|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
new york rangers - florida 1 1.55 unibet lacznie z dogrywka
THE ONLY WAY IS TERRORISM! FREE PALESTINE!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
BUFFALO SABRES at VANCOUVER CANUCKS VANCOUVER CANUCKS -0.5 @ 1.56
Centrebet
Stan (x,x) Dzieki Thom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
typ Vancouver 1  . PRZED Bronem . Jak dobrze rozumiem to ten handi w centrebecie jest rownowazny "1 z dogrywka" ? Jesli tak to Ok, mogles go zagrac. Bron sprytniejszy od innych Vankuverczykow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Typ jest z dogrywka ktorej dzis nikomu nie zycze( u WHilla @ 1.52 tez ponad minimum )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
Oryginalnie wysłał apage: [qb]VANCOUVER-BUFFALO 1, VYHRA DOMACEHO KURZ 1,9 STS GOOD DAY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] sorry nevsimol som si ze Vancouver _Buffalo takze Vancouver-Buffalo 1.---prva tretina vyhra domaceho kurz 2,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
apage Ty jeszcze przed  typowales, jako 5ty. nick 'wlodar' nie jest w konkursie. jak jestes w sieci to wyjasnij co grasz 1 tercje czy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1. tigeer 2. nicky 3. batyskaf 4. Drzalik 5. apage
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Typ za mnie i za Adolfa:
BUFFALO SABRES - VANCOUVER CANUCKS Typ: VANCOUVER CANUCKS -0.5 Kurs: 1.56
Mój stan: 7-8
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Oryginalnie wysłał Goni: [qb]Typ za mnie i za Adolfa:
BUFFALO SABRES - VANCOUVER CANUCKS Typ: VANCOUVER CANUCKS -0.5 Kurs: 1.56
Mój stan: 7-8[/qb] :rolleyes: Typ z CB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał Goni: może przy zmianie softu dało by się zrobić: Oryginalne wysłane przez Goni ...bo to forma dyskryminacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a tak wogóle Buffulo dziś wypada przegrana bo mają na przemian win lost win ... ale coś mi pachnie ot2:2. sorry za niepotrzebny post
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Frisk Asker - Valerenga 2 @1,70 STS
[12-4]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
Tappara - Lahti 1 1.6 sts {13-3} <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Frisk Asker - Valerenga 2 1,70 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Moj typ
Lillehammer - Stavanger 2 1.6 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
dzis(wczoraj) z sts 90 23:55 NY Rangers - Florida x2 1.61 i dzis z sts frisk-asker Valeranga 2 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Lillehammer - Stavanger 2 1.6 STS {12-4}
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Na dzis(wczoraj)
Vancouver - Buffalo 1 [email]b@w[/email] 1.6
na jutro(dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Tappara - Lahti 1 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
lillehammer- stavanger 2 1.60 sts
ale dylemat mi pozostal, uwazajcie na ta lige bo czuje przekrety w niedlugim czasie moze nawet w tej kolejce, za duza kase norweskiej juz bym nie gral, jesli mialbym postawic kase duzo bezpieczniejsze sa timro, fbk over 5.5 i lugano
THE ONLY WAY IS TERRORISM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Frisk Asker - Valerenga 2 1,70 /STS/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Tappara - Pelicans Fin.SM-Liiga 1 1.60 expekt a swoją drogą to na valerengen coś z tym kursem sts-owi się pokręciło,chyba mikołaj się zbliża!
|
|
|
Link skopiowany do schowka