|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116 |
Dzisiejszy hokej bardzo dobrze może i jutro tak będzie. Moje propozycje wyglądają następująco: Neurnberg - Kassel 1 :4gw: Iserlohn - Augsburg 1x :2gw: Eisbaren - Koeln 1 :2gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25 |
na jutro Hanower-Freiburg-1 Nurenberg-Kassel -1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
witam panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i czekam na jakieś konkretne typki na dzisiaj z ligi hokejowej naszych zachodnich sąsiadów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
dzisiaj niby powinno być tak:
Hannover Nurberg
a co myslicie o meczu Dusseldorfu z Frankfurtem? Będzie 1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
Hannover bym odpuscil to mecz o pietruszke Freiburg spada a hannover do play-off i tak sie nie dostanie:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Witam !!!
A co sadzicie o meczu :
ADLER MANNHEIM - ERC INGOLSTADT 1 1.70 (expekt)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Wczoraj tylko dwa mecze był w 90% pewne czyli Hannover i Nurberg i te właśnie typy obstawiłem dzięki czemu weszły i coś tam odbieram dziś w profie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
Jutro warty zagrania mecz Freiburg-Hamburg 2 dobry kurs 1.73 a druzyn nie ma co porownywac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25 |
22-01-04-100%TRAFIEŃ na 25 01-04 Frankfurt-Mannheim - 1 Krefeld-Nurberg 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116 |
Ja na jutro widze niemiecką ligę tak: Frankfurt 1 :4gw: Hamburg :3gw: i myślę że: Ingolstad 1x :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Najciekawiej to zapowiada sie Frankfurt Lions v Adler Mannheim 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 140 |
Moze ktos powie cos na temat meczu: Krefeld Pinguine-Nurnberg Ice Tigers bo ja zabardzo sie nieznam na lidzen nemeckej ale wiem ze Nurnberg Ice Tigers gra bardzo dobrze a ich rywale ??? czekam na jakas podpowedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25 |
jako następną ciekawą pare proponuję Freiburg-Mannheim -2 1,8 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 140 |
JA POSTAWILEM DZIS NA Frankfurt-Mannheim - 1 I JAK NARAZIE SIE SPRAWDZA 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: OBY TAK DALEJ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 71 |
Oto ciekawy mecz niemieckiego hokeyu. Lubię Nurnberg i troche ich obserwuję i w ostatnich dwóch kolejkach gralo u siebie o to te mecze:
Nurnberg-Kassel 3-0 24.01.2004 Nurnberg-Augsburg 6-3 16.01.2004
Dlatego tez po tak dobrych dwóch meczach Nurnberg musi sprawidż dzisiaj niespodziankę!! Moje typy: Kassel-Nurnberg 1 2.1 gb Kassel-Nurnberg x 4.5 gb
Jeśli interesujecie się hokeyem niemieckim to zapewne wiecie że Nurnberg potrafi dać ciała na wyjeżdzie, a w szczególności po tak zagranych dwóch meczach u siebie!! Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 35 |
Co powiecie o meczu Freiburg-Hamburg?Jak oceniacie szanse wygranej Hamburga?Warto sobie tym glowe zawracac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 71 |
Sorki za pomyłkę w nazwie drużyny grającej z Nurnberg. Poprawka Typy: Krefeld-Nurnberg 1 2,4 gb Krefeld-Nurnberg x 4,55 gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 71 |
Krefeld-Nurnberg 1 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116 |
W niemickiej lidze dwa mecze i myśle dwa godne postawienia kasy: Koeln - Hannover 1 :4gw: Neurnberg - Krefeld 1x :4gw: czas na odwrotny wynik niż dwa dni wczesniej tym razem wygrana dla Neurnberg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 25 |
wpełni popieram można nieżle zarobić
|
|
|
Link skopiowany do schowka