Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#147951 18/11/2003 00:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Farjestad-Lulea 5.5 Over 1.85 GB
Farjestad od trzech meczy nie mial Overu to jak dla takiej druzyny to duzo. Lulea tez nie jest jakis rewelacjnym zespolem ale moze uda im sie strzelic gola lub dwa a Fajrestad dorzuci swoje bramki i bedzie Over. Farjestad w domu strzelil ponad 60 bramek w lidze a Lulea stracila ponad 40 bramek wiec liczac statystycznie spokojnie powinnien byc Over. Mysle ze Lulea zaryzykuje styl ofenswyny bo i tak nic niema do stracenia bo jest skazana na porazke. Kurs na Over w expekt jest 1.60 a w GB

Bonus: Unibet
#147952 18/11/2003 00:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
Sluchaj LucAio Ower jest wtedy kiedy w meczu padnie minimum 6 bramek lub wiecej tak.Jesli nie to wez mi to wytlumacz jak oczywiscie masz chec? Dzieki

#147953 18/11/2003 01:20
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał kondziu:
[qb]Sluchaj LucAio Ower jest wtedy kiedy w meczu padnie minimum 6 bramek lub wiecej tak.Jesli nie to wez mi to wytlumacz jak oczywiscie masz chec? Dzieki[/qb]
Zgadza sie, najczęsciej na hokeja jest wystawiany under/over 5.5, a więc
0-5 bramek - under
6i wiecej - over

#147954 18/11/2003 03:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
Dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslisz ze w tym meczu bedzie wlasnie ower?

#147955 29/11/2003 17:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Leksand-Lulea 5.5 oVer 1.85 expekt
Mecz druzyn z dolnej czesci tabeli ktore lubia sobie postrzelac. Oba zespoly preferuja styl ofensywny. Zwlaszcza Leksand lubie duzo strzelac ale jeszcze wiecej a Lulea dorzuci swoje i bedzie dobrze. W ostatnim meczu pomiedzy tymi druzynami wygralo Leksand 5:0 ale to bylo na terenie Lulea. W dwoch ostatnich meczach na lodowisku gospodarzy zawsze padal oVer 4:3, 6:1.

#147956 29/11/2003 17:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
farejestad-djurgarden over 5.5
sodertajle-malmoe over 5.5
brynaes-frolunda under 5.5

#147957 29/11/2003 18:09
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
A ja mysle tak:

TPS - Lukko over
Pelicans - Ässet under
Ilves - Kärpät over
SaiPa - Blues over

no i oczywiscie
Kloten Flyers - Ambrì/Piotta over

#147958 29/11/2003 23:23
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Leksand-Lulea 5.5 oVer 1.85 expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#147959 14/12/2003 01:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Ostatnio wyniki w hokeju nie sa zbyt cudowne, czesto zdarzaja sie niespodzianki etc... moze reaktywujemy ten topic? Moze zaczniemy tutaj podawac nasze propozycje, AKO under/over jest stosunkowo duze, moze warto przerzucic sie na ten typ obstawiania? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#147960 18/12/2003 03:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
wiem ze to glupie pytanie ale czy moglby ktos mi wytlumaczyc co to sa te undery i overy bo dopiero co zaczynam typowac a nigdzie nie mgoe tego znalesc...

#147961 18/12/2003 13:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]wiem ze to glupie pytanie ale czy moglby ktos mi wytlumaczyc co to sa te undery i overy bo dopiero co zaczynam typowac a nigdzie nie mgoe tego znalesc...[/qb]
Jakby to wytłumaczyć najprościej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

under - czyli "jak sama nazwa wskazuje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - mniej
over - czyli więcej, powyżej

Patrzysz w ofertę buka np. :

Dallas - Vancouver - under/over 4,5 unibet lub under/over 5,5 STS, prof. ma to jeszcze bardziej zróżnicowane 0-4, 5-6 i 7 + wyżej.
Wybierasz mecz i typujesz ile padnie bramek w danym meczu - na tym to polega (uważaj, bo niektóre buki liczą z dogrywką - niektóre bez).

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#147962 18/12/2003 15:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
dzieki,
a moglby mi ktos jeszcze powiedziec czy te undery i overy moge mieszac z "normalnymi" meczami na jednym kuponie?

#147963 18/12/2003 15:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Oczywiście, że TAK - możesz łączyć, lecz nie wiem czy możesz w ten sposób :

Dallas - Vancouver over 4,5
Dallas - Vancouver 1

Jeśli dodajesz do innych "normalnych" meczy to nie ma problemu.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#147964 18/12/2003 15:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
no to jeszcze raz wielkie dzieki

#147965 19/12/2003 17:27
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
Quote
Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Oczywiście, że TAK - możesz łączyć, lecz nie wiem czy możesz w ten sposób :

Dallas - Vancouver over 4,5
Dallas - Vancouver 1

Jeśli dodajesz do innych "normalnych" meczy to nie ma problemu.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
W ten sposob nie mozesz poniewaz jest to tan sam mecz, a jak wiedomo nie mozna dawac roznych kombinacji tego samego meczu na jednym kuponie.

pozdrawiam

#147966 05/01/2004 02:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
No moze maly underek na noc, bo tu strasznie cicho:
Colorado Avalanche - Minnesota Wild under5,5

#147967 18/01/2004 01:37
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
2 typy na under/over

Colorado Avalanche - San José Sharks - over5,5
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning -under4,5

#147968 23/01/2004 00:14
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
Phoenix Coyotes - San José Sharks over4,5

#147969 30/01/2004 00:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
Boston Bruins - New York Islanders under 5,5
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators over 5,5

#147970 30/01/2004 12:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 24
Quote
Oryginalnie wysłał internet12:
[qb]Boston Bruins - New York Islanders under 5,5
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators over 5,5[/qb]
Boston Bruins - New York Islanders 1:1

Columbus Blue Jackets - Nashville Predators 4:6

Bingo

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1