|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
grasshopers to nie wyczucie tylko zdrowy rozsadek, cos musialo byc w tym meczu nie tak skoro kurs ktory powinien wynosic max 1.35-1.40 u wszystkich bukow dochodzil do 1.60-1.70
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hmm, u szwedzkiego buka, który teoretycznie powinien być najlepiej zorientowany, na szwedzkiej telegazecie był kurs 1,45 , co zachęciło mnie jeszcze bardziej. Nie ma co rozpaczać, gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
TYLKO ZE JEST TO FIRMA ODDSET KTORA ZAWSZE DAJE NIZSZE KURSY NA KAZDA KOMBINACJE DUZO NIZSZE, ZAUWAZ ZE TEZ NA ALBORGE BYLO TEZ NIZEJ NIZ W EXPEKT CZY GDZIKOLWIEK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Pitea - Tegs over 5.5 zagralem tylko w konkursie, bo dostepu do buka oferujacego U/O na ta lige nie mam, natomiast w realu gram: :3gw: Troja/Ljungby - Mörrum 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
ciekawy jest tez mecz Arboga - HC Örebro. Gospodarze wygrali ostatnie dwa mecze na liderow tabeli i mysle ze rozpoczna marsz w gore. Kursy w sieci oscyluja wokol 1.75, expekt daje az 1.85 (np. unibet tylko 1.65), mysle ze sie skusze. wasza opinia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
sam nie wiem piil ja bym tego nie typowal, trzeba by poszukac co w druzynach nowego, a ja jestem out of time, dzis dobre sa mecze aik i pitea over, ale tez nie wszedzie mozna je typowac...
mam tu troche newsow ze szwecji ale tez nie mam czasu tego tlumaczyc, ale wklejam w kazdym razie moze komus sie przydadza, ze szwedzkiej strony oddset 35) Almtuna - Huddinge Petter Rönnquist vaktar Almtunas mål. Hemmalaget saknar Andreas Nyqvist och har frågetecken för lånet från Brynäs Nicklas Danielsson. Gästerna har fortfarande endast Timo Leinonen på skadelistan.
36) Björklöven - Skellefteå Oförändrat skadeläge hos Björklöven, där ledbandsskadade Magnus Sandström är kvar på skadelistan. Mattias Hedlund var tillbaka senast efter skada men fick utgå igen. Skellefteå mönstrar samma lag som mot Almtuna senast.
37) Boden - Sundsvall Martin Brännvall är ende spelare på hemmalagets skadelista. Tidigare skadade Joakim Gunler är tillbaka. Sundsvall har fått fin förstärkning i form av duon Morten Green och Joakim Lindström, som klubben lånat från Modo. Senast var Jörgen Nordlöf, Markus Lilja och Tomas Nänsén borta. Det är frågetecken för dessa också nu.
38) Nyköping - Hammarby Johan Asplund var darrig i Nyköpings senaste match och byttes ut mot Mikael Törnqvist. Det bestäms timmen före match vem som vaktar målet. Klubben har bestämt sig för att göra sig av med 40-årige backen Andrej Matitsin, som haft svårt att platsa den senaste tiden. Johan Åhnelöf är kvar på skadelistan, vilket gör att man bara tillgång till sex backar i dagsläget. Hos Hammarby debuterar polske backen Adam Berzocki. Annars inga förändringar sedan senast.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
cos temat umiera smiercia naturalna, wszyscy sie zniechecili ?! ja gram konsekwentnie: Morrums - Halmstad Hammers 2 1.9 :3gw: - morrums wygrywajac z troja lyngby zabral mi troche pieniedzy, pora zeby oddali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do tego Vasteras - Arboga 2(zd) 2.65 :2gw: . Arboga dla odmiany ostatnio gra swietnie i przynosi mi kapustke, oby tak dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
piil ja tez cos typuje z tego, z halmstad zgadzam sie ale mecz jest na 3.5/5, do tego dodalbym vaxjo i skleftea, i moze zaryzykowalbym na aik w pitea, arboga mnie zdumiewa i w koncu ich passa musi sie skonczyc, ale mam nadziej ze nie dzis skoro piil typuje
ale piil najlepsza rzecza jest typowanie under/over tej ligii nie wiesz ktore buki oprocz nordicbetu daja mozliwosc obstawiania tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
w centrebet na arboge masz 3.40 i ten kurs bylbym sklonny zagrac, chociaz dla mnie ten mecz oscyluje w okolicach remisu, 2:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
U/O: no niestety nie znam. zaden z bukow u ktorych mam konta.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
vaxio wygra, choc malo placa za to, odpuscilem, a skelleftee odradzam, cos mi smierdzi ten mecz. zastanawialem sie nad 2zd nawet za 6.5 :rolleyes: ale nie mam zadnych ekstra informacji, ot przeczucie. w Uni tez 3.4 za arboge, 2.65 to zd= z dogrwka, jak piszesz - smierdzi remisem
--------
pochylilem sie nad tym 6.5 za allmtune z dogrywka, za 2zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no to dzis II liga szwedzka zanotowala nam kilka niespodzianek, halmstad i vaxjo przed wszytskim, a wiesz ta arboga ma jakiegos wyjebistego bramkarza w strzalach przgerali 17:33 a wynik 4:0 :eek: zdumiony jestesm skutecznoscia arbogi, skutecznosci pitea to samo, albo beznadziejnym bramakrzem aik pitea - aik w strzalach 21:38 wynik 6:4, tydzien temu mecz aik-pitea w strzlach okolo 40:20 wynik 3:6, aik musi wymienic bramkarza i trza na nich stawiac bo widac ze potencjal maja z silna pitee miec taka przewage w grze...
