Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]wiem ze to glupie pytanie ale czy moglby ktos mi wytlumaczyc co to sa te undery i overy bo dopiero co zaczynam typowac a nigdzie nie mgoe tego znalesc...[/qb]
Jakby to wytłumaczyć najprościej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
under - czyli "jak sama nazwa wskazuje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - mniej
over - czyli więcej, powyżej
Patrzysz w ofertę buka np. :
Dallas - Vancouver - under/over 4,5 unibet lub under/over 5,5 STS, prof. ma to jeszcze bardziej zróżnicowane 0-4, 5-6 i 7 + wyżej.
Wybierasz mecz i typujesz ile padnie bramek w danym meczu - na tym to polega (uważaj, bo niektóre buki liczą z dogrywką - niektóre bez).
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />