Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jak ktoś chce znaleźć jakieś mp3 w google to proponuję wpisać:?intitle:index.of? mp3 [i tu nazwe]
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
panowie jak sie nazywa ta piosenka... dość długo już leci. Bez instrumentów wszystko robią ustami... Teledysk bodajże czarni w metrze śpiewają sobie i naśladują instrumenty?///
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
panowie jak sie nazywa ta piosenka... dość długo już leci. Bez instrumentów wszystko robią ustami... Teledysk bodajże czarni w metrze śpiewają sobie i naśladują instrumenty?///
Naturally 7 - In the Air tonight
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Poszukuje piosenki ,teldysku na koncu klipu sa ludziki lego
,a w czasie teledysku trzech gosci tanczy w roznych miejscach
kto to wykonuje ... hanibal... ??? cos mi swita ale nei moge skojarzyc wykonawcy ani tytlu .Widzialem klip na vivie.
jak ktos zrozumial o co mi hcodzi
to prosze o pomoc
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Poszukuje piosenki ,teldysku na koncu klipu sa ludziki lego
,a w czasie teledysku trzech gosci tanczy w roznych miejscach
kto to wykonuje ... hanibal... ??? cos mi swita ale nei moge skojarzyc wykonawcy ani tytlu .Widzialem klip na vivie.
jak ktos zrozumial o co mi hcodzi
to prosze o pomoc
to
VIDEO
albo to mi sie kojarzy z Twoim opisem
VIDEO
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Poszukuje piosenki ,teldysku na koncu klipu sa ludziki lego
,a w czasie teledysku trzech gosci tanczy w roznych miejscach
kto to wykonuje ... hanibal... ??? cos mi swita ale nei moge skojarzyc wykonawcy ani tytlu .Widzialem klip na vivie.
jak ktos zrozumial o co mi hcodzi
to prosze o pomoc
to
VIDEO
albo to mi sie kojarzy z Twoim opisem
VIDEO
No wlasnie chodzilo mi o nutke z 1 linku dzieki
DZIABOR cos mi w ktoryms uchu gralo ze to jeckyll & hyde
wielkie THX
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
witam
bardzo prosze o pomoc:
http://www.wrzuta.pl/audio/yTqNGuKpcn/1 kto w oryginale wykonuje ten kawalek? niestety jakosc materialu slabiutka, nagrane w knajpie telefonem. bede bardzo wdzieczny za info. nutka wpadla w ucho a tego nie da sie sluchac:( nie mam zielonego pojecia czyj to utwor.
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Czy ktoś kojarzy ten kawałek w pierwszej części ?
LINK [
pl.youtube.com ]
z góry dzięki
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Rozumiem, że to jest soundtrack z tego filmu ?
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Tak. W każdym p2p (bądź w googlach - instrukcja w temacie Polecam nutę) znajdziesz to pod tym tytułem.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam nowej piosenki gdzie jest sama melodia taka nowoczesna, bez zadnych slow tylko sluchac cos w rodzaju aaeeeoooo
wie ktos o co mi chodzi
??
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
VIDEO
nie wiedzialem gdzie wkleic... bo nadaje sie i do smiesznych i do slicznotek i do polecam nute ale ze poszukuje tego kawalka w wersji techno wiec wrzucam tutaj!! posiada ktos ta piosenke w wersji techno?? jak tak to bardzo bym prosil!
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Rozumiem, że to jest soundtrack z tego filmu ?
Jest całkiem sporo wersji tego utworu - ta akurat jest z tego filmu.
Utwór nazywa się "Summer overture" i w tym akurat przypadku wykonuje go Clint Mansell.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Rozumiem, że to jest soundtrack z tego filmu ?
Jest całkiem sporo wersji tego utworu - ta akurat jest z tego filmu.
Utwór nazywa się "Summer overture" i w tym akurat przypadku wykonuje go Clint Mansell.
Wykonuje tez ? bo myslełem ze jest tylko kompozytorem tego utworu
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie wiem, może i też skomponował. Nie sprawdzałem tego - bo przy tylu wykonaniach tego utworu nie chce mi się szukać kto go napisał
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
to nie "Summer Overture" tylko "Lux Aeterna". Clint Mansell jest jego kompozytorem, a na potrzeby filmu wykonal go Kronos Quartet. z wersji udziwnionych polecam kawalek "Zoo York" z plyty "Bunkka" Paula Oakenfolda, zawierajacy duzo sampli z oryginalu
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Frankie Cutlass - Puerto Rico/ Black People
Nice & Smooth - Old 2 New
Dziekuje
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ma ktos Bum - Kanikuly
polska i orginalna wersje w mp3 i moze wrzucic gdzies abym sciagnal ?
np:
VIDEO
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
VIDEO
a co powiecie na to? nowy hit dyskotek w stylu Kanikuł
Link skopiowany do schowka