Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
pojawily sie pierwsze kursy na Elites. w Unibecie. Mysle ze Dackarna po @1.6 i Kaparna +28.5 @1.9 (wzmocniona dzisiaj Zagarem i Nermarkiem) do wziecia.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Kaparna juz tylko 26 .. dla mnie zdecydwoanie ceiakwiej wygalda wspomniana Dackarna oraz Vastervick w smedernie nie widze tam innych mozliwosci ktos sie nei zgadza to palec po budke:P

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by kadus
pojawily sie pierwsze kursy na Elites. w Unibecie. Mysle ze Dackarna po @1.6 i Kaparna +28.5 @1.9 (wzmocniona dzisiaj Zagarem i Nermarkiem) do wziecia.

Zagar nawet w swoim terminarzu nie ma tego meczu,zreszta wczoraj opuscil mecz z powodu jakiegos urazu wiec dzisiaj watpie aby jechal,Louisa tez juz nie ma w Kaparnie.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by harris73
Originally Posted by kadus
pojawily sie pierwsze kursy na Elites. w Unibecie. Mysle ze Dackarna po @1.6 i Kaparna +28.5 @1.9 (wzmocniona dzisiaj Zagarem i Nermarkiem) do wziecia.

Zagar nawet w swoim terminarzu nie ma tego meczu,zreszta wczoraj opuscil mecz z powodu jakiegos urazu wiec dzisiaj watpie aby jechal,Louisa tez juz nie ma w Kaparnie.

Piraterna
1. Grzegorz Walasek
2. Robert Kosiecha
3. Kenneth Bjerre
4. Michal Szczepaniak
5. Ryan Sullivan
6. Damian Balinski
7. Christian Ingesson
8. Tobias Ingesson


Kaparna
1. Matej Zagar
2. Kim Jansson
3. Rafal Dobrucki
4. Renat Gafurov
5. Daniel Nermark
6. Jeremia Thelaus
7. Pawel Hlib
8. Michael Berntsson

oficjalne sklady ze strony masarnaavesta. Oni nie maja w zwyczaju sie mylic, wiec sadze, ze pojedzie, ale gdyby ktos mial sprawdzone info to niech wklei.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
A nie wiece czy Linbeck dzis jest w satnei jechac czy bedzie zz za niego ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Juz widze LINBECK zastepowany bedzie dzis... ale niepokoi mnie jescze brak skaldow Dackarny i Vetlandy.....wiec cos o tym?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
W skladzie Częstochowy na jutrzejszy mecz w Toruniu go nie ma , więc pewnie i w Szwecji nie wystąpi. We Wlókniarzu jedzie za niego Drabik a czy będzie dzisiaj zz czy ktoś pojedzie to nie wiem.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Ale nasmiecilem dzis....

Reasumujac nei ma co zaduzpo kombinowac tylko grac Dackarne bo nie przypuszczam zeby bez Crumpa byli w stanie cos ugrac na wyjezdzie tymbardziej ze pierwszy mecz rpzegrany u siebie dosc wyraznie dla mnie bardzo dobry kurs jak na taki mecz. Liczylem na kurs wgranicach 1,3-1,4.
Drugie spotkanie to wyjazdowa wygrana Vastervick. Dwoch zawodnikow przeciw rownej piatce powinno byc lekko latwo i przyjemnie...

AKO:2,4
Stawka:10/10

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Alden kontuzjowany i raczej nie pojedzie w Vetlandzie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Sorki oczywiście w Dackarnie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Bedzie zz?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
Kaparna +20,5 w expekcie grac ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
O pechu natomiast może mówić Allen. Owszem, jego drużyna - Coventry Bees - wygrała u siebie z Poole Pirates 49:42, ale w drugim swoim starcie został on podcięty przez zawodnika gości - Craiga Boyce'a - i upadł na tor. Wstał z niego o własnych siłach, ale okazało się, iż ma wybity bark, a oprócz tego problemy z nadgarstkiem. Wskutek takiej sytuacji reprezentant Wielkiej Brytanii nie był w stanie wystąpić ani w powtórce (z której został wykluczony Boyce), ani w dalszej części zawodów.

http://www.start.gniezno.pl/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
O kurka wodna ale mi się wszystko pomyliło sorki za wprowadzenie w błąd skasować proszę moje posty przepraszam jeszcze raz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
To chodzi Ci o Aldena czy Allena?:)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Oczywiście Allena przepraszam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Zajebiscie,w Bajen nie jedzie Nicholls??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by harris73
Zajebiscie,w Bajen nie jedzie Nicholls??
w smedernie schlein

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Rzeczywiscie nie jedzie :| Oja :|

W Kaparnie za Janssona jest Klecha.

W Smedernie za Schleina Risager, a miejsce Risagera pod 6tka zajmie jakis inny Jansson

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
milenium wystawil na dzisiaj-nie mam z kim porównac a sam słaba orientacja

Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1