|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
miałem przeprowadzke z Ibroxu na Parkhead i brak neta przez 2 miechy :(, ale teraz już full dostęp, więc: 33. Ezquerro jeżeli oczywiście można 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
miałem przeprowadzke z Ibroxu na Parkhead i brak neta przez 2 miechy :(, ale teraz już full dostęp, więc: No to raczej nie zazdroszcze tej okolicy...;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
miałem przeprowadzke z Ibroxu na Parkhead i brak neta przez 2 miechy :(, ale teraz już full dostęp, więc: 33. Ezquerro jeżeli oczywiście można  Po konsultacji z [T]-errorem doszlismy do wniosku, ze nie mozemy Cie karac  za niedostatki komunikacyjne w Szkocji  . Zatem jesli chcesz to mozesz smialo startowac Ezquerro. Przed Ezquerro chec udzialu zglaszali Gowysp oraz Killa Boom, dlatego jesli wciaz sa zainteresowani to zapraszamy. Tym samym liste oficjalnie zamykamy i wiecej zgloszen nie przyjmujemy. Pozdrawiam
Last edited by konstruktor1; 30/07/2007 18:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Zagram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
Jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Ostateczna lista uczestnikow II edycji British Club: 1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia 20. Feel-Tsu 21. Maxi 22. rafael86 23. mura 24. Tulio 25. Dziabor 26. Lord Devastator 27. Ignorator 28.VanTheMan_DP 29. Ghost 30. maleo 31. Eldorado 32. Valverde 33.Ezquerro 34. Gowysp 35. Killa Boom Tym samym juz ostatecznie zamykamy liste zapisow. Juz tylko 12 dni do rozpoczecia sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Już się nie mogę doczekać jak was wszystkich pozamiatam w tym konkursie  A tak poważnie to zebrała się spora ekipa  nie tak jak sezon temu można nas było policzyć na palcach jednej ręki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
...reklama robi swoje...;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Czy jest jakaś szansa, że na liście bukmacherów pojawią się sportingbet, bet365 i centrebet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Myślę, że lista buków jest i tk już dość obszerna ... poza tym, w regulaminie pojawi się zapis (jeśli już się nie pojawił), że w danej kolejce, typy danego usera muszą pochodzić tylko z jednego buka ... ułatwi to kontrolę nad grą ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
czy wszystkie 5 typow musi byc podane w jednym poscie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Tak byłoby najlepiej, im mniej zamieszania, rozdrobnienia itd tym lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Szczerze mowiac nigdy sie nad tym nie zastanawialem bo zawsze wszyscy podawali w tej formie  . Dla przejrzystosci bedzie lepiej jezeli typy pozostana w jednym poscie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
no to dupa , caly plan w p....  , ja tez do dzis sie nad tym nie zastanawialem , sprawdzilem poprzednia edycje , regulamin i...zglpialem , no ale jesli tak ma byc trza zmienic plan dzialania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dobzie, dobzie ...  Jest możliwość tylko dwukrotnego zagrania tego samego typu przez userów. Tak więc, kto pierwszy ten lepszy ... Dla podkreślenia [kolejny raz] mecz: West Ham v Reading typ na 1 nie powoduje zamknięcia innych opcji do zagrania na te spotkanie np: West Ham v Reading HT 1, over 2,5 itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Według regulaminu na sezon 2006/07 można grać podwójną szansę. Czyli ma się rozumieć w tym sezonie również można, czyż tak ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oczywiście, że 1X, 12, X2 można grać ... [o ile tylko taka opcja jest dostępna u danego buka]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
To jest aktualny regulamin jinx( przeedytowany w porownaniu do tego z poprzedniego sezonu), wlasnie sie probuje dowiedziec czy moge zmienic tytul, zeby nie bylo nieporozumien .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Zmienione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
konstruktor1 mam jeszcze raz wyslac posta z moimi typami z poprawnymi godzinami czy moze zostac tak jak jest??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|