Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
czesc THOM. Moj bilans po 2 tygodniu wynosi 7-2, a nie 6-3. w ubieglym tygodniu wykosila mnie tylko w niedziele Tappara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> POZDRO

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Uff!

Dobrze ze ten 3 tydzien sie juz skonczyl.
THOM moze nie podawaj mojego bilansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a ja postaram sie poprawic.

p.s Karnych pkt. za wszystko nietafione w tygodniu chyba nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Trzeci tydzień zmagań i czas na podsumowanie. Widoczne są zmiany w układzie tabeli, zarówno w górnej, jak i w dolnej jej części.

1) KsUBA 12-3
-) Set Fisher 12-3
-) terrorist 12-3
4) piil 11-4
-) SEFE 11-4
-) vonseb 11-4
7) sniper 10-5
-) lucAio(UrwiS) 10-5
9) apage 9-6
-) Drzalik 9-6
-) el_macho 9-6
-) tomiw(tw30) 9-6
-) tygryz 9-6
14) Batyskaf 8-7
--) klopsikus 8-7
--) nicky 8-7
--) THOM 8-7
--) Tigeer 8-7
--) zibi04 8-7
19) Bron X-X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
--) Goni 7-8
--) knopsi 7-8
--) kuba81 7-8
23) Dinero 6-9
--) John Travolta 6-9
--) rufus2000 6-9
27) Adolf88 5-10

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Jak widzisz Bron dało się to załatwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
T
member
member
T Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
14 NY Islanders v ATL Thrashers U6.0 @ 1.80 (gb) 2:2 True
15 Senators v Kings Over5.0 @1.83 (gb) 3:4 True
16 VAN Canucks v DET Red Wings Under5.5 @1.89 (gb) 2:3 True
17 OTW Senators v ANA Mighty Ducks Under5.0 @1.80 (gb) 3:0 True
18 TB Lightning v NJ Devils under5.0 @1.73 (gb) 3:2 False
19 BOS Bruins v ANA Mighty Ducks Under5.0 @1.87 (gb) 4:3 False

(9-6)

Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
THOM WHAT S HAPPEN??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
14,10 LAHTI-JOKERIT -2 KO
15.10 LUKKO-ESPOO 1.TR -X OK
16,10 HV 71-FARJESTAD -X KO
17.10 NORIMB.-FREIB. 1 TR -X2 OK
18.10 ESPOO- HIFK 1,TR -X OK
19,10 TPS- JOKERIT 1.TR -X OK

TAKZE MOJ STAV NIEJE 6-9 ALE 9-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
SORRY apage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - WHAT'S HAPPEN ??
Te Twoje TRETINY mnie chyba niedługo wykończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bilans poprawiłem.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
Quote
Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]SORRY apage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - WHAT'S HAPPEN ??
Te Twoje TRETINY mnie chyba niedługo wykończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bilans poprawiłem.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
THOMAS THOMAS ,TY MA NEMAS RAD ...
....YOU DONT LIKE MY !!!!!WHY??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
No no padł pierwszy MAX 7-0 !!! - el_macho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - co dało od razu w efekcie fotel współlidera.
Podsumowanie zmagań :

1) el_macho 16-6
-) Set Fisher 16-6
3) KsUBA 15-7
4) SEFE 14-8
-) terrorist 14-8
-) vonseb 14-8
7) knopsi 13-9
-) kuba81 13-9
-) piil 13-9 ???
-) THOM 13-9
-) tomiw(tw30) 13-9
-) tygryz 13-9
13) Batyskaf 12-10
--) Drzalik 12-10
--) John Travolta 12-10
--) klopsikus 12-10
--) sniper 12-10
--) lucAio 12-10
19) apage 11-11
--) nicky 11-11
--) Tigeer 11-11
--) zibi04 11-11
23) rufus2000 10-12
24) Bron 9-13
--) Goni 9-13
26) Adolf88 8-14
27) Dinero 7-15

Nie wiem jak podliczyć mam piil'a - nikt mnie nie poinformował co z sobotnim typem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
zajrzyj do tematu z zapisami, tam masz wszystko, az za duzo. dobrze policzyles, decyzja Adolfa - przegrany.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Witam Thom,
Jakbys mogl to mnie nie podliczaj juz w nastepnym tygodniu oszczedzi ci to roboty, bo jak pewnie zauwazyles z braku czasu od 2 tygodni podaje typy sporadycznie 3 typy na tydzien co nie ma to najwiekszego sensu. Wiec rezygnuje z konkursu. Dzieki za gre i moze do zobaczenia w nastepnej edycji
Pozdrawiam wszystkich konkursowiczow:)

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Cześć Dinero !
Wielka szkoda, ponieważ zawsze w poprzednich edycjach byłeś w czołówce uczestników konkursu.
Kolejna edycja jeszcze w tym sezonie, więc może już niedługo znowu wspólnie będziemy walczyć o punkty.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Kolejny tydzień i znowu mamy maxa 7-0!!! Tym razem jest to terrorist <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: w efekcie czego został samodzielnym liderem. Jest kilka zmian w rankingu.

