Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
A tak wogole Panowie to niedziwcie sie ale nerwy puszczaja

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
proponuje wrócić na prawidłowe tory tematu smile od dawna zrozumialem że taboretom pokroju BAHmVip czy wilczek czy "encepence ja cie krence" i tak sie nie da nic wytułamczyć, po prostu mają jak konie - zaślepki na oczach.

co do pro-euro niemiec:

tu sie zgadzam, ta kanclerz Merkel jest bardzo w porządku i nie wdała się z putinem w jego KGBowskie gierki skłócania UE.

niestety nie o wszystkim decyduje sam Bundestag i wiele mówią władze landów, także o ile wiem dostosowanie prawa ehazardu w Niemczech ma jeszcze daleką droge smile coś tam chcieli w lutym banować ehazard, potem chyba udalo sie to obronić itp, ale bwin nadal ma problemy mimo ze jest legalne i np. Werder rozwiązać musiał umowę. Powinni szybko i jasno dostosowac sie do prawa UE smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
wrescie glos rozsadku smile
jedno jest pewne w BAH konta nie zaloze,a po drugie ciezko jest ehazard zabronic.
Natomiast encepence w raz z kolegami powinnien dostac dyplom i karnet na basen,za krzewienie polskosci na forach

Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
a jo mom to w rzici te.
bardziej si'przejmna wusztem kiery mi wpadnie do zemftu,niz tymi kartoflami !a jo se lubiam w pokera abo weta na moja Herta postawic
gdy szpiltag je !biksa brauera we szlustydzien i fussbal.
a konsek przyjemnosci chcom mi poloki zabrac = oj nieladnie nieladnie !

Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Originally Posted by minotauro
Kuźwa co to znowu za bzdury, pamiętam jak przed wejściem do Unii były gadki, że Polska gospodarka wogóle upadnie, w ciągu kilku lat już będzie wszystko wykupione, oszukają itd. Jak widać wszystko się sprawdza są miliony bezrobotnych do garną się do pracy za 1000zł.... Aha i mercedes nie pisz tych bzdur, że tu są sami pijacy i warchole itd. bo np. tacy angole to sto razy zachowują sie gorzej niż polacy, zawsze na jakiś wycieczkach jak jest jakaś akcja to angole się uchlały i robią awantury... A tak swoją drogą szkoda, że zapominasz jak śląsk doji cały kraj tymi swoimi górnikami...
Ty się od Śląska o....j. Zjechał byś raz pod ziemie robił byś pod siebie ze strachu przez tydzień

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Na liście znalazły się siedziby największych e-hazardowych operatorów - Wyspy Mana, Alderney i Gibraltar - ale zabrakło na niej już innych rajów podatkowych (Kostaryka, Curacao).

Tak więc na specjalnych prawach są terytoria europejskie, włącznie z Gibraltarem.


wydaje mi sie ze UE zamknie sie dla operatorów nie-europejskich, ten trend co tutaj probuje UK tez popiera KE i ETS.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Originally Posted by Belisariusz
Originally Posted by minotauro
Kuźwa co to znowu za bzdury, pamiętam jak przed wejściem do Unii były gadki, że Polska gospodarka wogóle upadnie, w ciągu kilku lat już będzie wszystko wykupione, oszukają itd. Jak widać wszystko się sprawdza są miliony bezrobotnych do garną się do pracy za 1000zł.... Aha i mercedes nie pisz tych bzdur, że tu są sami pijacy i warchole itd. bo np. tacy angole to sto razy zachowują sie gorzej niż polacy, zawsze na jakiś wycieczkach jak jest jakaś akcja to angole się uchlały i robią awantury... A tak swoją drogą szkoda, że zapominasz jak śląsk doji cały kraj tymi swoimi górnikami...
Ty się od Śląska o....j. Zjechał byś raz pod ziemie robił byś pod siebie ze strachu przez tydzień

Czy ktos im kaze??? sami wybieraja taka a nie inna prace, wiedzac na czym ona polega...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To akurat nie byłoby złym rozwiązaniem z naszego punktu widzenia, ale gorzej będzie dla buków bo inne kraje (np. kraje azjatyckie) mogą wtedy zamknąć przed nimi drzwi.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Utrudniony dostęp do rynku brytyjskiego

Ponad tysiąc firm e-hazardowych nie będzie mogło od 1 września reklamować się w Wielkiej Brytanii. Terytoria, które nie zostały zaakceptowane przez brytyjskie władze będą mogły jednak ubiegać się o dołączenie do „białej listy” umożliwiającej reklamę firmy w angielskich mediach.

