Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
tak dnes moj tip "
KARPAT -TAPPARA 1
VYHRA DOMACEHO ,.KURZ 1,8
...
...GOOD DAY

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
19:00 19:00 Djurgarden - HV 71 x2 (1.53) STS

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
2003-10-09 Expekt
18:55
Djurgården - HV 71 Szwe.Elitserien [email][email protected][/email]

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
#6

18:55 4210 Färjestads BK - Västra Frölunda HC 1 @1,52 Unibet
Włącznie z czasem dodatkowym i rzutami karnymi

[4-1]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
Typ na dzisiaj:

Philadelphia - Buffalo
poniżej 5,5 goli Expekt kurs 1,55

Stan (3-2)

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Dziś tak na szybko:

STS
Linkoeping - Leksand X2 @ 1.66

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
4210 Färjestads BK - Västra Frölunda HC
Włącznie z czasem dodatkowym i rzutami karnymi 1.52 2.40 /unibet

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
oczywiście powyżsży typ na gospodarzy - Färjestads BK /unibet
przepraszam za niepotrzebny post

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Narzucaja mi sie dwa komentarze:
-dzis wyjatkowo duzy wybor i to raczej trudnych meczy, takiego rozrzutu typow jeszcze nie bylo. A klika spotkan granych jest 'na obie manki'. bedzie ciekawie.
- Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]Narzucaja mi sie dwa komentarze:
-dzis wyjatkowo duzy wybor i to raczej trudnych meczy, takiego rozrzutu typow jeszcze nie bylo. A klika spotkan granych jest 'na obie manki'. bedzie ciekawie.
- Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
-----
.. i sniper tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

chcialem edytowac poprzedni a pomylkowo zacytowalem, smieciarz ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 85
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 85
typ #6 z 9.10.03
Ottawa-Montreal 1
1,74 PROFESIONAŁ
stan 3-2

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Washington - NY Islanders X2 @ 1.61 /sts

Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
T
member
member
T Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
#6
CBS Blue Jackets v ATL Thrashers Under 6.0 @ 1.71

Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
T
member
member
T Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
argh zapominam dopisac ze GB

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb] Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Fakt, zdziwiło mnie nieco czemu inni grają to bez dogrywki . Jednak na razie spryt nie pomaga, Farjestads w 3 tercji przegrywa 2-4 i raczej nie skorzystają z dogrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Obym się mylił .

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Oryginalnie wysłał Set Fisher:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb] Set Fisher wykazal wiecej sprytu niz inni stawiajacy na Farjestadt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Fakt, zdziwiło mnie nieco czemu inni grają to bez dogrywki . Jednak na razie spryt nie pomaga, Farjestads w 3 tercji przegrywa 2-4 i raczej nie skorzystają z dogrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Obym się mylił .[/qb]
ja, vonseb i rufus s*******ilismy tak ze az porazka, chyba mniej powinienem sie zajmowac terroryzmem a wiecej stawki analizowac.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla fishera za pokazanie dzis swojego sprytu!

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Dzięki, 5-4 OT miło mnie zaskoczyło, ot trochę wieczornego farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Augsburg - Freiburg 1 1.55 STS STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
TRINEC - LIBEREC 1 1.5 STS
5-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Mannheim- Iserlohn 1 1.5

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, kamel, aker), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,231
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1