|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
czesc THOM. Moj bilans po 2 tygodniu wynosi 7-2, a nie 6-3. w ubieglym tygodniu wykosila mnie tylko w niedziele Tappara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Uff!
Dobrze ze ten 3 tydzien sie juz skonczyl. THOM moze nie podawaj mojego bilansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a ja postaram sie poprawic.
p.s Karnych pkt. za wszystko nietafione w tygodniu chyba nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Trzeci tydzień zmagań i czas na podsumowanie. Widoczne są zmiany w układzie tabeli, zarówno w górnej, jak i w dolnej jej części.
1) KsUBA 12-3 -) Set Fisher 12-3 -) terrorist 12-3 4) piil 11-4 -) SEFE 11-4 -) vonseb 11-4 7) sniper 10-5 -) lucAio(UrwiS) 10-5 9) apage 9-6 -) Drzalik 9-6 -) el_macho 9-6 -) tomiw(tw30) 9-6 -) tygryz 9-6 14) Batyskaf 8-7 --) klopsikus 8-7 --) nicky 8-7 --) THOM 8-7 --) Tigeer 8-7 --) zibi04 8-7 19) Bron X-X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> --) Goni 7-8 --) knopsi 7-8 --) kuba81 7-8 23) Dinero 6-9 --) John Travolta 6-9 --) rufus2000 6-9 27) Adolf88 5-10
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Jak widzisz Bron dało się to załatwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159 |
14 NY Islanders v ATL Thrashers U6.0 @ 1.80 (gb) 2:2 True 15 Senators v Kings Over5.0 @1.83 (gb) 3:4 True 16 VAN Canucks v DET Red Wings Under5.5 @1.89 (gb) 2:3 True 17 OTW Senators v ANA Mighty Ducks Under5.0 @1.80 (gb) 3:0 True 18 TB Lightning v NJ Devils under5.0 @1.73 (gb) 3:2 False 19 BOS Bruins v ANA Mighty Ducks Under5.0 @1.87 (gb) 4:3 False
(9-6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
THOM WHAT S HAPPEN?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 14,10 LAHTI-JOKERIT -2 KO 15.10 LUKKO-ESPOO 1.TR -X OK 16,10 HV 71-FARJESTAD -X KO 17.10 NORIMB.-FREIB. 1 TR -X2 OK 18.10 ESPOO- HIFK 1,TR -X OK 19,10 TPS- JOKERIT 1.TR -X OK
TAKZE MOJ STAV NIEJE 6-9 ALE 9-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
SORRY apage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - WHAT'S HAPPEN ?? Te Twoje TRETINY mnie chyba niedługo wykończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bilans poprawiłem.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
Oryginalnie wysłał THOM: [qb]SORRY apage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - WHAT'S HAPPEN ?? Te Twoje TRETINY mnie chyba niedługo wykończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bilans poprawiłem.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] THOMAS THOMAS ,TY MA NEMAS RAD ... ....YOU DONT LIKE MY !!!!!WHY??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
No no padł pierwszy MAX 7-0 !!! - el_macho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - co dało od razu w efekcie fotel współlidera. Podsumowanie zmagań :
1) el_macho 16-6 -) Set Fisher 16-6 3) KsUBA 15-7 4) SEFE 14-8 -) terrorist 14-8 -) vonseb 14-8 7) knopsi 13-9 -) kuba81 13-9 -) piil 13-9 ??? -) THOM 13-9 -) tomiw(tw30) 13-9 -) tygryz 13-9 13) Batyskaf 12-10 --) Drzalik 12-10 --) John Travolta 12-10 --) klopsikus 12-10 --) sniper 12-10 --) lucAio 12-10 19) apage 11-11 --) nicky 11-11 --) Tigeer 11-11 --) zibi04 11-11 23) rufus2000 10-12 24) Bron 9-13 --) Goni 9-13 26) Adolf88 8-14 27) Dinero 7-15
Nie wiem jak podliczyć mam piil'a - nikt mnie nie poinformował co z sobotnim typem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
zajrzyj do tematu z zapisami, tam masz wszystko, az za duzo. dobrze policzyles, decyzja Adolfa - przegrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Witam Thom, Jakbys mogl to mnie nie podliczaj juz w nastepnym tygodniu oszczedzi ci to roboty, bo jak pewnie zauwazyles z braku czasu od 2 tygodni podaje typy sporadycznie 3 typy na tydzien co nie ma to najwiekszego sensu. Wiec rezygnuje z konkursu. Dzieki za gre i moze do zobaczenia w nastepnej edycji Pozdrawiam wszystkich konkursowiczow:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Cześć Dinero ! Wielka szkoda, ponieważ zawsze w poprzednich edycjach byłeś w czołówce uczestników konkursu. Kolejna edycja jeszcze w tym sezonie, więc może już niedługo znowu wspólnie będziemy walczyć o punkty.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Kolejny tydzień i znowu mamy maxa 7-0!!! Tym razem jest to terrorist <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: w efekcie czego został samodzielnym liderem. Jest kilka zmian w rankingu.
