|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Oryginalnie wysłał jinx: [qb]"Hmm pisanie ze kiedys musza sie przelamac jest bezsensu. =] Bo nie musza jutro..." Od lat gram wg zasady, że każda seria ma swój koniec i na razie dobrze na tym wychodzę.[/qb] Ale to nie jest zadna zasada... byc moze jakbys gral nhl, to jest to bardziej powszechne, a w meczach lig typy Finlandia, Szwajcaria, etc ... 2 porazki, 1 wygrana, przegrana... czasem sie uda przewidziec czasem nie, wiadomo ze jak sie duzo przegrywa ... to w koncu musi nastapic zwyciestwo, ale czy wtedy nalezy sie cieszyc z tego ze zagralismy zgodnie z nasza "zasada" i wlasnie ona przyniosla rezultat, jak dla mnie to smieszne. Jak dla mnie dzisiaj Slavia, Pardubice z X, Sparta, Litvinow. =]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Z dzisiejszych meczy gram: Slavia - Vsetin 1 myśle, że gracze Vsetinu nie będą stawiać większego oporu faworytom Znojmo - Kladno 1 Znojmo w dośc dobrej formie nie zwykło przegrywac u siebie, natomiast gracze Rabatu Kladno to raczej ekipa własnego lodowiska
myśle jeszcze
C.B. - Litvinov 2
C.B. już raczej pogodzone ze spadkiem do niższej ligi natomiast Litvionov po ostatnich dobrych występach włączył się do walki o czołową ósemkę ligi Co do Budejovice-Litvinov to sie akurat z toba niezgodze i C.B. maja nowego trenera, ktory jest ostatnia deska ratunku i dzis wlasnie jest jeden z pierwszych meczy prawdy. Moj typ 1 -2.10 STS Znojmo dziś w pelnym skladzie, Kladno bez 3 graczy,Typ 1 Co do Slavii to mozna tutaj dzis upatrywac niespodzianki,Slavia zagra bez 2 podstawowych zawodnikow i kto wie jak to wplynie na gre zespolu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Liberec-Pardubice 1 3.00 ten mecz dam do rozpisu w koncu Pardubice zaczna odpuszczac jak rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Oryginalnie wysłał Girencjusz: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał jinx: [qb]"Hmm pisanie ze kiedys musza sie przelamac jest bezsensu. =] Bo nie musza jutro..." Od lat gram wg zasady, że każda seria ma swój koniec i na razie dobrze na tym wychodzę.[/qb] Ale to nie jest zadna zasada... byc moze jakbys gral nhl, to jest to bardziej powszechne, a w meczach lig typy Finlandia, Szwajcaria, etc ... 2 porazki, 1 wygrana, przegrana... czasem sie uda przewidziec czasem nie, wiadomo ze jak sie duzo przegrywa ... to w koncu musi nastapic zwyciestwo, ale czy wtedy nalezy sie cieszyc z tego ze zagralismy zgodnie z nasza "zasada" i wlasnie ona przyniosla rezultat, jak dla mnie to smieszne. Każdy ma swój sposób grania. Ja mam taki, a nie inny. Wystarczy wyczuć odpowiedni moment. Odsyłam do tematu "Liga Hiszpańska" część bodajże 3. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Co do Budejovice-Litvinov to sie akurat z toba niezgodze i C.B. maja nowego trenera, ktory jest ostatnia deska ratunku i dzis wlasnie jest jeden z pierwszych meczy prawdy. Moj typ 1 -2.10 STS
Znojmo dziÅ› w pelnym skladzie, Kladno bez 3 graczy,Typ 1
Co do Slavii to mozna tutaj dzis upatrywac niespodzianki,Slavia zagra bez 2 podstawowych zawodnikow i kto wie jak to wplynie na gre zespolu. Liberec-Pardubice 1 3.00 ten mecz dam do rozpisu w koncu Pardubice zaczna odpuszczac jak rok temu Budejovice 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Znojmo 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Slavia 4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Liberec 2-2 3-2 dogrywka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 46 |
Czy warto jutro grac Pardubice za tak maly kurs (1.29)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> U siebie nie powinni raczej "odpuscic" tego meczu
Do tego jeszcze Sparta, Trinec i zastanawiam sie nad Slavia. Czy Slavia nadal oslabiona?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
hmm, ja myślę podobnie jak _Goldi_, że prędzej czy później Pardubice zaczną odpuszczać jak rok temu i jeśli już wydawać kasę na mecze z ich udziałem to raczej stawiając przeciwko nim...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
no i moja ulubiona liga
Trinec
tutaj pewna wygrana gospodarzy, myśle, że wszystko rozegra się w 1 tercji
Trinec - 1 :5gw: Trinec - 1 tercja - 1 :4gw:
Sparta
bardzo ciekawy mecz, sparta broni 2 miejsca w tabeli, Zlin bardzo blisko czołówki, ale myśle, że dobrze grająca sparta nie odda punktów gościom i oddali się od nich w tabeli
Sparta - 1 :4gw:
Vitkovice
