Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
#147487 27/01/2004 02:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał maniek2002:
[qb]W niemickiej lidze dwa mecze i myśle dwa godne postawienia kasy:
Koeln - Hannover 1 :4gw:
Neurnberg - Krefeld 1x :4gw:
czas na odwrotny wynik niż dwa dni wczesniej tym razem wygrana dla Neurnberg.[/qb]
Szkoda że do dyspozycji jutro mam tylko Totosrixa, bo myślę, że over jest w tym meczu na bank! A ja chyba sobie zagram na 1 ter. 1,75 to ładny kursik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#147488 27/01/2004 02:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Chodzi mi o mecz Kolnu oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#147489 30/01/2004 19:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10
w i t a m

JAKIEŚ POMYSŁY NA DZIŚ

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#147490 30/01/2004 19:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 116
Dzisiaj godnym uwagi i zagrania jeste jeden mecz:
Ingolstad - Krefeld 1 :4gw:
można jeszcze postawić na Mannheim ale za niski kurs nie wart ryzyka

#147491 30/01/2004 20:43
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Iserlohn-Dusseldorf 2 :3gw:
Według mnie ten mecz jest warty postawienia, Dusseldorf ma duże szanse po wygraniu tego meczu na wyprzedzenie Augsuburga w tabeli i awansowanie na 8 miejsce w tabeli. Na kim mają zdobywac punkty jak nie na słabym zespole z dolnej części tabeli. Dodatkowym atutem jest gra na wyjazdach, więc jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#147492 30/01/2004 23:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
CZY MA KTOŚ MOŻE ADRES LIVESCORA ???
Z GÓRY DZIĘKI I POZDRAWIAM WSZYSTKICH........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#147493 30/01/2004 23:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316

#147494 31/01/2004 02:00
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Quote
Oryginalnie wysłał okan:
[qb]Iserlohn-Dusseldorf 2 :3gw:
Według mnie ten mecz jest warty postawienia, Dusseldorf ma duże szanse po wygraniu tego meczu na wyprzedzenie Augsuburga w tabeli i awansowanie na 8 miejsce w tabeli. Na kim mają zdobywac punkty jak nie na słabym zespole z dolnej części tabeli. Dodatkowym atutem jest gra na wyjazdach, więc jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb]
0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#147495 15/02/2004 18:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
widze, ze luty dziewiczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dusseldorfer-ice tigers 1 1.87 /unibet/ - eg wciaz niepewni play-off, a poza tym tygrysy im leza w dusseldorfie

freezers-scorpions 2 5.25 /unibet/ - tu oczywiscie bardzo prawdopodobne wysokie zwyciestwo gospodarzy, ale jesli sie nie myle to skorpiony jeszcze o cos walcza w przeciwienstwie do zamrazarek, no i ten kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#147496 17/02/2004 00:59
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Freiburg - Inglostad 2 :4gw:
Jest to mecz outsidera ligi z zespołem z czołowki tabeli. Freiburg to zespół który o nic nie gra, grają już bez większej motywacji. Natomiast drużyna Inglostadu to zespół walczący o miejsce w pierwszej czwórce (możliwość gry na własnym lodowisku w play-offach). Aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli mając tyle samo punktów co trzeci w tabeli Hamburg. Za nimi z dwoma pkt. straty czeka Koln. Koln podobnie jak Hamburg mają mecz mniej, więc zespół zespół Inglostadu raczej wykorzysta tą szanse i zwiększy swoje szanse na zajęcie miejsce w pierwszej czwórce. Jedyną martwiącą rzeczą jest gra na wyjeździe ERC, zajmują pod tym względem dopiero siódme miejsce w tabeli, jednak myśle, że motywacje w tym meczu odegra największe znaczenie. Inglostad od 8 meczy zanotowuje same zwycięstwa w tym jedno po dogrywce. A wygrywali z niebyle kim bo z takimi drużynami jak: Mannhein, KOLN, Hamburg. Oznacza to, że są w wyśmienitej formie. Dla mnie jest to najlepszy mecz hokeja w ten wtorek.
Pozdrawiam.

