Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
miałem przeprowadzke z Ibroxu na Parkhead i brak neta przez 2 miechy :(, ale teraz już full dostęp, więc:
33. Ezquerro
jeżeli oczywiście można wink

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Originally Posted by Ezquerro
miałem przeprowadzke z Ibroxu na Parkhead i brak neta przez 2 miechy :(, ale teraz już full dostęp, więc:

No to raczej nie zazdroszcze tej okolicy...;)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Originally Posted by Ezquerro
miałem przeprowadzke z Ibroxu na Parkhead i brak neta przez 2 miechy :(, ale teraz już full dostęp, więc:
33. Ezquerro
jeżeli oczywiście można wink




Po konsultacji z [T]-errorem doszlismy do wniosku, ze nie mozemy Cie karac wink za niedostatki komunikacyjne w Szkocji smile.

Zatem jesli chcesz to mozesz smialo startowac Ezquerro.

Przed Ezquerro chec udzialu zglaszali Gowysp oraz Killa Boom, dlatego jesli wciaz sa zainteresowani to zapraszamy.

Tym samym liste oficjalnie zamykamy i wiecej zgloszen nie przyjmujemy.

Pozdrawiam

Last edited by konstruktor1; 30/07/2007 18:21.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Zagram wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Jak najbardziej smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Ostateczna lista uczestnikow II edycji British Club:


1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia
20. Feel-Tsu
21. Maxi
22. rafael86
23. mura
24. Tulio
25. Dziabor
26. Lord Devastator
27. Ignorator
28.VanTheMan_DP
29. Ghost
30. maleo
31. Eldorado
32. Valverde
33.Ezquerro
34. Gowysp
35. Killa Boom


Tym samym juz ostatecznie zamykamy liste zapisow.

Juz tylko 12 dni do rozpoczecia sezonu smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Już się nie mogę doczekać jak was wszystkich pozamiatam w tym konkursie laugh

A tak poważnie to zebrała się spora ekipa smile nie tak jak sezon temu można nas było policzyć na palcach jednej ręki tongue

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
...reklama robi swoje...;)

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Czy jest jakaś szansa, że na liście bukmacherów pojawią się sportingbet, bet365 i centrebet?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Myślę, że lista buków jest i tk już dość obszerna ... poza tym, w regulaminie pojawi się zapis (jeśli już się nie pojawił), że w danej kolejce, typy danego usera muszą pochodzić tylko z jednego buka ... ułatwi to kontrolę nad grą ...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
czy wszystkie 5 typow musi byc podane w jednym poscie ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Tak byłoby najlepiej, im mniej zamieszania, rozdrobnienia itd tym lepiej.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Szczerze mowiac nigdy sie nad tym nie zastanawialem bo zawsze wszyscy podawali w tej formie smile . Dla przejrzystosci bedzie lepiej jezeli typy pozostana w jednym poscie.


Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
no to dupa , caly plan w p.... laugh , ja tez do dzis sie nad tym nie zastanawialem , sprawdzilem poprzednia edycje , regulamin i...zglpialem , no ale jesli tak ma byc trza zmienic plan dzialania wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dobzie, dobzie ... smile

Jest możliwość tylko dwukrotnego zagrania tego samego typu przez userów. Tak więc, kto pierwszy ten lepszy ...

Dla podkreślenia [kolejny raz] mecz:

West Ham v Reading typ na 1 nie powoduje zamknięcia innych opcji do zagrania na te spotkanie np:

West Ham v Reading HT 1, over 2,5 itd

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Według regulaminu na sezon 2006/07 można grać podwójną szansę. Czyli ma się rozumieć w tym sezonie również można, czyż tak ???

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Oczywiście, że 1X, 12, X2 można grać ... [o ile tylko taka opcja jest dostępna u danego buka]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
To jest aktualny regulamin jinx( przeedytowany w porownaniu do tego z poprzedniego sezonu), wlasnie sie probuje dowiedziec czy moge zmienic tytul, zeby nie bylo nieporozumien .

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Zmienione smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
konstruktor1 mam jeszcze raz wyslac posta z moimi typami z poprawnymi godzinami czy moze zostac tak jak jest??

Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1