Poza listą są m.in. : Kostaryka, Antyle Holenderskie, Kahnawake (terytorium indiańskie w Kanadzie) i kilkanaście wysp regionu Karaibów.

e-play.pl



Przypomne ze antyle holenderskie to np. Pinnacle, a Kostaryka to np. BetCRIS czy TheGreek. laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
I dobrze ta Anglia robi. Trza te tałatajstwo z Indonezji czy Malezji gonic. Mnostwo Angoli dostalo od Pointbetu po glowie, potracili majatki wiec madrzy rzadzacy z UK wzieli sie za scierwa indonezyjskie.
Brawo UK! piwo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by encepence
I dobrze ta Anglia robi. Trza te tałatajstwo z Indonezji czy Malezji gonic. Mnostwo Angoli dostalo od Pointbetu po glowie, potracili majatki wiec madrzy rzadzacy z UK wzieli sie za scierwa indonezyjskie.
Brawo UK! piwo

To sa metody ograniczajace wolność wyboru i skazujące "Angoli" na tracenie majątków u rodzimego (europejskiego) "tałatajstwa".

Ludzie z natury nie lubią zakazów i zbędnych ograniczeń.

Jak "mądrzy" chcą zrobić dobrze, to niech sprawią by klienci byli chronieni, przed regulaminami, które nie dają im żadnych praw, przed limitami itp. działaniami bukmacherów.

Nikt nikomu nie kazał grać u buka bez licencji.
Zasadne jest też pytanie dlaczego wydaje się licencje firmom stosującą jawną dyskryminację.

Wygląda na to, że po likwidacji granic lądowych stawia sie zasieki w internecie.

Nie widzę powodu by firmy takie jak np. Pinnacle były traktowane jak "tałatajstwo".


--
przy okazji na e-play jest też ciekawe info o problemach z legalizacją hazadru w RPA.



Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by BAHmVIP
Nie widzę powodu by firmy takie jak np. Pinnacle były traktowane jak "tałatajstwo".

Wystarczy że taka firma zrobi sobie licencję w Anglii czy na Malcie, Gibraltarze lub Alderney i po sprawie. Zresztą tu nie chodzi nawet o licencje bo to jest proste jak abc, chodzi raczej o przeniesienie serwerów i zarządu firmy, a marketing, oddsmakerzy, customer service, itd. mogą pozostać w dowolnej lokalizacji.

A z tego co wiem to Pinnacle już od dawna ma angielską licencję tylko z niej nie korzysta bo na razie nie ma potrzeby.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Pinnacle przesyła pieniądze z tej samej siedziby co Sportigbet, wątpię, żeby Anglicy nie mogli obstawiać,w Pinnacle, pamiętam jak ich reklama latała na jakimś meczu czołowych drużyn w Premiership

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by voddomen
Pinnacle przesyła pieniądze z tej samej siedziby co Sportigbet, wątpię, żeby Anglicy nie mogli obstawiać,w Pinnacle, pamiętam jak ich reklama latała na jakimś meczu czołowych drużyn w Premiership

To prawo dopiero wejdzie.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pinnacle od dawna ma licencję w Anglii, przeniesie tylko kierownictwo i serwery, całą resztę zostawi na Curacao, i będzie dalej funkcjonował.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by Conrad
A z tego co wiem to Pinnacle już od dawna ma angielską licencję tylko z niej nie korzysta bo na razie nie ma potrzeby.
męcze ich support od paru miesięcy i sie pytalem o ta licencje, to albo mi zawsze mówili ze nie mają, albo że mają tylko dla "Pinnacle CASINO" smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Licencję mogą mieć tylko jej nie używać, w tym wypadku w ogóle nie będą o niej pisać bo nie jest ona aktywna. Natomiast licencja do kasyna jest chyba aktywna. Zresztą, licencja w Anglii jest na zawołanie, jest to bardzo prosta sprawa tak więc ogólnie to kwestią licencji bym się nie przejmował, a z tego co wiem to w Curacao Pinnacle ma takie warunki, że wartość (saldo) wszystkich kont musi trzymać na osobnym rachunku czyli wszystko ma być 100% zabezpieczone (a nie jak np. banki).

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
apropo wartości zabezpieczenia kont:

neteller pisze że ma pokrycie w każdej chwili 110% bilansów wszystkich kont zabezpieczone przez wierzycieli, czyli jak to jest? doliczają dodatkowo swoje akcje na giełdzie londyńskiej?

tak, licencja to na pewno nie problem wink gorzej czy zarządowi by sie chcialo przelokować, Pinnacle na pewno tak, ale taki BetCRIS to możliwe że nie jest tak mocno nastawiony na legalny pobyt w UK, a w perspektywie 2-3 lat w całej UE (pewnie będzie taki sam wymóg).

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
jutro artykuł w "RZ", o hazardzie, ale szczególnie o jednorękich bandytach, ze co raz więcej wydajemy na hazard, pewnie rzuci złe światło na to.....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
PIENIĄDZE Polacy odkryli w sobie żyłkę hazardzistów, a firmy coraz ostrzej o nich rywalizują
Cztery miliardy złotych dla jednorękiego bandyty

Jaskinią hazardu jest Warszawa, pokusie najmocniej opierają się mieszkańcy Świętokrzyskiego.

pierwsza_strona_a_1-1.F.jpg
Wydatki na gry hazardowe

-Jest to związane z zamożnością ludzi. Hazard nie należy przecież do naszych najważniejszych potrzeb, ale widać, że ci, którzy mają pieniądze, lubią je wydawać właśnie na gry - mówi "Rz" Tomasz Chalimoniuk, prezes spółki Totolotek przyjmującej zakłady sportowe.

Popularne maszyny

Szczególnym powodzeniem wśród Polaków cieszą się automaty o niskich wygranych. Kwota, którą ryzykują gracze, podwaja się każdego roku. W trzech pierwszych miesiącach 2007 r. sięgnęła prawie miliarda złotych, do stycznia 2008 r.może wzrosnąć do 4 mld. Prawie trzy czwarte tej kwoty wraca do graczy jako wygrane.

Automaty instalowane są już nie tylko w pubach lub kawiarniach, ale również w większych sklepach spożywczych. Operatorzy radzą sobie w ten sposób z zakazem umieszczania więcej niż trzech urządzeń w jednym lokalu. Według przedstawicieli branży polski rynek mógłby pomieścić nawet 200 tys. automatów. Wydatki na hazard w Polsce sięgnęły w ubiegłym roku -wg oficjalnych statystyk - ok. 8 mld zł. W tym roku tylko w pierwszym kwartale przekroczyły 2,5 mld zł. Rzeczywista wartość jest dużo wyższa, bo część rynku funkcjonuje w szarej strefie.

Uzależniają czy nie

-Rynek hazardowy w Polsce jest słabo rozwinięty, a jego szybki wzrost to dla nas sygnał, że jest zapotrzebowanie na taką rozrywkę. Dlatego firmy będą wprowadzać coraz nowocześniejsze urządzenia i wchodzić do kolejnych, mniejszych miejscowości -mówi Jan Kosek, wiceprzewodniczący Związku Pracodawców Prowadzących Gry Losowe i Zakłady Wzajemne.

Ekspansją automatów zaniepokojeni są psychologowie. - Są one dużo groźniejsze niż kasyna, bo znajdują się wszędzie -ocenia psychoterapeutka Lubomira Szawdyn. - Wiem z doświadczenia, że liczba hazardzistów w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat bardzo wzrosła. Tymczasem w Polsce nie mamy nawet instytutu, który zajmowałby się tym uzależnieniem.

Firmy czerpiące zyski z hazardu twierdzą, że problem nie jest tak duży. -Badania naukowe mówią, iż tylko jeden na 500 graczy może się uzależnić -twierdzi Jan Kosek.

A ilu graczy jest w Polsce? Tego nikt nie jest w stanie policzyć. Obowiązek rejestrowania gości mają tylko kasyna. Jest ich w Polsce 27. Jedno odwiedza w ciągu roku ok. 25 tys. osób. Jednak prawie 80 proc. z nich stanowią zagraniczni turyści.
JOANNA CABAJ

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1