|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
tak dnes moj tip " KARPAT -TAPPARA 1 VYHRA DOMACEHO ,.KURZ 1,8 ... ...GOOD DAY
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
19:00 19:00 Djurgarden - HV 71 x2 (1.53) STS
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
2003-10-09 Expekt 18:55 Djurgården - HV 71 Szwe.Elitserien [email][email protected][/email]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
#6
18:55 4210 Färjestads BK - Västra Frölunda HC 1 @1,52 Unibet Włącznie z czasem dodatkowym i rzutami karnymi
[4-1]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322 |
Typ na dzisiaj:
Philadelphia - Buffalo poniżej 5,5 goli Expekt kurs 1,55
Stan (3-2)
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Dziś tak na szybko:
STS Linkoeping - Leksand X2 @ 1.66
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
4210 Färjestads BK - Västra Frölunda HC Włącznie z czasem dodatkowym i rzutami karnymi 1.52 2.40 /unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
oczywiście powyżsży typ na gospodarzy - Färjestads BK /unibet przepraszam za niepotrzebny post
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Narzucaja mi sie dwa komentarze: -dzis wyjatkowo duzy wybor i to raczej trudnych meczy, takiego rozrzutu typow jeszcze nie bylo. A klika spotkan granych jest 'na obie manki'. bedzie ciekawie. - Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]Narzucaja mi sie dwa komentarze: -dzis wyjatkowo duzy wybor i to raczej trudnych meczy, takiego rozrzutu typow jeszcze nie bylo. A klika spotkan granych jest 'na obie manki'. bedzie ciekawie. - Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] ----- .. i sniper tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chcialem edytowac poprzedni a pomylkowo zacytowalem, smieciarz ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 85 |
typ #6 z 9.10.03 Ottawa-Montreal 1 1,74 PROFESIONAŁ stan 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Washington - NY Islanders X2 @ 1.61 /sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159 |
#6 CBS Blue Jackets v ATL Thrashers Under 6.0 @ 1.71
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159 |
argh zapominam dopisac ze GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb] Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Fakt, zdziwiło mnie nieco czemu inni grają to bez dogrywki . Jednak na razie spryt nie pomaga, Farjestads w 3 tercji przegrywa 2-4 i raczej nie skorzystają z dogrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Obym się mylił .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Oryginalnie wysłał Set Fisher: [qb] Oryginalnie wysłał piil: [qb] Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Fakt, zdziwiło mnie nieco czemu inni grają to bez dogrywki . Jednak na razie spryt nie pomaga, Farjestads w 3 tercji przegrywa 2-4 i raczej nie skorzystają z dogrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Obym się mylił .[/qb] ja, vonseb i rufus s*******ilismy tak ze az porazka, chyba mniej powinienem sie zajmowac terroryzmem a wiecej stawki analizowac.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla fishera za pokazanie dzis swojego sprytu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Dzięki, 5-4 OT miło mnie zaskoczyło, ot trochę wieczornego farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Augsburg - Freiburg 1 1.55 STS STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
TRINEC - LIBEREC 1 1.5 STS 5-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka