Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]mysle, ze

Bofors - Västerås IK Ungdom 1 1.50

spokojnie wejdzie. Bofors mocne u siebie, ostatnio wtopa wyjazdowa, a na dwie porazki sobie nie pozwola z rzedu.. natomiast vasterls to cieniasy na wyjezdzie wiec.. wszystko jasne.

ale wszystko w nogach i kijach hokeistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
THX za comment, ale czy wziales pod uwage:
Previous meetings, overall. Allsvenskan Södra 2003
2003-11-16 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 2 - 1
2003-10-26 Bofors IK - Västerås IK Ungdom 4 - 3
2003-09-24 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 6 - 4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
ja mysle ze bofors jest w miare pewnym meczem, i u siebie zawsze chyba wygrywali z vasteras, poza tym nie pozwola sobie w tej chwili na kolejna strate punktow, ale traktujcie moje typy z przymruzeniem oka bo w tej lidze ostatnio dziwne rzeczy sie dzieja

18:55 Halmstad - Mörrum Swe. Allsvenskan South 1.30 6.50 5.30 1 4/5 chociaz tez nie wiem czy kurs nie jest za niski
18:55 Bofors - Västerås IK Ungdom Swe. Allsvenskan South 1.50 5.20 4.15 1 :4gw:
18:55 Troja/Ljungby - Nybro IF Swe. Allsvenskan South 1.90 4.75 2.65 1 :3gw:
18:55 Örebro - Mora Swe. Allsvenskan South 3.20 5.00 1.65 2 :4gw:
18:55 Rögle - Oskarshamn Swe. Allsvenskan South 1.80 4.85 2.85 2 :2gw:
18:55 Björklöven - Sundsvall Swe. Allsvenskan North 3.05 4.85 1.75 2 :3gw:
18:55 Almtuna IS - Vallentuna Swe. Allsvenskan North 1.30 6.50 5.30 NO BET, obydwie druzyny maja negatywny trend porazek zwlacza almtuna osttanio obnizyla swoje loty, kurs 1.30 nie jest wart gry biorac pod uwage fatalna forme almtuny
18:55 Nyköping - AIK Swe. Allsvenskan North 2.35 4.30 2.20 2 :2gw:
18:55 Skellefteå - Tegs SK Swe. Allsvenskan North 1.04 14.00 12.50 niby 5/5 ale takich meczy tez nie warto obstawiac
18:55 Hammarby - Huddinge Swe. Allsvenskan North 1.15 9.00 7.50 1 :5gw:
18:55 Boden - Piteå Swe. Allsvenskan North 2.90 4.75 1.80 2 :3gw:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Terrorist , dobre analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie na dzisiaj najpewniejszy jest mecz:
Hammarby - Morrum 1 1.3
( kurs rzeczywiście niski:( ). Jednak wydaje mi się że w tym meczu niepodzianki nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]mysle, ze

Bofors - Västerås IK Ungdom 1 1.50

spokojnie wejdzie. Bofors mocne u siebie, ostatnio wtopa wyjazdowa, a na dwie porazki sobie nie pozwola z rzedu.. natomiast vasterls to cieniasy na wyjezdzie wiec.. wszystko jasne.

ale wszystko w nogach i kijach hokeistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
THX za comment, ale czy wziales pod uwage:
Previous meetings, overall. Allsvenskan Södra 2003
2003-11-16 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 2 - 1
2003-10-26 Bofors IK - Västerås IK Ungdom 4 - 3
2003-09-24 Västerås IK Ungdom - Bofors IK 6 - 4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Czytajac moj powyzszy post, az chce sie powiedziec: "A nie mowilem..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bofors - Västerås IK Ungdom (1-7) :zobacz:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no tak. ale pewnie nie wiesz ze bofors oddal ponad 40 strzlow, a vaster okolo 20. wiec wynik jest totalnym nieporozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nie ma sie nijak do rzeczywistosci. dla mnie to paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
dokladnie tez zwrocilem na to uwage 40:22 w strzlach na korzysc bofors, dziwnie ten mecz musial wygladac, ale takie rzeczy zdarzaja sie bardzo czesto w rugiej lidze szwedzkiej, juz miesaic temu to zauwazylem, pitea z aik, czy arbogo kilka spotkan pod rzad

Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]no tak. ale pewnie nie wiesz ze bofors oddal ponad 40 strzlow, a vaster okolo 20. wiec wynik jest totalnym nieporozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nie ma sie nijak do rzeczywistosci. dla mnie to paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
No tak, tylko jak do tej pory, to nie placa za ilosc strzalow oddanych na bramke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wiem

ale chodzi o fakt, ze w sumie te wszystkie nasze analizy to maja sie gowno do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bo przyjedzie zespol odda 20 strzalow, strzeli 7 bramek (bramkarz pusci co 3 strzal), a gospodarze beda walil po 40 strzlow i stukna jeden gol. toz to paranoja. bramkarz superman czy co?

wiec badz tu czlowieku madry. malo to przypomina czysta analize bukmacherska, a wiecej gre w totka.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
IFK Arboga IK v Mora IK => 2.
Rögle BK v Västerås IK => 1.
IF Troja/Ljungby v IK Oskarshamn => 2.
TEG v Skellefteå AIK => 2.
Piteå IF v Bodens IK => 1.

Takie typy wysylam na jutro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie bede pisac, co, jak i dlaczego... spojrzalem na ostatnie kolejki, wyniki, pozycje w tabeli, gre home/away i wyszly mi takie mecze, pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Quote
Oryginalnie wysłał KtosKcies:
[QB]IFK Arboga IK v Mora IK => 2.
Rögle BK v Västerås IK => 1.
IF Troja/Ljungby v IK Oskarshamn => 2.
TEG v Skellefteå AIK => 2.
Piteå IF v Bodens IK => 1.
QB]
Wiec Mora IK, oraz Rogle BK mi nie weszly, no coz...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no arboga-mora ja zagralem 1, "za" szwedzkim dzienniekiem sportbladet, ale wyniki juz lepsze w II lidze niz ostatnio, moze to dobry prognostyk na szwecje na jutro!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
wyciagniecie tematu

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Hm, moj brat zalozyl nowy topic bo nie mogl znalezc tamtego... wiec sory za to.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Girencjusz:
[qb]Wydaje mi sie ze liga godna uwagi, calkiem pozadne stawki, wyniki raczej do przewidzenia. Liga w sumie ruszyla, tak wiec do konca nie wiadomo jak predyspozycje poszczegolnych zespolow. Juz na poczatq wynikami zaskakuje Mora IK, ktora dzisiaj podejmuje na wyjezdzie IK Oskarshamn. Mecz pewnie bedzie zaciety, lecz mimo wszystko postawie na Mora.

Wydaje mi sie, ze rowniez Skellefteå AIK i Vaxjo Lakers dadza Sobie rade. :] Co do Lakers daje im :4gw:

Pozdrawiam.[/qb]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Hm qrcze, 3:3 ... jak dla mnie totalne zaskoczenie. A mora rzeczywiscie przegrala, z tym ze 4:5 to nie tak duzo, ale dzisiaj na tej lidze nie zarobilem. =]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
dzis dobry mecz wydaje sie pitea-almtuna 1 expekt 1.40, typ 5:2, pitea jest o klase lepszym zespolem od almtuny i tylko przez fatalna koncowke sezonu nie walcza teraz o miejsce w barazach do elitserien, zagralem to za wieksza stawke

nykoping-bjorkloven 1x typ 4:2 ale ten mecz odpuscilem, za pozno zauwazylem ze mozna grac z podporkami

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
kurva, to co wygram na colorado, wjebuje w szwecji, czy to w pierwszej czy drugiej lidze... szwedzka bandy poezja, tylko ten hokej sie jebie tak ze nie wiem, dzis kurde smiem twierdzic ze to nie przypadek ze 3 mecze na 4 koncza sie remisami....

ide sie opic na rynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a na szwecje dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]kurva, to co wygram na colorado, wjebuje w szwecji, czy to w pierwszej czy drugiej lidze... szwedzka bandy poezja, tylko ten hokej sie jebie tak ze nie wiem, dzis kurde smiem twierdzic ze to nie przypadek ze 3 mecze na 4 koncza sie remisami....

ide sie opic na rynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a na szwecje dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
hE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 9
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 9
Witam @ll!

Piteå - Tegs SK 1

Växjö Lakers HC - Örebro 1

Mörrum - Halmstad 1 oraz X

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
pitea jest chyba bankierem dzis, roznica druzyn to kilka klas, a ustawka w tym meczu dziwnie by wygladala, bo teg ze sportowego punktu widzenia nie ma zadnych szans

na vaxjo bym uwazal, decydowanie wolealbym zagrac bjoerkloven po wyzszym kursie, choc sam nie wiem czy to jest warte wszytko grania, mam na mysli druga lige strefe spadkowa, gdyz duzo zespolow moze ukladac mecze, nigdy nie wiadomo jak...

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,913 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1