieloma organizacjami sportowymi na xałym świeicie i na podstawie tego dokumentu firma dązy do tepienia wszelkich przejawów nieczystej ingerencji w sporcie. O wielu przypadkach się po prostu nie pisze i nie mówi w mediach.

Ostatni mecz Dawidienki to jednak jaskrawy przypadek brutalnej ingerencji w sfere zakładów wzajemnych stąd stanowcza i otwarta reakcja ze strony Betfair.


Na zakończenie jeszcze post Vegi, który bardzo ładnie ujął to w jednym zdaniu, no może dwóch.
Quote
Tam były ściany z grubych milionów które nie pozwoliły drgnąć kursom.

To był mecz inny niż wszystkie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Betfair powiedziało A. ITF musi powiedzieć B. Myślę, że 5-letnia dyskwalifikacja była by odpowiednią karą.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
ITF, ATP czy kto tam za to odpowiada..

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
[quote=punter UK]


Rozumiem rozgoryczenie tych, którzy nie wygrali na tym meczu ale jedno trzeba powiedzieć nikt nie stracił gdyz stawki zostały zwrócone. Marna pociecha? byc może.

Jednak znaczące jest , że słowa krytyki na BF padaja z ust tych, którzy nie zarobili na tym meczu ( 'nie zarobili' , a nie 'przegrali').

Betfair podpisał tzw. Memorandum of Understanding z wieloma organizacjami sportowymi na xałym świeicie i na podstawie tego dokumentu firma dązy do tepienia wszelkich przejawów nieczystej ingerencji w sporcie. O wielu przypadkach się po prostu nie pisze i nie mówi w mediach.

Ostatni mecz Dawidienki to jednak jaskrawy przypadek brutalnej ingerencji w sfere zakładów wzajemnych stąd stanowcza i otwarta reakcja ze strony Betfair.


Na zakończenie jeszcze post Vegi, który bardzo ładnie ujął to w jednym zdaniu, no może dwóch.
[quote]
Tam były ściany z grubych milionów które nie pozwoliły drgnąć kursom.

To był mecz inny niż wszystkie.
zarobilbym na tym meczu kilkadziesiat euro, co przy mozliwosci zarobku kilkaset jest zadnym zyskiem krytykuje decyzje bf nie dlatego ze nie wygralem tych paru groszy tylko ze taka decyzja stwarza precedens a takze dlatego ze ten walek roznil sie od innych tylko skala TEN MECZ NIE BYL INNY NIZ WSZYSTKIE zasada strzyzenia amatorow grajacych na postawie scoreborda byla ta sama
jak w co najmniej dziesieciu meczach w ostatnim miesiacu

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tylko, że tutaj nikt nikogo na bardzo dużą kase nie zroibł. 7 milionów $ obrotu, ktoś grał i ktoś musiał wystawić. Jak dlamnie to Ruskie sie kasą wymieniły ;] a normalni ludzie tylko asystowali i coś tam mogli zarobić. Denko przesadził, niech teraz za to odpowie, a wierze, że przy współpracy ATP z BF będzie można coś z tym zrobić.

Strona 4 z 28 1 2 3 4 5 6 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1