Oto najnowsze zestawienie :
1) terrorist 21-8 2) KsUBA 20-9 -) SEFE 20-9 4) el_macho 19-10 -) knopsi 19-10 -) piil 19-10 -) vonseb 19-10 8) kuba81 18-11 -) Set Fisher 18-11 10) Drzalik 17-12 --) John Travolta 17-12 --) klopsikus 17-12 --) lucAio 17-12 --) Tigeer 17-12 --) tomiw(tw30) 17-12 --) zibi04 17-12 17) apage 16-13 --) Batyskaf 16-13 --) sniper 16-13 --) THOM 16-13 21) nicky 15-14 --) tygryz 15-14 23) rufus2000 14-15 24) Adolf88 13-16 --) Goni 13-16 26) Bron 11-18
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Prosze Thom o poprawke moj bilans tygodnia to 5-2 , a nie 4-3: 27.10 N.Novgorod-Togliati 2 3-0 NO 28.10 Bern-Kloten 1 4-2 OK 29.10 Pittsburgh-NY Islanders ov 4,5 4-4 OK 30.10 Farjestad-MoDo 1 5-3 OK 31.10 Herning-Aalorg 1 4-2 OK 01.11 Dynamo-CSKA 1 2-3 NO 02.11 Brynaes-Sodertajle 1 3-0 OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
Ja również proszę o poprawkę:
27 Omsk 1 7:3 28 HIFK 1 1:4 29 Almtuna 1 była jedynka nie pamiętam wyniku 30 Tampa 1 2:2 31 Jokerit 1 3:1 1 Togliatti 1 2:1 2 Pardubice 1 3:2
Powinienem mieć 17-12 a nie 16-13
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Co do vonseb'a zgadzam się przeoczyłem Twój ostatni typ :eek: - natomiast jeśli chodzi o Ciebie John Travolta, to edytowałeś posta ze Znojmo (zamieniając na Jokerit)i stąd to zamieszanie (nie wracam do starych stron tylko kontroluje na bieżąco), więc gbybyś poprawił typ w kolejnym swoim poście wszystko byłoby OK.. Nie wolno EDYTOWAC POSTÓW tyle razy było to już pisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - SORRY ZA BŁĘDY.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Thom, dobra robota. A o edytowaniu postów już była tyle razy mowa, że nie podliczaj w przyszłości typów takich gdzie miała miejsce edycja. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dziś uaktualnie tabelę.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Trzeci tydzień pod rząd max - tym razem knopsi zanotował bilans 6-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Tabela przedstawia się następująco :
1) terrorist 26-9 2) knopsi 25-10 3) SEFE 24-11 4) el_macho 23-12 -) kuba81 23-12 -) piil 23-12 7) Drzalik 22-13 -) klopsikus 22-13 -) KsUBA 22-13 -) vonseb 22-13 11) lucAio 21-14 12) John Travolta 20-15 --) sniper 20-15 --) THOM 20-15 --) zibi04 20-15 16) apage 19-16 --) nicky 19-16 --) Set Fisher 19-16 --) Tigeer 19-16 --) tomiw 19-16 --) tygryz 19-16 22) Batyskaf 18-17 23) Adolf88 17-18 --)rufus2000 17-18 25) Goni 15-20 26) Bron 14-21
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Mam nadzieję, że Set Fisher nie odpuścił sobie konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Tak trzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ostatnie 3 tygodnie bilans 18-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Sorki Thom, ale moj bilans to 3-3 , a nie 2-4
03.11 stop 04.11 Montreal-Edmonton over 4,5 2-4 OK 05.11 New Jersey-San Jose 1 2-2 NO 06.11 Wegry-Slowacja 2 1-sza tercja 2-2 NO 07.11 Nashville-Chicagi over 4,5 1-2 NO 08.11 NY Islanders-Atlanta over 4,5 3-4 OK 09.11 Chicago-Colorado over 4,5 3-3 OK
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|