a arboga mnie na prawde zdumiewa piil, chyba zaczne grac przeciwko nim, bo dluzej takiej serii nie pociagna, po tych zwyciestwach kursy na pewno beda zawyzone, a arboga wcale nie taka dobra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
Phill Terrorist mam pytanie z waszego ogrodka--dzis meczyk Halmstad Hammers - HC Örebro 04.11.2003 19:00 . Wydaje mi sie ze cos jest nie tak z druzyna orebro choc sklad caly czas ten sam od poczatku rozgrywek to jednak ostatnie 6 meczy to wtopy w tym ostatnie 3 dosc mocno 0-4 bofors d, 2-8 arborga w, 2-7 mora w, czy nie uwazacie ze sa jakies problemy w orebro i ze dzis mloty z halmstadu powinne ich delikatnie obic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
moja odpowiedzia w tym meczu byloby raczej grac na halmstad bo powinni wygrac przewidywalem wynik 4:2 w najgorszym wypadku 4:3, a tu ZONK 4:4, eh w takich meczach o nic bo ani halmstad nie ma na nic sznas to samo orebro czesto wlasnie sa takie, wynik najlepiej platny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Dzis kolejna kolejka w II lidze Szweckiej oto zestaw par :
AIK v Hammarby IF 2.45 4.80 1.90 IF Björklöven v Bodens IK 1.45 5.50 3.70 IK Nyköping v Almtuna IS 1.50 5.40 3.50 Sundsvall v TEG 1.10 8.00 9.50 Vallentuna v Huddinge 3.70 5.60 1.45 Skellefteå AIK v Piteå IF 1.35 6.20 4.20 IFK Arboga IK v Mora IK 2.40 4.80 1.95 Bofors IK v IK Oskarshamn 1.60 5.20 3.10 HC Örebro v Västerås IK 2.55 4.90 1.85 IF Troja/Ljungby v Rögle BK 2.90 4.90 1.70 Mörrum Gois IK v Vaxjo Lakers 2.50 4.90 1.87 Nybro IF v Halmstad HC 2.35 4.70 2.00
Moze nasi eksperci wypowiedza sie na tamat w/w meczy.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
1. Växjö Lakers HC - Halmstad Hammers Typ ze względu na H2H i na tabele. W składach nie dopatrzyłem się też jakiś kontuzji czy zmian. Växjö - Hammers . 6-2 . Trening Hammers - Växjö . 2-3 . Trening Hammers - Växjö . 2-4 . Liga Hammers - Växjö . 2-5 . Liga Typ 1 Kurs 1,6 w sieci Medium stake
2. IF Troja/Ljungby-Nybro IF Podobnie jak wyżej, tabela i H2H.
Typ 1 Kurs 2 w sieci Medium stake
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 106 |
hm cos maleje zainteresowanie ta liga ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Witam wszystkich, Przez pomylke wyslalem ten post do "Liga Szwedzka - Elitserien ", ale mysle, ze jego miejsce jest w tym dziale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co sadzicie o: Halmstad - Mörrum Almtuna IS - Vallentuna Hammarby - Huddinge Bofors - Västerås IK Ungdom Wszystkie @ 1 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
tylko zobaczcie jakie byly ostatnio wyniki w II lidze szwedzkiej, ja siedziac nad spotkaniami prawie godzine trafilem 3/7, arboga za 1.50 do tylu, oskarhaman za 1.50 do tylu, bofors za 1.60 tez, trudno sie trafia spotkania w tej lidze
dzis po poludniu postaram sie cos napisac, co ja gram, ale tez nie gwarantuje dobrych typow bo w tej lidze ostatnio dziwne sa jak dla mnie wyniki
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mysle, ze
Bofors - Västerås IK Ungdom 1 1.50
spokojnie wejdzie. Bofors mocne u siebie, ostatnio wtopa wyjazdowa, a na dwie porazki sobie nie pozwola z rzedu.. natomiast vasterls to cieniasy na wyjezdzie wiec.. wszystko jasne.
ale wszystko w nogach i kijach hokeistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]tylko zobaczcie jakie byly ostatnio wyniki w II lidze szwedzkiej, ja siedziac nad spotkaniami prawie godzine trafilem 3/7, arboga za 1.50 do tylu, oskarhaman za 1.50 do tylu, bofors za 1.60 tez, trudno sie trafia spotkania w tej lidze
dzis po poludniu postaram sie cos napisac, co ja gram, ale tez nie gwarantuje dobrych typow bo w tej lidze ostatnio dziwne sa jak dla mnie wyniki[/qb] Widze, ze tez masz problem alkoholowy, bo tak, jak mi tez jebly Ci sie topici <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam na Twoje przemyslenia...byle nie za dlugo, bo kursy spadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|