|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał Gimlak: [qb]mysle, ze
Bofors - Västerås IK Ungdom 1 1.50
spokojnie wejdzie. Bofors mocne u siebie, ostatnio wtopa wyjazdowa, a na dwie porazki sobie nie pozwola z rzedu.. natomiast vasterls to cieniasy na wyjezdzie wiec.. wszystko jasne.
ale wszystko w nogach i kijach hokeistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] THX za comment, ale czy wziales pod uwage: Previous meetings, overall. Allsvenskan Södra 2003 2003-11-16 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 2 - 1 2003-10-26 Bofors IK - Västerås IK Ungdom 4 - 3 2003-09-24 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 6 - 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
ja mysle ze bofors jest w miare pewnym meczem, i u siebie zawsze chyba wygrywali z vasteras, poza tym nie pozwola sobie w tej chwili na kolejna strate punktow, ale traktujcie moje typy z przymruzeniem oka bo w tej lidze ostatnio dziwne rzeczy sie dzieja
18:55 Halmstad - Mörrum Swe. Allsvenskan South 1.30 6.50 5.30 1 4/5 chociaz tez nie wiem czy kurs nie jest za niski 18:55 Bofors - Västerås IK Ungdom Swe. Allsvenskan South 1.50 5.20 4.15 1 :4gw: 18:55 Troja/Ljungby - Nybro IF Swe. Allsvenskan South 1.90 4.75 2.65 1 :3gw: 18:55 Örebro - Mora Swe. Allsvenskan South 3.20 5.00 1.65 2 :4gw: 18:55 Rögle - Oskarshamn Swe. Allsvenskan South 1.80 4.85 2.85 2 :2gw: 18:55 Björklöven - Sundsvall Swe. Allsvenskan North 3.05 4.85 1.75 2 :3gw: 18:55 Almtuna IS - Vallentuna Swe. Allsvenskan North 1.30 6.50 5.30 NO BET, obydwie druzyny maja negatywny trend porazek zwlacza almtuna osttanio obnizyla swoje loty, kurs 1.30 nie jest wart gry biorac pod uwage fatalna forme almtuny 18:55 Nyköping - AIK Swe. Allsvenskan North 2.35 4.30 2.20 2 :2gw: 18:55 Skellefteå - Tegs SK Swe. Allsvenskan North 1.04 14.00 12.50 niby 5/5 ale takich meczy tez nie warto obstawiac 18:55 Hammarby - Huddinge Swe. Allsvenskan North 1.15 9.00 7.50 1 :5gw: 18:55 Boden - Piteå Swe. Allsvenskan North 2.90 4.75 1.80 2 :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Terrorist , dobre analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie na dzisiaj najpewniejszy jest mecz: Hammarby - Morrum 1 1.3 ( kurs rzeczywiście niski:( ). Jednak wydaje mi się że w tym meczu niepodzianki nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał Loop: [qb] Oryginalnie wysłał Gimlak: [qb]mysle, ze
Bofors - Västerås IK Ungdom 1 1.50
spokojnie wejdzie. Bofors mocne u siebie, ostatnio wtopa wyjazdowa, a na dwie porazki sobie nie pozwola z rzedu.. natomiast vasterls to cieniasy na wyjezdzie wiec.. wszystko jasne.
ale wszystko w nogach i kijach hokeistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] THX za comment, ale czy wziales pod uwage: Previous meetings, overall. Allsvenskan Södra 2003 2003-11-16 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 2 - 1 2003-10-26 Bofors IK - Västerås IK Ungdom 4 - 3 2003-09-24 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 6 - 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Czytajac moj powyzszy post, az chce sie powiedziec: "A nie mowilem..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bofors - Västerås IK Ungdom (1-7) :zobacz:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no tak. ale pewnie nie wiesz ze bofors oddal ponad 40 strzlow, a vaster okolo 20. wiec wynik jest totalnym nieporozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nie ma sie nijak do rzeczywistosci. dla mnie to paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
dokladnie tez zwrocilem na to uwage 40:22 w strzlach na korzysc bofors, dziwnie ten mecz musial wygladac, ale takie rzeczy zdarzaja sie bardzo czesto w rugiej lidze szwedzkiej, juz miesaic temu to zauwazylem, pitea z aik, czy arbogo kilka spotkan pod rzad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał Gimlak: [qb]no tak. ale pewnie nie wiesz ze bofors oddal ponad 40 strzlow, a vaster okolo 20. wiec wynik jest totalnym nieporozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nie ma sie nijak do rzeczywistosci. dla mnie to paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] No tak, tylko jak do tej pory, to nie placa za ilosc strzalow oddanych na bramke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wiem
ale chodzi o fakt, ze w sumie te wszystkie nasze analizy to maja sie gowno do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bo przyjedzie zespol odda 20 strzalow, strzeli 7 bramek (bramkarz pusci co 3 strzal), a gospodarze beda walil po 40 strzlow i stukna jeden gol. toz to paranoja. bramkarz superman czy co?
