Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jak ktoś chce znaleźć jakieś mp3 w google to proponuję wpisać:
?intitle:index.of? mp3 [i tu nazwe]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
panowie jak sie nazywa ta piosenka... dość długo już leci.

Bez instrumentów wszystko robią ustami... Teledysk bodajże czarni w metrze śpiewają sobie i naśladują instrumenty?///

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Bouldermaster
panowie jak sie nazywa ta piosenka... dość długo już leci.

Bez instrumentów wszystko robią ustami... Teledysk bodajże czarni w metrze śpiewają sobie i naśladują instrumenty?///
Naturally 7 - In the Air tonight wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Poszukuje piosenki ,teldysku na koncu klipu sa ludziki lego smile ,a w czasie teledysku trzech gosci tanczy w roznych miejscach

kto to wykonuje ... hanibal... ??? cos mi swita ale nei moge skojarzyc wykonawcy ani tytlu .Widzialem klip na vivie.

jak ktos zrozumial o co mi hcodzi laugh to prosze o pomoc smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by raiders_
Poszukuje piosenki ,teldysku na koncu klipu sa ludziki lego smile ,a w czasie teledysku trzech gosci tanczy w roznych miejscach

kto to wykonuje ... hanibal... ??? cos mi swita ale nei moge skojarzyc wykonawcy ani tytlu .Widzialem klip na vivie.

jak ktos zrozumial o co mi hcodzi laugh to prosze o pomoc smile

to


albo to mi sie kojarzy z Twoim opisem

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by raiders_
Poszukuje piosenki ,teldysku na koncu klipu sa ludziki lego smile ,a w czasie teledysku trzech gosci tanczy w roznych miejscach

kto to wykonuje ... hanibal... ??? cos mi swita ale nei moge skojarzyc wykonawcy ani tytlu .Widzialem klip na vivie.

jak ktos zrozumial o co mi hcodzi laugh to prosze o pomoc smile

to


albo to mi sie kojarzy z Twoim opisem

No wlasnie chodzilo mi o nutke z 1 linku dzieki DZIABOR cos mi w ktoryms uchu gralo ze to jeckyll & hyde laugh wielkie THX piwo

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
witam

bardzo prosze o pomoc:
http://www.wrzuta.pl/audio/yTqNGuKpcn/1

kto w oryginale wykonuje ten kawalek? niestety jakosc materialu slabiutka, nagrane w knajpie telefonem. bede bardzo wdzieczny za info. nutka wpadla w ucho a tego nie da sie sluchac:( nie mam zielonego pojecia czyj to utwor.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Czy ktoś kojarzy ten kawałek w pierwszej części ?

LINK [pl.youtube.com]

z góry dzięki

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Requiem for a dream.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by Zbigniew
Requiem for a dream.

Rozumiem, że to jest soundtrack z tego filmu ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Tak. W każdym p2p (bądź w googlach - instrukcja w temacie Polecam nutę) znajdziesz to pod tym tytułem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam nowej piosenki gdzie jest sama melodia taka nowoczesna, bez zadnych slow tylko sluchac cos w rodzaju aaeeeoooo grin wie ktos o co mi chodzi laugh??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266


nie wiedzialem gdzie wkleic... bo nadaje sie i do smiesznych i do slicznotek i do polecam nute ale ze poszukuje tego kawalka w wersji techno wiec wrzucam tutaj!! posiada ktos ta piosenke w wersji techno?? jak tak to bardzo bym prosil!

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by pixies
Originally Posted by Zbigniew
Requiem for a dream.

Rozumiem, że to jest soundtrack z tego filmu ?


Jest całkiem sporo wersji tego utworu - ta akurat jest z tego filmu.

Utwór nazywa się "Summer overture" i w tym akurat przypadku wykonuje go Clint Mansell.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by pixies
Originally Posted by Zbigniew
Requiem for a dream.

Rozumiem, że to jest soundtrack z tego filmu ?


Jest całkiem sporo wersji tego utworu - ta akurat jest z tego filmu.

Utwór nazywa się "Summer overture" i w tym akurat przypadku wykonuje go Clint Mansell.

Wykonuje tez ? bo myslełem ze jest tylko kompozytorem tego utworu tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie wiem, może i też skomponował. Nie sprawdzałem tego - bo przy tylu wykonaniach tego utworu nie chce mi się szukać kto go napisał smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
to nie "Summer Overture" tylko "Lux Aeterna". Clint Mansell jest jego kompozytorem, a na potrzeby filmu wykonal go Kronos Quartet.
z wersji udziwnionych polecam kawalek "Zoo York" z plyty "Bunkka" Paula Oakenfolda, zawierajacy duzo sampli z oryginalu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Frankie Cutlass - Puerto Rico/ Black People

Nice & Smooth - Old 2 New

Dziekuje smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ma ktos Bum - Kanikuly

polska i orginalna wersje w mp3 i moze wrzucic gdzies abym sciagnal ?

np:

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212


a co powiecie na to? nowy hit dyskotek w stylu Kanikuł smile

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1