Vitkovice ostatnio bardzo dobra passa, mecz z Rabatem Kladno to dla nich bardzo ważny mecz, nie mam na razie infa o kontuzjach i składach, ale jeżeli Vitki przystąpią do meczu bez osłabień to wygrają ten mecz
Vitkovice - 2 :3gw:
Litvinov
ostatnia pechowa porażka z C.B. nieco zmieniła statystyki w ostatnich meczach, ale tym razem Litvinov nie powinien mieć problemów z wciąż osłabioną Slavia
Litvinov - 1 :4gw:
no i na koniec na ryzyko lub na przekręt jak kto woli
Ceske budejovice
jeżeli pardubki sobie odpuszczą to C.B. z nowym trenerem mogą nawet wygrać tym bardziej, że mogą jeszcze zawalczyć o pozostanie w Extralidze
C.B. - 2 :2gw: C.B. - 02 :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Hm, a ja sie nie zgodze co do Trinec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W ostatnich 2ch meczach wyniki byly takie: Liberec Trinec 4:1 Trinec Liberec 3:2 W ostatnich 10 meczach: Liberec 18p. Trinec 14p. Fakt faktem wyjazdy nie sa najmocniejsza strona Liberca. ;] Aczkolwiek wysoki kurs na 2jke 4.10 (gbookers) kusi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vsetin v Pilsen 1 Karlovy Vary v Znojmo 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Girencjusz widzę, że podobnie myślimy, aczkolwiek dzis wolę postawić "dwójkę" na Budejovice w meczu z liderem (6,60!!!) kiedyś w końcu Pardubice zaczną odpuszczać i za tak niski kurs jaki jest na nich nie warto grać, zgadzam się też co do meczu Vsetin - Plzen, mecz dwóch outsiderów ligi z tym, że Vsetin lepiej prezentuje się w ostatnich meczach, wygrane ze Slavia i Libercem poprawiły nastroje w drużynie, Plzen może sie w ostatnich meczach pochwalić jedynie remisem z Karlovy Vary, pozostałe ich mecze to porażki, szczególnie wyjazdowe dosyć wysokie (z Vitkovicami 4:1 i Slavia 6:2), poza tym jest to mecz z gatunku "o 6 punktów", obie drużyny sąsiadują ze soba w tabeli (dzieli ich różnica jednego punktu ale Vsetin ma jeden mecz rozegrany więcej). H2H również korzystne dla drużyny Vsetin, a tu macie wyniki ostatnich meczy tych drużyn:
Plzen Vsetin 0:4 Vsetin Plzen 2:1 Plzen Vsetin 4:1 Vsetin Plzen 6:1
Dla mnie "jedyneczka" kurs 2,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
hmm... właśnie wyczytałem, że Vsetin zagra bez trech zawodników z pierwszego składu, nieobecni to: Luza, Straub, Vak. Plzen bez żadnych osłabień. W związku z powyższym podany przeze mnie typ na Vsetin nie jest już tak pewny... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 155 |
Oryginalnie wysłał _arturek25: [qb]no i moja ulubiona liga
Trinec
tutaj pewna wygrana gospodarzy, myśle, że wszystko rozegra się w 1 tercji
Trinec - 1 :5gw: Trinec - 1 tercja - 1 :4gw:
[/qb] Akurat dla mnie jest to jeden z najmniej pewnym meczów kolejki. Nie wiem czy wiecie, ale w całym regionie czeskiego Sląska panuje epidemia grypy, ktora dopadla też paru hokeistów Tøinca, np. być może nie zagra dziś bramkarz Lakosil i kilku innych hokeistów. Drużyna będzie więc osłabiona i być może Liberec nie będzie miał dużych problemów ze zremisowaniem, a może nawet pokusić się o zwycięstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
no to dzisiaj kolejna kolejka:
Sparta
chłopaki ze stolicy nie mają innego wyjścia niż wygrana, w górze tabeli ciasno i trzeba wygrywać ze słabeuszami
Sparta - 2 :4gw: Sparta - 02 :5gw:
Zlin
u siebie raczej pewna wygrana, Litvionov co prawda w ostatnich meczach jakby zerwal sie do walki ale Zlin po sromotnej porażce ze Spartą nie może zgubić dzisiaj punktów
Zlin - 1 :4gw:
Znojmo
dzisiejszym zwycięstwem Znojmo wyprzedzi w tabeli Trinec i tak się pewnie stanie, Znojmo znacznie lepiej prezentuje się w ostatnich meczach
Znojmo - 1 :4gw:
Vitkovice
to moja ulubiona ostatnio drużyna, zwycięstwo jest im potrzebne aby umocnić swoją pozycje w czołowej ósemce ligi, a Vsetin już raczej pogodzony z dołoem tabeli
Vitkovice - 1 :4gw:
teraz jeszcze czekam na jakieś info o kontuzjach i ewentulanie grypach (chociaż ostatnio Trinec też niby grypował a wygrał)
a no i jeszcze zapomniałem tak dla zabawy
Pardubice
ostatnie dwa ich mecze to remisy może dzisiaj będzie podobnie
Pardubice - 0 :2gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Wedlug mnie: Zlin v Litvinov => 1. Raczej pewny mecz, Zlin zaczal grac znacznie lepiej, ostatnia przegrana, no coz... nie zawsze sie wygrywa, mecz ywyrownany do ostatniej tercji w ktorej Zlin calkowicie polegl. Graja dobrze, duzo strzelaja ... powinni wygrac.
Vitkovice v Vsetin => UNDER. Tego meczu sie boje, oba zespoly ostatnio mnie zaskakiwaly. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Proponuje under, bedzie chyba zaciecie i nie padnie za wiele bramek.
Slavia v Pardubice => 1. Pardubice ostatnio nic nie graja, maja duza przewage nad pozostalymi zespolami i w sumie nie musza grac. Slavia wciaz walczy w czolowce i u Siebie powinna wygrac.
Liberec v Ceske Budejovice => 2. Po ostatnich wynikach Czeskich, tylko to przychodzi mi do glowy, ladna ulozona gra. =]
Pilsen v Sparta Pr. => 2. Goscie graja dobrze, i nie powinni miec problemu, a do tego wysokie AKO. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
Zápas proti Èeským BudìjovicÃm musÃme zvládnout za ka¾dou cenu. Hraje se o ¹est bodù, tyle trener Liberecu o dzisiejszym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W trincu nadal chripka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> panuje i wyjadą na lód osłabieni
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Znojmo - Trinec 1 2,00
Jak wspomniaÅ‚ _arturek25 w Trincu panuje "chripka", która wyklucza z gry w dzisiejszym meczu m.in. pierwszego bramkarza goÅ›ci, Lakosila. Oprócz niego nie zagrajÄ… Houdek, ®abka i Kucharczyk; Znojmo bez kontuzjowanych Procházki i LudvÃka. trinec tradycyjnie sÅ‚abo prezentuje siÄ™ na wyjazdach i jeżeli już udaje im siÄ™ zwyciężyć to zwykle ze zdecydowanie sÅ‚abszÄ… drużynÄ…, jeÅ›li chodzi o Znojmo to druzyna, która znakomicie czuje siÄ™ na swoim lodowisku i potrafi wygrywać z faworytami (przykÅ‚adem choćby zwyciÄ™stwo z mistrzem kraju, SlaviÄ… Praga 5:2). Obie druzyny awans do play-off majÄ… raczej pewny, walka toczy siÄ™ tylko o jak najkorzystniejszÄ… pozycjÄ™ wyjÅ›ciowÄ… przed drugÄ… częściÄ… sezonu. ZwyciÄ™stwo pozwoli drużynie Znojmo wyprzedzić swoich dzisiejszych przeciwników w tabeli. Historia spotkaÅ„ tych druzyn również pozwala upatrywać faworyta w drużynie Znojmo. Ostatnie pojedynki:
Trinec - Znojmo 5:1 Znojmo - Trinec 5:2 Znojmo - Trinec 1:1 Trinec - Znojmo 4:3ot Znojmo - Trinec 3:0 Trinec - Znojmo 5:1
pozdro 600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Tutaj [ bettingadvice.com] jest garść statystyk i "Missing players "
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
podsumujmy dzisiejszÄ… kolejkÄ™ i moje typy:
Sparta - pedaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Zlin - OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Vitkovice - OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Znojmo - OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pardubice - X OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Aby zgarnac wygrana musi wygrac Sparta - Znojmo , a jak narazie przegrywa 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zapewne mi znowu nie wpadnie. Juz tyle razy sie zrazilem na Sparcie ze masakra. Moze sie cos jeszcze zmienic. Sprata go ! go!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
No i dupa Sparta dostala i to niezle. Juz nigdy nie postawie na ta .... druzyne!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|