Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 28 1 2 4 5 6 7 8 27 28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by Rob Roy
Punter odpowiedz mi na następujące pytania.

Skąd linie kursów (jak ktoś napisał grube miliony), po tym jak zostały postawione duże pieniądze na Dawidienke przed meczem ?


od graczy

Quote
Skąd pieniądze na te linie(chyba nie powiesz, że to gracze tak wystawili albo mafia prała kasę) ?

?????

o te informacje musisz napisać do [email protected] ale ich nie uzyskasz gdyz sa tajne

Quote
Skąd decyzja o unieważnieniu zakładów (czyżby nie udało się BF to, co zamierzali zrobić), tylko i wyłącznie w tym meczu, pozostawiając już następnego dnia podobny mecz ?

odpowiedź jest powyżej w poście do Tomo

Quote
Mamy ostatnio przykłady tego czy BF nie wystawia kursów.

[/quote]

To sie powoli staje irytujące. Podaj mi przykład proszę gdzie Betfair wystawia kursy , podając również po co miałby to robić.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Poza tym, tak jak wspominałem wczesniej, nie o wszystkich tego typu przypadkach informuje sie wszem i wobec. Mecz Davydenki byl po prostu zupełnym przegieciem i kpiną.


Akurat w poprzednim tygodniu było conajmniej 5 takich meczy tenisowych, kóre były zupełnym przegięciem i kpiną. Dlaczego zwroty zostały zrobione tylko za mecz Davydenki?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ozzy123
Poza tym, tak jak wspominałem wczesniej, nie o wszystkich tego typu przypadkach informuje sie wszem i wobec. Mecz Davydenki byl po prostu zupełnym przegieciem i kpiną.


Akurat w poprzednim tygodniu było conajmniej 5 takich meczy tenisowych, kóre były zupełnym przegięciem i kpiną. Dlaczego zwroty zostały zrobione tylko za mecz Davydenki?
jak długo zamierzacie jeszcze wałkować to gówno......dlaczego,dlaczego i dlaczego,czy tak trudno to pojąć,że są wałki i WAŁY,jestem pewien,że gdyby Denko przegrał ten mecz ale na korcie nie byłoby sprawy ale on jeszcze w wywiadach po meczu pierdzielił takie głupoty,że sam się prosił o to całe bagno,na pęczki jest meczyków gdzie wg nas już jest wygrany a tu nagle w dupe ale z reguły jest ta pieprzona piłka meczowa a po niej są te same pierdoły zawodnika typu : starałem się ale coś się zacięło itd.,w WAŁKU Davydenki zabrakło wszystkiego co by mogło go choć troche wybielić po prostu to był bezczel na całego i tyle.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Wow. Nie było mnie tu dwa dni i widzę że dyskusja trwa na dobre.

Do Rob Roy-a: już pytania które zadajesz pokazują że tak naprawdę mało wiesz o BETFAIR i o zasadach działania tej giełdy. Oczywiście mogę się mylić ale wydajesz się być zwykłym polskim pieniaczem.Zauważ że w Twoje posty pozbawione są praktycznie argumentów frown

W ogóle to dziwie się dlaczego większość się tak "pieni". Jeszcze raz powtarzam:
takiego meczu jak Davydenki jeszcze nie było a Wy domagacie się anulowania co drugiego meczu w którym kursy są "podejrzane"
Czyżbyście chcieli anulować co drugi mecz?
Wystarczy popatrzeć chłodno na wszystko i nie pod kątem swoich interesów aby zobaczyć co i jak.

Piszecie że straciliście zaufanie do BETFAIR i będziecie się teraz bać że mecze będą anulowane...
Gwarantuje Wam że tak bezczelnego wała nie zobaczymy przez kilka następnych lat.Oczywiście trzeba poczekać na jakieś decyzje ATP ale myślę że nikt już się nie odważy tak arogancko coś przekręcić i to choćby dlatego że będzie miał świadomość że zakłady zostaną anulowane. I tu dzięki BETFAIR.


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W UK tabili o tym walku z Polski wszedzie, jesli na mecz davidienki przyjomowane jest kilka milionow dolcow a na wczesniejszy mecz 200tys. w tym samym turnieju to czy to nie jest lekko podejrzane? grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Davydenko już to sobie nieźle obmyslił, podobno stopa dokuczała mu po meczu z Pavelem, jesli tak to dlaczego się nie wycofał tylko grał w meczu z Arguello w końcu miał przed sobą ważny turniej, po co ryzykować kontuzję? Ale można jeszcze na tej "kontuzji zarobić" i poddać się w trakcie meczu, a aktorów na świecie nie brakuje.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
http://www.sport.pl/tenis/1,64987,4372698.html

a jednak to prawda \:p

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
I jak się sprawa rozwija jeśli można wiedzieć? Był to jednorazowy wyskok szeryfów z betfair?

