|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
pojawily sie pierwsze kursy na Elites. w Unibecie. Mysle ze Dackarna po @1.6 i Kaparna +28.5 @1.9 (wzmocniona dzisiaj Zagarem i Nermarkiem) do wziecia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Kaparna juz tylko 26 .. dla mnie zdecydwoanie ceiakwiej wygalda wspomniana Dackarna oraz Vastervick w smedernie nie widze tam innych mozliwosci ktos sie nei zgadza to palec po budke:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
pojawily sie pierwsze kursy na Elites. w Unibecie. Mysle ze Dackarna po @1.6 i Kaparna +28.5 @1.9 (wzmocniona dzisiaj Zagarem i Nermarkiem) do wziecia. Zagar nawet w swoim terminarzu nie ma tego meczu,zreszta wczoraj opuscil mecz z powodu jakiegos urazu wiec dzisiaj watpie aby jechal,Louisa tez juz nie ma w Kaparnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
pojawily sie pierwsze kursy na Elites. w Unibecie. Mysle ze Dackarna po @1.6 i Kaparna +28.5 @1.9 (wzmocniona dzisiaj Zagarem i Nermarkiem) do wziecia. Zagar nawet w swoim terminarzu nie ma tego meczu,zreszta wczoraj opuscil mecz z powodu jakiegos urazu wiec dzisiaj watpie aby jechal,Louisa tez juz nie ma w Kaparnie. Piraterna 1. Grzegorz Walasek 2. Robert Kosiecha 3. Kenneth Bjerre 4. Michal Szczepaniak 5. Ryan Sullivan 6. Damian Balinski 7. Christian Ingesson 8. Tobias Ingesson Kaparna 1. Matej Zagar 2. Kim Jansson 3. Rafal Dobrucki 4. Renat Gafurov 5. Daniel Nermark 6. Jeremia Thelaus 7. Pawel Hlib 8. Michael Berntsson oficjalne sklady ze strony masarnaavesta. Oni nie maja w zwyczaju sie mylic, wiec sadze, ze pojedzie, ale gdyby ktos mial sprawdzone info to niech wklei.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
A nie wiece czy Linbeck dzis jest w satnei jechac czy bedzie zz za niego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Juz widze LINBECK zastepowany bedzie dzis... ale niepokoi mnie jescze brak skaldow Dackarny i Vetlandy.....wiec cos o tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
W skladzie Częstochowy na jutrzejszy mecz w Toruniu go nie ma , więc pewnie i w Szwecji nie wystąpi. We Wlókniarzu jedzie za niego Drabik a czy będzie dzisiaj zz czy ktoś pojedzie to nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Ale nasmiecilem dzis....
Reasumujac nei ma co zaduzpo kombinowac tylko grac Dackarne bo nie przypuszczam zeby bez Crumpa byli w stanie cos ugrac na wyjezdzie tymbardziej ze pierwszy mecz rpzegrany u siebie dosc wyraznie dla mnie bardzo dobry kurs jak na taki mecz. Liczylem na kurs wgranicach 1,3-1,4. Drugie spotkanie to wyjazdowa wygrana Vastervick. Dwoch zawodnikow przeciw rownej piatce powinno byc lekko latwo i przyjemnie...
AKO:2,4 Stawka:10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Alden kontuzjowany i raczej nie pojedzie w Vetlandzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Sorki oczywiście w Dackarnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Kaparna +20,5 w expekcie grac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
O pechu natomiast może mówić Allen. Owszem, jego drużyna - Coventry Bees - wygrała u siebie z Poole Pirates 49:42, ale w drugim swoim starcie został on podcięty przez zawodnika gości - Craiga Boyce'a - i upadł na tor. Wstał z niego o własnych siłach, ale okazało się, iż ma wybity bark, a oprócz tego problemy z nadgarstkiem. Wskutek takiej sytuacji reprezentant Wielkiej Brytanii nie był w stanie wystąpić ani w powtórce (z której został wykluczony Boyce), ani w dalszej części zawodów. http://www.start.gniezno.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
O kurka wodna ale mi się wszystko pomyliło sorki za wprowadzenie w błąd skasować proszę moje posty przepraszam jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
To chodzi Ci o Aldena czy Allena?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Oczywiście Allena przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Zajebiscie,w Bajen nie jedzie Nicholls??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Zajebiscie,w Bajen nie jedzie Nicholls?? w smedernie schlein
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Rzeczywiscie nie jedzie :| Oja :|
W Kaparnie za Janssona jest Klecha.
W Smedernie za Schleina Risager, a miejsce Risagera pod 6tka zajmie jakis inny Jansson
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
milenium wystawil na dzisiaj-nie mam z kim porównac a sam słaba orientacja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|