Oto najnowsze zestawienie :

1) terrorist 21-8
2) KsUBA 20-9
-) SEFE 20-9
4) el_macho 19-10
-) knopsi 19-10
-) piil 19-10
-) vonseb 19-10
8) kuba81 18-11
-) Set Fisher 18-11
10) Drzalik 17-12
--) John Travolta 17-12
--) klopsikus 17-12
--) lucAio 17-12
--) Tigeer 17-12
--) tomiw(tw30) 17-12
--) zibi04 17-12
17) apage 16-13
--) Batyskaf 16-13
--) sniper 16-13
--) THOM 16-13
21) nicky 15-14
--) tygryz 15-14
23) rufus2000 14-15
24) Adolf88 13-16
--) Goni 13-16
26) Bron 11-18

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Prosze Thom o poprawke moj bilans tygodnia to 5-2 , a nie 4-3:
27.10 N.Novgorod-Togliati 2 3-0 NO
28.10 Bern-Kloten 1 4-2 OK
29.10 Pittsburgh-NY Islanders ov 4,5 4-4 OK
30.10 Farjestad-MoDo 1 5-3 OK
31.10 Herning-Aalorg 1 4-2 OK
01.11 Dynamo-CSKA 1 2-3 NO
02.11 Brynaes-Sodertajle 1 3-0 OK

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Ja również proszę o poprawkę:

27 Omsk 1 7:3
28 HIFK 1 1:4
29 Almtuna 1 była jedynka nie pamiętam wyniku
30 Tampa 1 2:2
31 Jokerit 1 3:1
1 Togliatti 1 2:1
2 Pardubice 1 3:2

Powinienem mieć 17-12 a nie 16-13

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Co do vonseb'a zgadzam się przeoczyłem Twój ostatni typ :eek: - natomiast jeśli chodzi o Ciebie John Travolta, to edytowałeś posta ze Znojmo (zamieniając na Jokerit)i stąd to zamieszanie (nie wracam do starych stron tylko kontroluje na bieżąco), więc gbybyś poprawił typ w kolejnym swoim poście wszystko byłoby OK.. Nie wolno EDYTOWAC POSTÓW tyle razy było to już pisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - SORRY ZA BŁĘDY.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Thom, dobra robota. A o edytowaniu postów już była tyle razy mowa, że nie podliczaj w przyszłości typów takich gdzie miała miejsce edycja.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Dziś uaktualnie tabelę.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Trzeci tydzień pod rząd max - tym razem knopsi zanotował bilans 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Tabela przedstawia się następująco :

1) terrorist 26-9
2) knopsi 25-10
3) SEFE 24-11
4) el_macho 23-12
-) kuba81 23-12
-) piil 23-12
7) Drzalik 22-13
-) klopsikus 22-13
-) KsUBA 22-13
-) vonseb 22-13
11) lucAio 21-14
12) John Travolta 20-15
--) sniper 20-15
--) THOM 20-15
--) zibi04 20-15
16) apage 19-16
--) nicky 19-16
--) Set Fisher 19-16
--) Tigeer 19-16
--) tomiw 19-16
--) tygryz 19-16
22) Batyskaf 18-17
23) Adolf88 17-18
--)rufus2000 17-18
25) Goni 15-20
26) Bron 14-21

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Mam nadzieję, że Set Fisher nie odpuścił sobie konkursu.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Tak trzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ostatnie 3 tygodnie bilans 18-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdro knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Sorki Thom, ale moj bilans to 3-3 , a nie 2-4

03.11 stop
04.11 Montreal-Edmonton over 4,5 2-4 OK
05.11 New Jersey-San Jose 1 2-2 NO
06.11 Wegry-Slowacja 2 1-sza tercja 2-2 NO
07.11 Nashville-Chicagi over 4,5 1-2 NO
08.11 NY Islanders-Atlanta over 4,5 3-4 OK
09.11 Chicago-Colorado over 4,5 3-3 OK

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1