CZy może spotkania Montanes - Gabashvilli, Volandri - Andreev, Volandri - Przysieżny też będą analizowane? ;]


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A możesz podać powód według którego mieliby zwrócić kase za porażke Gaby....bo chyba nie to że to wstyd przegrać z Montanesem na hardzie..?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by AGASSI
A możesz podać powód według którego mieliby zwrócić kase za porażke Gaby....bo chyba nie to że to wstyd przegrać z Montanesem na hardzie..?

Z takich samych powodów jak z meczu Davydenko - Vasallo, tylko, że tam w gre wchodziły większe sumy. Patrząc na kursy to przebieg obu spotkań podobny. Jestem ciekaw tylko czy Gaba miał kontuzje ;]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Powiem inaczej.Co do Davydenki to od dawna wiadomo,że gra nieuczciwie,aczkolwiek nie można większości przegranych spotkań uznawać od razu za sprzedane,każdy przecież może mieć słabszy dzień to jedno a drugie to nikt nie zauważył,że Gaba rozegrał dwa ciężkie 3 setowe mecze w sobotę i wczoraj jeden też długi co mogło mieć wpływ na jego stan fizyczny.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
hmm on jest zawodowcem, na wielkim szlemie może zagrać dwie pieciosetówki w dwa dni i wyjdzie na to samo.

a rynek na BF zwariował po tym jak ktoś postawił 15k na dokłądny wynik Montanesa 2:0. Wszyscy wiedzą o co w tym spotkaniu chodziło, ale udowdnić to jest trudno.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
To znaczy chciał postawić chyba (nie wiem jak to odczytać na MTF'ie). Rynek po tym w każdym razie zwariował.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
15k to sporo kasy ale akurat na BF to dość normalne,że ludzie grają grubo. Akurat w tym meczu jeśli był fix to nie do udowodnienia choćby dlatego,że od początku Gaba grał kiepsko,co innego jeśliby wygrał 1 seta.....moim zdaniem był fizycznie podmęczony i być może wkurzył go fakt,że nie może sobie poradzić z Montym,w końcu Gaba to kumpel Safina a ten dość często jak coś mu nie idzie to olewa i przegrywa gładko.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Chciał postawić 15k.I to wcale nie jest normalne, bo obroty w betfair na dokladne wyniki sa mizerne, szczegolnie w takich marnych turniejach, a wiec kolo jakis cynk musial miec.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
hmm rozumiem, że mógłby to przegrać, ale przy czystym spotkaniu ukłądałyby się inaczej.

@1.15 --> na 10 minut przed spotkaniem na bwin

@1.2 --> na betfair gdy Gaba wygrał łątwo swój serwis i wyszedł na 1:0* w pirwszym secie

@1.15 ---> gdy Gaba miał 2 BP w drugim gemie pierwszego seta.

a 15K po kursie @6 gdy na rynku dokładnych wyników było jedynie 300$ to sporo ;]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Randall
Chciał postawić 15k.I to wcale nie jest normalne, bo obroty w betfair na dokladne wyniki sa mizerne, szczegolnie w takich marnych turniejach, a wiec kolo jakis cynk musial miec.
675.000 $,200 pkt za zwycięstwo,R 32 5.900 $.......to nie jest marny turniej znawco.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
podobna akcja wczoraj safina 1.01 6-1 5-4 40-15 .....potem 5-1 w TB no i 5-5 i juz widzac stawki na kursy wiedzialem ze 3 set to tylko bedize formalnosc dla eleni.


PS:jesli się doda na rynku 1.8 mln euro z tego 1.7 mln euro na safine (pewnie marat ma z tego 30%) to się nie dziwie ze ten sport to już tylko z nazwy....

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715
Likes: 12
Kurs na zwycięstwo Polaka spadł przed meczem z 10 na 2 funty.

redaktor laugh znafca tematu laugh

Niestety, niektóre mecze w tenisie są ustawiane - potwierdził w Kanadzie Serb Novak Djoković, numer cztery na świecie.

pewnie jak sie gra z Troickim to jest sie na bieżąco z ustawianiem meczy laugh

Strona 6 z 28 1 2 4 5 6 7 8 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1