#147497 17/02/2004 16:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
siema na dzisiaj :
krefeld-hannover 1 (1.73)
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#147498 17/02/2004 16:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Eisbären Berlin - Nürnberg Ice Tigers a oco myślicie o tym meczu? Lider u siebie gra z piątą drużyną. Czy wystąpić w ty meczu mogą jakieś układy?

#147499 17/02/2004 16:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
Zauważ że Nurnberg ma najmniej rozegranych spotkań w pierwszej ósemce. Na trzy mecze rozgrywane w tym sezonie Eisbaren ani razu nie odniosło zwycięstwa. Za Eisbaren jednak przemawia fakt, iż w ostatnch 6 meczach odnieśli 6 zwycięstw a Nurnbergia słabo spisuję się na wyjazdach. Ale może tym razem się przełamią??

Tutaj skłaniałbym się bardzej na obstawienie:
Krefeld - Hannover 1
Freiburg - Ingolstadt 2

#147500 17/02/2004 16:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Quote
Oryginalnie wysłał muchomorek:
[qb]Zauważ że Nurnberg ma najmniej rozegranych spotkań w pierwszej ósemce. Na trzy mecze rozgrywane w tym sezonie Eisbaren ani razu nie odniosło zwycięstwa. Za Eisbaren jednak przemawia fakt, iż w ostatnch 6 meczach odnieśli 6 zwycięstw a Nurnbergia słabo spisuję się na wyjazdach. Ale może tym razem się przełamią??

Tutaj skłaniałbym się bardzej na obstawienie:
Krefeld - Hannover 1
Freiburg - Ingolstadt 2[/qb]
A czy hanover nie walczy o utrzymanie?

#147501 17/02/2004 17:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25

#147502 17/02/2004 17:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
Rozpatrując to pod kątem że Hannover walczy o utrzymanie. Musi tą walkę wygrać właśnie z Krefeld, Iseroln lub Kassel. Gdzie różniaca punktowa jest między nimi niewielka. Tak więc myslę że w starciu bezpośrednim Krefeld będzie próbowało odskoczyć by nie mieć nerwowej końcówki.

#147503 17/02/2004 19:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
:4gw: Freiburg-Ingolstad 2
Biorac pod uwage forme w ostatnich meczach Inglostad nie moze byc innego rozwiazania niz pewna 2, nawet fakt ze w ostatnich dwoch meczach u siebie Freiburg wyciagnal remisik nie odwiedzie mnie od tego typu. Freiburg juz od dawna jest pogodzony z faktem gry w barazu o utrzymanie w lidze.

:3gw: Krefeld-Hannover 1
Biorac pod uwage forme w ostatnich meczach tych druzyn to typ jest jeden czysta 1, na uwage zasluguje przekonywujaca wygrana Krefeldu na wyjezdzie z wiceliderem Frankfurtem az 4:1.
Ale jest tu male ale, poniewaz ten mecz jest tzw. meczem o pietruszke, gdyz tym druzyna nie grozi ani gra w play off, a ni spadek (14 miejsce gra w brazach o utrzymanie, a juz 13 miejsce to jest bezpieczne utrzymanie w lidze). JA zawsze bylem sceptycznie nastawiony do stawiania mecze o pietruszke, dlatego tu bylbym ostrozny.

#147504 20/02/2004 04:29
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
:5gw: Frankfurt-Freiburg 1 (1,22prof)
Frankfurt przerwie serie 3 porazek. Przeciez wicelider, czujacy oddech na plecach rywali nie pozwoli sobie na blamaz z druzyna ktora na 23 spotakania na wyjezdzie przegrala 22. Zreszta Frieburg zrobil mi psikusa w poprzedniej kolejce, ale drugi raz z rzedu nie jest w stanie.

#147505 20/02/2004 04:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Chyba lepiej to odpuścić, szkoda nerwów, Freiburg wreszcie wygral, a Frankfurt za dużo ostatnio przegrywa (może odpuścili).
Mnie kuszą Manheimy, ale oni to zawsze przegrywają jak mają wygrać i odwrotnie.

#147506 20/02/2004 14:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
jakich nerwow ? ja to dokladam do wszystkich kuponow jako pewniaka

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1