wiec badz tu czlowieku madry. malo to przypomina czysta analize bukmacherska, a wiecej gre w totka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
IFK Arboga IK v Mora IK => 2. Rögle BK v Västerås IK => 1. IF Troja/Ljungby v IK Oskarshamn => 2. TEG v Skellefteå AIK => 2. Piteå IF v Bodens IK => 1.
Takie typy wysylam na jutro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie bede pisac, co, jak i dlaczego... spojrzalem na ostatnie kolejki, wyniki, pozycje w tabeli, gre home/away i wyszly mi takie mecze, pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
Oryginalnie wysłał KtosKcies: [QB]IFK Arboga IK v Mora IK => 2. Rögle BK v Västerås IK => 1. IF Troja/Ljungby v IK Oskarshamn => 2. TEG v Skellefteå AIK => 2. Piteå IF v Bodens IK => 1. QB] Wiec Mora IK, oraz Rogle BK mi nie weszly, no coz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no arboga-mora ja zagralem 1, "za" szwedzkim dzienniekiem sportbladet, ale wyniki juz lepsze w II lidze niz ostatnio, moze to dobry prognostyk na szwecje na jutro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
Hm, moj brat zalozyl nowy topic bo nie mogl znalezc tamtego... wiec sory za to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Girencjusz: [qb]Wydaje mi sie ze liga godna uwagi, calkiem pozadne stawki, wyniki raczej do przewidzenia. Liga w sumie ruszyla, tak wiec do konca nie wiadomo jak predyspozycje poszczegolnych zespolow. Juz na poczatq wynikami zaskakuje Mora IK, ktora dzisiaj podejmuje na wyjezdzie IK Oskarshamn. Mecz pewnie bedzie zaciety, lecz mimo wszystko postawie na Mora.
Wydaje mi sie, ze rowniez Skellefteå AIK i Vaxjo Lakers dadza Sobie rade. :] Co do Lakers daje im :4gw:
Pozdrawiam.[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Hm qrcze, 3:3 ... jak dla mnie totalne zaskoczenie. A mora rzeczywiscie przegrala, z tym ze 4:5 to nie tak duzo, ale dzisiaj na tej lidze nie zarobilem. =]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
dzis dobry mecz wydaje sie pitea-almtuna 1 expekt 1.40, typ 5:2, pitea jest o klase lepszym zespolem od almtuny i tylko przez fatalna koncowke sezonu nie walcza teraz o miejsce w barazach do elitserien, zagralem to za wieksza stawke
nykoping-bjorkloven 1x typ 4:2 ale ten mecz odpuscilem, za pozno zauwazylem ze mozna grac z podporkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
kurva, to co wygram na colorado, wjebuje w szwecji, czy to w pierwszej czy drugiej lidze... szwedzka bandy poezja, tylko ten hokej sie jebie tak ze nie wiem, dzis kurde smiem twierdzic ze to nie przypadek ze 3 mecze na 4 koncza sie remisami....
ide sie opic na rynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a na szwecje dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]kurva, to co wygram na colorado, wjebuje w szwecji, czy to w pierwszej czy drugiej lidze... szwedzka bandy poezja, tylko ten hokej sie jebie tak ze nie wiem, dzis kurde smiem twierdzic ze to nie przypadek ze 3 mecze na 4 koncza sie remisami....
ide sie opic na rynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a na szwecje dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] hE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 9 |
Witam @ll!
Piteå - Tegs SK 1
Växjö Lakers HC - Örebro 1
Mörrum - Halmstad 1 oraz X
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
pitea jest chyba bankierem dzis, roznica druzyn to kilka klas, a ustawka w tym meczu dziwnie by wygladala, bo teg ze sportowego punktu widzenia nie ma zadnych szans
na vaxjo bym uwazal, decydowanie wolealbym zagrac bjoerkloven po wyzszym kursie, choc sam nie wiem czy to jest warte wszytko grania, mam na mysli druga lige strefe spadkowa, gdyz duzo zespolow moze ukladac mecze, nigdy nie wiadomo jak...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|