|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni temat. _______________________________________________________ Dosc czesto otrzymuje privy z pytaniem odnosnie autoryzacji karty, ktora dokonalismy depozytu, wiec postanowilem zrobic mala instrukcje w pliku ponizej. Przypomniam ze ten dokument trzeba wydrukowac a nastepnie wypelnic, zeskanowac i wyslac, do tego przod i tyl karty ktora dokonalismy depozytu oraz ID(dowod lub paszport). [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
We cannot proceed. There was a problem looking up this post in our database. Please use your back button to return to the previous page.  btw właśnie dołączyłem do grona klientów Pinka, zobaczymy czy również dołączę do grona zadowolonych klientów... =) _____________________________ Ustawiles sobie preferencje wyswietlania jakies niestandardowe to jest we cannot proceed.
Last edited by Experto; 07/08/2007 01:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82 |
Mam pytanie odnosnie MLB. Mam pytanie odnośnie podanych zawodników po nazwą drużyny. Np.:
Chicago Cubs - Houston Astros 1,91 ----- 2,01 R. Hill W. Rodriguez Wiem że są to wybrani pitchers, ale co to oznacza? W tym przypadku stawiając na Chicago (Money Line) to obstawiam zakład na drużynę czy na zawodnika Hill'a?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Mam pytanie odnosnie MLB. Mam pytanie odnośnie podanych zawodników po nazwą drużyny. Np.:
Chicago Cubs - Houston Astros 1,91 ----- 2,01 R. Hill W. Rodriguez Wiem że są to wybrani pitchers, ale co to oznacza? W tym przypadku stawiając na Chicago (Money Line) to obstawiam zakład na drużynę czy na zawodnika Hill'a? jak masz zaznaczone R.Hill must start to, jak nie rozpocznie on meczu to masz zwrot, za ten zakład, pomimo, że np wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82 |
Dokładnie to wygląda tj. poniżej. Chce zagrać na Chicago: [Linked Image] [ foteka.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
chcesz zagrac na chicago a zawodnik obok to pitcher tej druzyny, zaklad bedzie wazny jestli ci wlasnie pitcherzy rozpoczna mecz, jasne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82 |
chcesz zagrac na chicago a zawodnik obok to pitcher tej druzyny, zaklad bedzie wazny jestli ci wlasnie pitcherzy rozpoczna mecz, jasne? Niby Pinnacle zachęca kursami na MLB ale co to za zachęta skoro wynik jeszcze uzależniony jest od graczy. U innego buka gram średnio po 2 zakłady na dzień i niech będzie pech że akurat trafne typy nie biedą uznane ze względu na pitchers :/ Znając życie tak pewnie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
chcesz zagrac na chicago a zawodnik obok to pitcher tej druzyny, zaklad bedzie wazny jestli ci wlasnie pitcherzy rozpoczna mecz, jasne? Niby Pinnacle zachęca kursami na MLB ale co to za zachęta skoro wynik jeszcze uzależniony jest od graczy. U innego buka gram średnio po 2 zakłady na dzień i niech będzie pech że akurat trafne typy nie biedą uznane ze względu na pitchers :/ Znając życie tak pewnie bedzie w pinnacle masz do wyboru...wersje z pitcherem lub bez...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To graj w profie, albo w bah i jak Ci pitcher nie wystapi, i przegraz kase przez to zrozumiesz o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w pinnacle masz do wyboru...wersje z pitcherem lub bez... kurde, sprawdzilem i jednak nie ma  tak to jest jak sie mowi o czyms o czym sie nie ma pojecia, tylko "cos tam kiedys przeczytalo" sory za wprowadzenie w blad..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
chcesz zagrac na chicago a zawodnik obok to pitcher tej druzyny, zaklad bedzie wazny jestli ci wlasnie pitcherzy rozpoczna mecz, jasne? Niby Pinnacle zachęca kursami na MLB ale co to za zachęta skoro wynik jeszcze uzależniony jest od graczy. U innego buka gram średnio po 2 zakłady na dzień i niech będzie pech że akurat trafne typy nie biedą uznane ze względu na pitchers :/ Znając życie tak pewnie bedzie zmieniaja pitchera raz na 200 meczow, wiec co marudzisz, przeciez kurs jest glownie uzalezniany od pitchera, wiec to logiczne, ze zaklad wtedy nie bedzie wazny, wyobraz sobie jak ja bym rzucal w jakims meczu, over 50 pewka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 104 |
Experto mógłbyś napisać ich; Card Billing Address, bo pochrzaniłem i wpisałem adres zamieszkania. Może to ten; Pater Euwensweg 31(2nd Floor) Willemstad, Curacao Netherlands Antilles. Przez to nie mam pełnej autoryzacji i nie mogę zwracać pieniędzy na kartę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Card Billing Address?? Chodzi Ci o autoryzacje karty? Tak jak w pierwszym poscie w tym temacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Dlaczego przy kolejnej (4) wpłacie przez Moneybookers , pinnacle pobiera 5% prowizji ? Jest jakieś sensowne uzasadnienie czy zwykła kradzież ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 104 |
Patrzę właśnie na autoryzację i nie wpisałem kwoty pierwszego depozytu i chyba przez to nie mogę zwracać kasy na kartę. Będę musiał zrobić jednak ten przelew, a on chyba dłużej idzie...., chociaż ty chyba wcześniej pisałeś,że nie robią teraz zwrotów na kartę. Jak możesz to potwierdź. Card Billing Address już nieważne(coś mi się pokręciło).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Dlaczego przy kolejnej (4) wpłacie przez Moneybookers , pinnacle pobiera 5% prowizji ? Jest jakieś sensowne uzasadnienie czy zwykła kradzież ? Byc moze przypadkowo wcisnales direct deposit jesli wplacales przez Moneybookers. Szczerze mowiac nie wiem czym sie rozni od zwyklego depozytu ten bezposredni, ale wtedy wlasnie biora 5 %.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Korzystajcie z « REGULAR DEPOSIT » to direct to jakas dziwna opcja nie moge znalezc info w moneybookers o tym, a wg pinnacle oni to oferuja, wplata przez z konta do mb a nastepnie do pinnka z ktorej jest pobierane 5%...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Mam pytanie, na stronie głównej widzimy w menu "Multi-Way Calculator". Wiadomo, że można łączyć w kombi tylko zakłady które są oferowane jako moneyline czyli klasyczne 1X2. takie kursy Pinnacle wystawiło na pierwszą kolejkę Premiership i chciałbym spróbować zagrać kombi. Jak to zrobić? jak połączyć dwa zakłady moneyline w jeden kupon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Mam pytanie, na stronie głównej widzimy w menu "Multi-Way Calculator". Wiadomo, że można łączyć w kombi tylko zakłady które są oferowane jako moneyline czyli klasyczne 1X2. takie kursy Pinnacle wystawiło na pierwszą kolejkę Premiership i chciałbym spróbować zagrać kombi. Jak to zrobić? jak połączyć dwa zakłady moneyline w jeden kupon? numero uno: to jak chcesz coś zagrać w ako, to masz na górze w zależności od wybrania języka E.AMerican---> Perlays, E.International--->Accumulators, jeżeli, w to wejdziesz i nie będzie ligi jakiej chcesz zagrać tzn, że nie wystwiają... jeśli chodzi, o piłkę nożną(pytałem o premiership) to mi napisali, że nie będzie perlays, bo powiększają ofertę na piłkę nożną z jak najwyższymi limitami i na tym się skupiają
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|